Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/76)
 NáhledTiskNahoru
Plovoucí - nominační žebříček - ŽENY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci ženy | Kategorie: B | Hráček: 2314 | Turnajů: 9077

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
13.4.20240Reg.Master Liberecka - ženyKalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny2914B
24.2.20240Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženyBaráková MarkétaDobroměřice - KD2914B
24.2.20240Reg. Master Pardubicko - ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra169B
24.2.20240Reg.Master Liberecka - ženyKalaš LukášVratislavice n.N. - Pivovar Konrád2914B
24.2.20240Reg.Master Plzeňského kraje - ženyKuneš KarelStarý Klíčov - Kulturní Sál168B
24.2.20240TOP RM Ústecka - ženyBaráková MarkétaDobroměřice - KD815B
17.2.20242Reg.Master Karlovarsko ženyDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace2110B
17.2.20240Master KHK-S&J ženyVylíčil OndřejVelké Poříčí - Sokolovna3314B
17.2.20240Nominační RM Plzeňska (s TOP) - ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň228B
17.2.20240Reg.Master MSK ženyObluk LadislavOstrava - Miapr1710B
17.2.20240Reg.Master Olomoucko ženyŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána1810B
17.2.20240Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženyHudák RadekChotýčany - Chotýčany2410B
17.2.20240Regionální Master ženyŠulc PetrPraha - Klub Ajeto1914B
17.2.20240TOP RM Plzeňska - ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň88B
10.2.20240Reg.Master JMOŠS ženyDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna267B
10.2.20240Regionální Master ženyProcházka JaroslavPraha - Bulls2014B
27.1.20240Reg.Master Liberecka - ženyKalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny2812B
27.1.20240Reg.Master Plzeňského kraje - ženyVeselý MilanKlenčí - Haltrava188B
20.1.20241Reg.Master Karlovarsko ženyDvorský BronislavN.Sedlo - Meteor2310B
20.1.20240Nominační RM Plzeňska (s TOP) - ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň168B
20.1.20240Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženyBaráková MarkétaDobroměřice - KD3014B
20.1.20240Reg. Master Pardubicko - ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra129B
20.1.20240Reg.Master KHK-J&S - ženyVylíčil OndřejHradec Králové - Sokolovna v Novém HK3514B
20.1.20240Reg.Master MSK ženyObluk LadislavKarviná - Tankovna Hutník2210B
20.1.20240Reg.Master Olomoucko ženyŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána2110B
20.1.20240Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženyHudák RadekChotýčany - Chotýčany2810B
20.1.20240Regionální Master ženyŠulc PetrPraha - Klub Ajeto2013B
20.1.20240TOP RM Plzeňska - ženyŠmrha JanPlzeň - Klub OKO Plzeň88B
20.1.20240TOP RM Ústecka - ženyBaráková MarkétaDobroměřice - KD817B
13.1.20240Reg.Master JMOŠS ženyDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna267B
13.1.20240Regionální Master ženyProcházka JaroslavPraha - Bulls2014B
28.10.20230Reg. Master Pardubicko - ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra137B
21.10.20235Reg.Master Karlovarsko ženyDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace198B
21.10.20230Reg. Master Vysočina (Dušejov) - ženyNetolický MilanDušejov - Sokolovna217B
21.10.20230Reg.Master Liberecka - ženyKalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny2111B
21.10.20230Reg.Master Plzeňského kraje - ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň167B
21.10.20230Regionální Master ženyMichálková MichaelaPraha - Restaurace Alfa1010B
14.10.20230Master KHK-S&J ženyVylíčil OndřejVítězná-Kocléřov - Sportcentrum279B
14.10.20230Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženyBaráková MarkétaDobroměřice - KD Dobroměřice2511B
14.10.20230Reg.Master JMOŠS ženyDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna167B
14.10.20230Reg.Master MSK ženyObluk LadislavOstrava - Rubín177B
14.10.20230Reg.Master Olomoucko ženyŠpička ZdeněkDolany - Sportovní klub Véska187B
14.10.20230Reg.Master Plzeňského kraje - ženyVeselý MilanHyršov - Hyršov157B
14.10.20230Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženyHudák RadekChotýčany - Chotýčany227B
14.10.20230Regionální Master ženyProcházka JaroslavPraha - Bulls910B
14.10.20230TOP RM Ústecka - ženyBaráková MarkétaDobroměřice - KD Dobroměřice814B
16.9.20230Reg. Master Pardubicko - ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra167B
16.9.20230Reg.Master Liberecka - ženyKalaš LukášLiberec - U martina 11811B
16.9.20230Reg.Master Plzeňského kraje - ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň127B
10.9.20230Reg.Master Zlínsko ženySmékal RomanVsetin - Bar Herna Trávníky117B
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.4.2024 17:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.4.2024 17:56:57
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement