Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/2848)
 NáhledTiskNahoru
Vítězové Regionálních Masterů (od 1.7.2004)

Statistiky MČR, RGP a RM | Jednotlivci smíšení | Kategorie: B | Hráčů: 857 | Turnajů: 2850

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
24.2.20240Nominační RM Liberecka (s TOP) - mužiKalaš LukášVratislavice n.N. - Pivovar Konrád6814B
24.2.20240Nominační RM Ústecka (s TOP) - mužiBaráková MarkétaDobroměřice - KD8114B
24.2.20240Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženyBaráková MarkétaDobroměřice - KD2914B
24.2.20240Reg. Master Pardubicko - mužiNetolický MilanChrudim - Cleopatra5010B
24.2.20240Reg. Master Pardubicko - ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra169B
24.2.20240Reg.Master Liberecka - ženyKalaš LukášVratislavice n.N. - Pivovar Konrád2914B
24.2.20240Reg.Master Plzeňského kraje - mužiKuneš KarelStarý Klíčov - Kulturní Sál4010B
24.2.20240Reg.Master Plzeňského kraje - ženyKuneš KarelStarý Klíčov - Kulturní Sál168B
24.2.20240TOP RM Liberecka - mužiKalaš LukášVratislavice n.N. - Pivovar Konrád814B
24.2.20240TOP RM Ústecka - mužiBaráková MarkétaDobroměřice - KD1619B
24.2.20240TOP RM Ústecka - ženyBaráková MarkétaDobroměřice - KD815B
17.2.20242Reg.Master Karlovarsko mužiDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace8110B
17.2.20242Reg.Master Karlovarsko ženyDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace2110B
17.2.20240Master KHK-S&J mužiVylíčil OndřejVelké Poříčí - Sokolovna7917B
17.2.20240Master KHK-S&J ženyVylíčil OndřejVelké Poříčí - Sokolovna3314B
17.2.20240Nominační Reg.Master MSK - mužiObluk LadislavOstrava - Miapr5010B
17.2.20240Nominační RM Plzeňska (s TOP) - mužiŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň4810B
17.2.20240Nominační RM Plzeňska (s TOP) - ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň228B
17.2.20240Reg.Master MSK ženyObluk LadislavOstrava - Miapr1710B
17.2.20240Reg.Master Olomoucko mužiŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána5210B
17.2.20240Reg.Master Olomoucko ženyŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána1810B
17.2.20240Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženyHudák RadekChotýčany - Chotýčany2410B
17.2.20240Regionální Master mužiŠulc PetrPraha - Klub Ajeto4214B
17.2.20240Regionální Master ženyŠulc PetrPraha - Klub Ajeto1914B
17.2.20240TOP RM MSK - mužiObluk LadislavOstrava - Miapr1614B
17.2.20240TOP RM Plzeňska - mužiŠmrha JanPlzeň - Klub OKO Plzeň1614B
17.2.20240TOP RM Plzeňska - ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň88B
17.2.2024TOP RM UŠO Jižní Čechy mužiHudák RadekChotýčany - Chotýčany1212B
10.2.20240Reg.Master JMOŠS mužiDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna7911B
10.2.20240Reg.Master JMOŠS ženyDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna267B
10.2.20240Regionální Master mužiProcházka JaroslavPraha - Bulls4014B
10.2.20240Regionální Master ženyProcházka JaroslavPraha - Bulls2014B
27.1.20240Nominační RM Liberecka (s TOP) - mužiKalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny5614B
27.1.20240Reg.Master Liberecka - ženyKalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny2812B
27.1.20240Reg.Master Plzeňského kraje - mužiVeselý MilanKlenčí - Haltrava3510B
27.1.20240Reg.Master Plzeňského kraje - ženyVeselý MilanKlenčí - Haltrava188B
27.1.20240TOP RM Liberecka - mužiKalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny814B
20.1.20241Reg.Master Karlovarsko mužiDvorský BronislavN.Sedlo - Meteor8410B
20.1.20241Reg.Master Karlovarsko ženyDvorský BronislavN.Sedlo - Meteor2310B
20.1.20240Nominační Reg.Master MSK - mužiObluk LadislavKarviná - Tankovna Hutník8710B
20.1.20240Nominační RM Plzeňska (s TOP) - mužiŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň5410B
20.1.20240Nominační RM Plzeňska (s TOP) - ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň168B
20.1.20240Nominační RM Ústecka (s TOP) - mužiBaráková MarkétaDobroměřice - KD9614B
20.1.20240Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženyBaráková MarkétaDobroměřice - KD3014B
20.1.20240Reg. Master Pardubicko - mužiNetolický MilanChrudim - Cleopatra4510B
20.1.20240Reg. Master Pardubicko - ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra129B
20.1.20240Reg.Master KHK-J&S - mužiVylíčil OndřejHradec Králové - Sokolovna v Novém HK6717B
20.1.20240Reg.Master KHK-J&S - ženyVylíčil OndřejHradec Králové - Sokolovna v Novém HK3514B
20.1.20240Reg.Master MSK ženyObluk LadislavKarviná - Tankovna Hutník2210B
20.1.20240Reg.Master Olomoucko mužiŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána7410B
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.2.2024 13:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.2.2024 16:40:47
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement