Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/70)
 NáhledTiskNahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - DVOJICE MUŽI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Dvojice muži | Kategorie: B | Dvojic: 6625 | Turnajů: 1405

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
27.4.20240Reg.Master Plzeňského kraje - dv. mužiKuneš KarelHyršov - U Džbánu1210B
27.4.20240Reg.Master Vysočina dvojice mužiNetolický MilanBrtnice - KD2210B
27.4.20240Regionální Master dvojiceMenšík RadekPraha - Bulls Restaurant159B
20.4.20243Reg.Master Karlovarsko dvojice mužiDvorský BronislavRotava - Slovanský dům378B
20.4.20240Master KHK-S&J dvojice mužiVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická beseda3818B
20.4.20240Reg. Master Pardubicko - dvojice mužiNetolický MilanHradec nad Svitavou - Formanka2111B
20.4.20240Reg.Master JMOŠS dvojice mužiPokorný MichalObřany - Obřany247B
20.4.20240Reg.Master MSK dvojice mužiObluk LadislavOstrava-Bártovice - Kulturní dům338B
20.4.20240Reg.Master Olomoucko dvojice mužiŠpička ZdeněkDolany - Sportovní klub Véska2711B
20.4.20240Reg.Master Plzeňska - dv. muži (Švýcar)Šmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň2211B
20.4.20240Reg.Master Ústecka - dv. muži (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD338B
20.4.20240Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice mužiHudák RadekChotýčany - Chotýčany246B
20.4.20240Reg.Master Zlínsko dvojice mužiŠpička ZdeněkVsetín - Bar Trávníky811B
20.4.20240Regionální Master dvojice mužiŠulc PetrPraha - Klub Ajeto217B
13.4.20240Reg.Master Liberecka - dv. muži (švýcar)Kalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny287B
24.2.20240Reg. Master Pardubicko - dvojice mužiNetolický MilanChrudim - Cleopatra2510B
24.2.20240Reg.Master Liberecka - dv. muži (švýcar)Kalaš LukášVratislavice n.N. - Pivovar Konrád347B
24.2.20240Reg.Master Plzeňského kraje - dv. mužiKuneš KarelStarý Klíčov - Kulturní Sál209B
24.2.2024Reg.Master Ústecka - dv. muži (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD257B
17.2.20242Reg.Master Karlovarsko dvojice mužiDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace357B
17.2.20240Master KHK-S&J dvojice mužiVylíčil OndřejVelké Poříčí - Sokolovna3516B
17.2.20240Reg.Master MSK dvojice mužiObluk LadislavOstrava - Miapr357B
17.2.20240Reg.Master Olomoucko dvojice mužiŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána2910B
17.2.20240Reg.Master Plzeňska - dv. muži (Švýcar)Šmrha JanPlzeň - Klub OKO Plzeň249B
17.2.20240Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice mužiHudák RadekChotýčany - Chotýčany205B
17.2.20240Regionální Master dvojice mužiŠulc PetrPraha - Klub Ajeto196B
10.2.20240Reg.Master JMOŠS dvojice mužiDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna396B
10.2.20240Regionální Master dvojice mužiProcházka JaroslavPraha - Bulls206B
27.1.20240Reg.Master Liberecka - dv. muži (švýcar)Kalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny267B
27.1.20240Reg.Master Plzeňského kraje - dv. mužiVeselý MilanKlenčí - Haltrava1810B
20.1.20241Reg.Master Karlovarsko dvojice mužiDvorský BronislavN.Sedlo - Meteor367B
20.1.20240Reg. Master Pardubicko - dvojice mužiNetolický MilanChrudim - Cleopatra2410B
20.1.20240Reg.Master KHK-J&S - dvojice mužiVylíčil OndřejHradec Králové - Sokolovna v Novém HK2816B
20.1.20240Reg.Master MSK dvojice mužiObluk LadislavKarviná - Tankovna Hutník477B
20.1.20240Reg.Master Olomoucko dvojice mužiŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána4010B
20.1.20240Reg.Master Plzeňského kraje - dv. mužiŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň3010B
20.1.20240Reg.Master Ústecka - dv. muži (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD297B
20.1.20240Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice mužiHudák RadekChotýčany - Chotýčany315B
20.1.20240Regionální Master dvojice mužiŠulc PetrPraha - Klub Ajeto326B
13.1.20240Reg.Master JMOŠS dvojice mužiDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna396B
13.1.20240Regionální Master dvojice mužiProcházka JaroslavPraha - Bulls316B
28.10.20230Reg. Master Pardubicko - dvojice mužiNetolický MilanChrudim - Cleopatra186B
21.10.20230Reg.Master Karlovarsko dvojice mužiDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace339B
21.10.20230Reg.Master Liberecka - dv. muži (švýcar)Kalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny246B
21.10.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. mužiŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň226B
21.10.20230Reg.Master Vysočina dvojice mužiNetolický MilanDušejov - Sokolovna386B
21.10.20230Regionální Master dvojice mužiMichálková MichaelaPraha - Restaurace Alfa165B
14.10.20230Master KHK-S&J dvojice mužiVylíčil OndřejVítězná-Kocléřov - Sportcentrum277B
14.10.20230Reg.Master JMOŠS dvojice mužiDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna285B
14.10.20230Reg.Master MSK dvojice mužiObluk LadislavOstrava - Rubín235B
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.7.2024 05:38:37
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement