Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/1317)
 NáhledTiskNahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - DVOJICE MUŽI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Dvojice muži | Kategorie: C | Dvojic: 6579 | Turnajů: 1390

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
15.6.20240Klubový open MSK - dvojiceObluk LadislavKarviná - Majáček2511C
15.6.20240Místní Open Vysočiny dvojiceJenšík OndřejVelký Beranov - TKV Finale U dejva2313C
15.6.20240MO Plzeňského kraje - dvojiceŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň1215C
15.6.20240Open Olomoucko dvojiceŠmudla RomanProstějov - Restaurace na Zátiší1312C
15.6.20240Středočeský pohár dvojiceMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa812C
15.6.20240Středočeský pohár dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař129C
15.6.20240Středočeský pohár dvojiceZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar79C
15.6.20240Středočeský pohár dvojiceŠístek Luděk07Praha - Bulls59C
15.6.20240Středočeský pohár dvojiceKočí Michal41Praha - Devítka96C
14.6.20240Středočeský pohár dvojiceKroužecká Adéla04Praha - Alfa99C
14.6.20240Středočeský pohár dvojiceŠulc Petr08Praha 7 - Klub Ajeto129C
14.6.20240Středočeský pohár dvojiceSlavík Tomáš41Praha - Pivnice Stodůlky109C
13.6.20240Open Olomoucko dvojiceŠpunda MichalOlomouc - ŠK eMHáčko610C
13.6.20240Středočeský pohár dvojiceKorbel Tomáš04Praha - Sportbar Hostivař79C
13.6.20240Středočeský pohár dvojiceŠafránek Martin07Praha - Bulls Restaurant Darts107C
12.6.20244Open Olomoucko dvojiceOlšanský MilanLipník nad Bečvou - Prodarts club513C
12.6.20240Středočeský pohár dvojiceZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar117C
12.6.20240Středočeský pohár dvojiceEigl Marian08Praha - Pivní Jistota87C
12.6.20240Středočeský pohár dvojiceKyselová Hana10Praha - Pipkin612C
11.6.20240Středočeský pohár dvojiceŠafránek Martin04Praha - Alfa159C
11.6.20240Středočeský pohár dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař109C
11.6.20240Středočeský pohár dvojiceVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami77C
10.6.20240Středočeský pohár dvojiceBečková KateřinaPraha - Bar Chrpa97C
10.6.20240Středočeský pohár dvojiceDostál Radim07Praha - Bulls59C
10.6.20240Středočeský pohár dvojiceŠulc Petr08Praha 7 - Klub Ajeto1510C
10.6.20240Středočeský pohár dvojiceKočí Michal41Praha - Devítka79C
8.6.20240Open Ústeckého kraje - dvojiceKutzler MartinDušníky 90 - cowhand2311C
8.6.20240Středočeský pohár dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař109C
8.6.20240Středočeský pohár dvojiceZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar78C
8.6.20240Středočeský pohár dvojiceŠístek Luděk07Praha - Bulls76C
8.6.20240Středočeský pohár dvojiceKočí Michal41Praha - Devítka67C
7.6.202411Open JčŠTJ dvojiceLinhartová HanaČeské Budějovice - Pivní Bar Vltava188C
7.6.20240Párty šipkařů SVČ - Šipky KiliánVylíčil OndřejNesytá u Kohoutova - Tábořiště4018C
7.6.20240Středočeský pohár dvojiceŠafránek Martin04Praha - Alfa69C
7.6.20240Středočeský pohár dvojiceŠulc Petr08Praha 7 - Klub Ajeto139C
7.6.20240Středočeský pohár dvojiceMenšík Radek10Jesenice u Prahy - Hospoda na hřišti79C
7.6.20240Středočeský pohár dvojiceŠimek Ladislav41Praha - Pivnice Stodůlky149C
6.6.20240Středočeský pohár dvojiceKorbel Tomáš04Praha - Sportbar Hostivař89C
6.6.20240Středočeský pohár dvojiceDostál Radim07Praha - Bulls99C
5.6.20243Open Olomoucko dvojiceOlšanský MilanLipník nad Bečvou - Prodarts club612C
5.6.20240Středočeský pohár dvojiceZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar811C
5.6.20240Středočeský pohár dvojiceKyselová Hana10Praha - Pipkin711C
4.6.20244Místní Open Karlovarsko dvojicePetrželka MilošChodov - Club Bar U Žíly1111C
4.6.20240Středočeský pohár dvojiceMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa1314C
4.6.20240Středočeský pohár dvojiceVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami511C
3.6.20240Středočeský pohár dvojiceBečková Kateřina04Praha - Bar Chrpa69C
3.6.20240Středočeský pohár dvojiceFrei Pavel07Praha - Bulls Restaurant511C
3.6.20240Středočeský pohár dvojiceŠulc Petr08Praha 7 - Klub Ajeto129C
3.6.20240Středočeský pohár dvojiceMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina68C
3.6.20240Středočeský pohár dvojiceKočí Michal41Praha - Devítka79C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.6.2024 11:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.6.2024 12:02:35
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement