Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/68)
 NáhledTiskNahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - DVOJICE ŽENY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Dvojice ženy | Kategorie: B | Dvojic: 697 | Turnajů: 384

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
13.4.20240Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar)Kalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny126B
24.2.20240Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra88B
24.2.20240Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar)Kalaš LukášVratislavice n.N. - Pivovar Konrád156B
24.2.20240Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyKuneš KarelStarý Klíčov - Kulturní Sál87B
24.2.20240Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD146B
17.2.20242Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace76B
17.2.20240Master KHK-S&J dvojice ženyVylíčil OndřejVelké Poříčí - Sokolovna1513B
17.2.20240Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavOstrava - Miapr86B
17.2.20240Reg.Master Olomoucko dvojice ženyŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána79B
17.2.20240Reg.Master Plzeňska - dv. ženy (Švýcar)Šmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň127B
17.2.20240Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženyHudák RadekChotýčany - Chotýčany94B
17.2.20240Regionální Master dvojice ženyŠulc PetrPraha - Klub Ajeto95B
10.2.20240Reg.Master JMOŠS dvojice ženyDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna135B
10.2.20240Regionální Master dvojice ženyProcházka JaroslavPraha - Bulls105B
27.1.20240Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar)Kalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny126B
27.1.20240Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyVeselý MilanKlenčí - Haltrava107B
20.1.20241Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavN.Sedlo - Meteor96B
20.1.20240Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra68B
20.1.20240Reg.Master KHK-J&S - dvojice ženyVylíčil OndřejHradec Králové - Sokolovna v Novém HK1713B
20.1.20240Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavKarviná - Tankovna Hutník96B
20.1.20240Reg.Master Olomoucko dvojice ženyŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána129B
20.1.20240Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň107B
20.1.20240Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD116B
20.1.20240Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženyHudák RadekChotýčany - Chotýčany124B
20.1.20240Regionální Master dvojice ženyŠulc PetrPraha - Klub Ajeto95B
13.1.20240Reg.Master JMOŠS dvojice ženyDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna155B
13.1.20240Regionální Master dvojice ženyProcházka JaroslavPraha - Bulls115B
28.10.20230Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra77B
21.10.20230Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace99B
21.10.20230Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar)Kalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny107B
21.10.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň87B
21.10.20230Reg.Master Vysočina dvojice ženyNetolický MilanDušejov - Sokolovna117B
21.10.20230Regionální Master dvojice ženyMichálková MichaelaPraha - Restaurace Alfa56B
14.10.20230Master KHK-S&J dvojice ženyVylíčil OndřejVítězná-Kocléřov - Sportcentrum109B
14.10.20230Reg.Master JMOŠS dvojice ženyDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna96B
14.10.20230Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavOstrava - Rubín76B
14.10.20230Reg.Master Olomoucko dvojice ženyŠpička ZdeněkDolany - Sportovní klub Véska97B
14.10.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyVeselý MilanHyršov - Hyršov87B
14.10.20230Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD Dobroměřice137B
14.10.20230Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženyHudák RadekChotýčany - Chotýčany105B
14.10.20230Regionální Master dvojiceProcházka JaroslavPraha - Bulls209B
16.9.20230Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra87B
16.9.20230Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar)Kalaš LukášLiberec - Restaurace U Martina87B
16.9.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň77B
10.9.20230Reg.Master Zlínsko dvojice ženySmékal RomanVsetin - Bar Herna Trávníky57B
9.9.20234Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavSadov - Kultuní dům79B
9.9.20230Reg.Master JMOŠS dvojice ženyDubovec JurajBrno- Komín - U Dvořáků86B
9.9.20230Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavFrýdek-Místek - Bulls-eye86B
9.9.20230Reg.Master Olomoucko DVOJICEŠpička ZdeněkČeská Ves - Hotel Zlatý Chlum1611B
9.9.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyKuneš KarelStarý Klíčov - Kulturní Sál67B
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.4.2024 06:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.4.2024 06:38:46
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement