Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/70)
 NáhledTiskNahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - DVOJICE ŽENY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Dvojice ženy | Kategorie: B | Dvojic: 703 | Turnajů: 382

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
9.9.20230Reg.Master JMOŠS dvojice ženyDubovec JurajBrno- Komín - U Dvořáků85B
10.2.20240Reg.Master JMOŠS dvojice ženyDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna136B
13.1.20240Reg.Master JMOŠS dvojice ženyDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna156B
14.10.20230Reg.Master JMOŠS dvojice ženyDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna95B
27.4.20240Reg.Master Vysočina dvojice ženyNetolický MilanBrtnice - KD79B
20.4.20240Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženyHudák RadekChotýčany - Chotýčany125B
17.2.20240Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženyHudák RadekChotýčany - Chotýčany94B
20.1.20240Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženyHudák RadekChotýčany - Chotýčany124B
14.10.20230Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženyHudák RadekChotýčany - Chotýčany104B
9.9.20230Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženyHudák RadekChotýčany - Chotýčany114B
24.2.20240Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra89B
20.1.20240Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra69B
28.10.20230Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra76B
16.9.20230Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra86B
26.8.20230Reg.Master Olomoucko dvojice ženyŠpička ZdeněkČelčice - Kulturní sál56B
9.9.20230Reg.Master Olomoucko DVOJICEŠpička ZdeněkČeská Ves - Hotel Zlatý Chlum169B
14.10.20230Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD Dobroměřice136B
20.4.20240Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD128B
24.2.20240Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD147B
20.1.20240Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD117B
2.9.20230Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD146B
20.4.20240Reg.Master Olomoucko dvojice ženyŠpička ZdeněkDolany - Sportovní klub Véska1211B
14.10.20230Reg.Master Olomoucko dvojice ženyŠpička ZdeněkDolany - Sportovní klub Véska96B
21.10.20230Reg.Master Vysočina dvojice ženyNetolický MilanDušejov - Sokolovna116B
9.9.20230Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavFrýdek-Místek - Bulls-eye85B
20.1.20240Reg.Master KHK-J&S - dvojice ženyVylíčil OndřejHradec Králové - Sokolovna v Novém HK1713B
20.4.20240Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanHradec nad Svitavou - Formanka610B
13.4.20240Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar)Kalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny127B
27.1.20240Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar)Kalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny127B
21.10.20230Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar)Kalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny106B
14.10.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyVeselý MilanHyršov - Hyršov86B
27.4.20240Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyKuneš KarelHyršov - U Džbánu89B
20.4.20240Master KHK-S&J dvojice ženyVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická beseda1715B
17.2.20242Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace77B
21.10.20230Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace98B
20.1.20240Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavKarviná - Tankovna Hutník97B
27.1.20240Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyVeselý MilanKlenčí - Haltrava108B
16.9.20230Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar)Kalaš LukášLiberec - Restaurace U Martina86B
20.1.20241Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavN.Sedlo - Meteor97B
20.4.20240Reg.Master JMOŠS dvojice ženyPokorný MichalObřany - Obřany77B
17.2.20240Reg.Master Olomoucko dvojice ženyŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána710B
20.1.20240Reg.Master Olomoucko dvojice ženyŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána1210B
17.2.20240Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavOstrava - Miapr87B
14.10.20230Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavOstrava - Rubín75B
20.4.20240Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavOstrava-Bártovice - Kulturní dům78B
20.4.20240Reg.Master Plzeňska - dv. ženy (Švýcar)Šmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň149B
17.2.20240Reg.Master Plzeňska - dv. ženy (Švýcar)Šmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň128B
20.1.20240Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň108B
21.10.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň86B
16.9.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň76B
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.6.2024 18:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.6.2024 18:06:26
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement