Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/70)
 NáhledTiskNahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - DVOJICE ŽENY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Dvojice ženy | Kategorie: B | Dvojic: 703 | Turnajů: 382

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
20.4.20240Reg.Master Zlínsko dvojice ženyŠpička ZdeněkVsetín - Bar Trávníky511B
10.9.20230Reg.Master Zlínsko dvojice ženySmékal RomanVsetin - Bar Herna Trávníky56B
24.2.20240Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar)Kalaš LukášVratislavice n.N. - Pivovar Konrád157B
14.10.20230Master KHK-S&J dvojice ženyVylíčil OndřejVítězná-Kocléřov - Sportcentrum107B
17.2.20240Master KHK-S&J dvojice ženyVylíčil OndřejVelké Poříčí - Sokolovna1513B
2.9.20230Reg.Master KHK-J&S - dvojice ženyBernard VladimírŠtít - Chárovna117B
24.2.20240Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyKuneš KarelStarý Klíčov - Kulturní Sál88B
9.9.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyKuneš KarelStarý Klíčov - Kulturní Sál66B
9.9.20234Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavSadov - Kultuní dům78B
20.4.20243Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavRotava - Slovanský dům138B
2.9.20230Regionální Master dvojice ženyŠlehofr DavidPraha - Sportbar Hostivař85B
21.10.20230Regionální Master dvojice ženyMichálková MichaelaPraha - Restaurace Alfa55B
20.4.20240Regionální Master dvojice ženyŠulc PetrPraha - Klub Ajeto107B
17.2.20240Regionální Master dvojice ženyŠulc PetrPraha - Klub Ajeto96B
20.1.20240Regionální Master dvojice ženyŠulc PetrPraha - Klub Ajeto96B
27.4.20240Regionální Master dvojiceMenšík RadekPraha - Bulls Restaurant159B
10.2.20240Regionální Master dvojice ženyProcházka JaroslavPraha - Bulls106B
13.1.20240Regionální Master dvojice ženyProcházka JaroslavPraha - Bulls116B
14.10.20230Regionální Master dvojiceProcházka JaroslavPraha - Bulls207B
9.9.20230Regionální Master dvojice ženyProcházka JaroslavPraha - Bulls65B
20.4.20240Reg.Master Plzeňska - dv. ženy (Švýcar)Šmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň149B
17.2.20240Reg.Master Plzeňska - dv. ženy (Švýcar)Šmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň128B
20.1.20240Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň108B
21.10.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň86B
16.9.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň76B
20.4.20240Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavOstrava-Bártovice - Kulturní dům78B
14.10.20230Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavOstrava - Rubín75B
17.2.20240Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavOstrava - Miapr87B
17.2.20240Reg.Master Olomoucko dvojice ženyŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána710B
20.1.20240Reg.Master Olomoucko dvojice ženyŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána1210B
20.4.20240Reg.Master JMOŠS dvojice ženyPokorný MichalObřany - Obřany77B
20.1.20241Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavN.Sedlo - Meteor97B
16.9.20230Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar)Kalaš LukášLiberec - Restaurace U Martina86B
27.1.20240Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyVeselý MilanKlenčí - Haltrava108B
20.1.20240Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavKarviná - Tankovna Hutník97B
17.2.20242Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace77B
21.10.20230Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace98B
20.4.20240Master KHK-S&J dvojice ženyVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická beseda1715B
27.4.20240Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyKuneš KarelHyršov - U Džbánu89B
14.10.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyVeselý MilanHyršov - Hyršov86B
13.4.20240Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar)Kalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny127B
27.1.20240Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar)Kalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny127B
21.10.20230Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar)Kalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny106B
20.4.20240Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanHradec nad Svitavou - Formanka610B
20.1.20240Reg.Master KHK-J&S - dvojice ženyVylíčil OndřejHradec Králové - Sokolovna v Novém HK1713B
9.9.20230Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavFrýdek-Místek - Bulls-eye85B
21.10.20230Reg.Master Vysočina dvojice ženyNetolický MilanDušejov - Sokolovna116B
20.4.20240Reg.Master Olomoucko dvojice ženyŠpička ZdeněkDolany - Sportovní klub Véska1211B
14.10.20230Reg.Master Olomoucko dvojice ženyŠpička ZdeněkDolany - Sportovní klub Véska96B
20.4.20240Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD128B
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.6.2024 18:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.6.2024 18:32:13
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement