Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/70)
 NáhledTiskNahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - DVOJICE ŽENY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Dvojice ženy | Kategorie: B | Dvojic: 697 | Turnajů: 377

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
9.9.20230Reg.Master JMOŠS dvojice ženyDubovec JurajBrno- Komín - U Dvořáků84B
10.2.20240Reg.Master JMOŠS dvojice ženyDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna134B
13.1.20240Reg.Master JMOŠS dvojice ženyDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna154B
14.10.20230Reg.Master JMOŠS dvojice ženyDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna94B
27.4.20240Reg.Master Vysočina dvojice ženyNetolický MilanBrtnice - KD77B
20.4.20240Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženyHudák RadekChotýčany - Chotýčany124B
17.2.20240Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženyHudák RadekChotýčany - Chotýčany93B
20.1.20240Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženyHudák RadekChotýčany - Chotýčany123B
14.10.20230Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženyHudák RadekChotýčany - Chotýčany103B
9.9.20230Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženyHudák RadekChotýčany - Chotýčany113B
24.2.20240Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra87B
20.1.20240Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra67B
28.10.20230Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra75B
16.9.20230Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra85B
26.8.20230Reg.Master Olomoucko dvojice ženyŠpička ZdeněkČelčice - Kulturní sál55B
9.9.20230Reg.Master Olomoucko DVOJICEŠpička ZdeněkČeská Ves - Hotel Zlatý Chlum168B
14.10.20230Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD Dobroměřice135B
20.4.20240Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD126B
24.2.20240Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD145B
20.1.20240Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD115B
2.9.20230Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD145B
20.4.20240Reg.Master Olomoucko dvojice ženyŠpička ZdeněkDolany - Sportovní klub Véska129B
14.10.20230Reg.Master Olomoucko dvojice ženyŠpička ZdeněkDolany - Sportovní klub Véska95B
21.10.20230Reg.Master Vysočina dvojice ženyNetolický MilanDušejov - Sokolovna115B
9.9.20230Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavFrýdek-Místek - Bulls-eye84B
20.1.20240Reg.Master KHK-J&S - dvojice ženyVylíčil OndřejHradec Králové - Sokolovna v Novém HK1711B
20.4.20240Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanHradec nad Svitavou - Formanka68B
13.4.20240Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar)Kalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny125B
27.1.20240Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar)Kalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny125B
21.10.20230Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar)Kalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny105B
14.10.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyVeselý MilanHyršov - Hyršov85B
27.4.20240Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyKuneš KarelHyršov - U Džbánu87B
20.4.20240Master KHK-S&J dvojice ženyVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická beseda1713B
17.2.20242Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace75B
21.10.20230Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace97B
20.1.20240Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavKarviná - Tankovna Hutník95B
27.1.20240Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyVeselý MilanKlenčí - Haltrava106B
16.9.20230Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar)Kalaš LukášLiberec - Restaurace U Martina85B
20.1.20241Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavN.Sedlo - Meteor95B
20.4.20240Reg.Master JMOŠS dvojice ženyPokorný MichalObřany - Obřany75B
17.2.20240Reg.Master Olomoucko dvojice ženyŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána78B
20.1.20240Reg.Master Olomoucko dvojice ženyŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána128B
17.2.20240Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavOstrava - Miapr85B
14.10.20230Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavOstrava - Rubín74B
20.4.20240Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavOstrava-Bártovice - Kulturní dům76B
10.2.20240Regionální Master dvojice ženyProcházka JaroslavPraha - Bulls104B
13.1.20240Regionální Master dvojice ženyProcházka JaroslavPraha - Bulls114B
14.10.20230Regionální Master dvojiceProcházka JaroslavPraha - Bulls206B
9.9.20230Regionální Master dvojice ženyProcházka JaroslavPraha - Bulls64B
27.4.20240Regionální Master dvojiceMenšík RadekPraha - Bulls Restaurant157B
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.5.2024 12:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.5.2024 13:33:08
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement