Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/380)
 NáhledTiskNahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - DVOJICE ŽENY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Dvojice ženy | Dvojic: 699 | Turnajů: 380

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
11.5.20240Open dvojiceZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar86C
11.5.20240Úpické dvojiceGoldmannová Anna30Úpice - Apríl bar1118C
10.5.20249Open JčŠTJ dvojiceLinhartová HanaČeské Budějovice - Pivní Bar Vltava167C
10.5.20240Open dvojiceMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa76C
7.5.20243Místní Open Karlovarsko dvojicePetrželka MilošChodov - Club Bar U Žíly1510C
30.4.202435Místní Open Karlovarsko dvojiceSieglová LucieKarlovy Vary - Club Náplavka1310C
27.4.20240Klubový open MSK - dvojicePerutková RadkaOstrava - Sport bar Miapr1110C
27.4.20240Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyKuneš KarelHyršov - U Džbánu86B
27.4.20240Reg.Master Vysočina dvojice ženyNetolický MilanBrtnice - KD76B
27.4.20240Regionální Master dvojiceMenšík RadekPraha - Bulls Restaurant156B
27.4.20240Středočeský pohár dvojiceKočí Michal41Praha - Devítka99C
26.4.20248Open JčŠTJ dvojiceLinhartová HanaČeské Budějovice - Pivní Bar Vltava187C
21.4.20240Open Olomoucko dvojiceSmékal RomanDolany - Véska - SK Véska511C
20.4.20243Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavRotava - Slovanský dům135B
20.4.20240Master KHK-S&J dvojice ženyVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická beseda1711B
20.4.20240Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanHradec nad Svitavou - Formanka67B
20.4.20240Reg.Master JMOŠS dvojice ženyPokorný MichalObřany - Obřany74B
20.4.20240Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavOstrava-Bártovice - Kulturní dům75B
20.4.20240Reg.Master Olomoucko dvojice ženyŠpička ZdeněkDolany - Sportovní klub Véska128B
20.4.20240Reg.Master Plzeňska - dv. ženy (Švýcar)Šmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň146B
20.4.20240Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD125B
20.4.20240Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženyHudák RadekChotýčany - Chotýčany123B
20.4.20240Reg.Master Zlínsko dvojice ženyŠpička ZdeněkVsetín - Bar Trávníky58B
20.4.20240Regionální Master dvojice ženyŠulc PetrPraha - Klub Ajeto104B
19.4.20240Středočeský pohár dvojiceŠafránek Martin04Praha - Alfa97C
19.4.20240Středočeský pohár dvojiceJirkalová Milena08Praha - Klub Ajeto138C
14.4.20240Open Olomoucko dvojiceŠmudla RomanProstějov - Bar Plzeň815C
13.4.20240Bistro U Štěpánků - dvojiceŠtěpánek PavelBěleč nad Orlicí - U Štěpánků1018C
13.4.20240Open Ústeckého kraje - dvojiceZloch VojtěchEvaň - Pizzeria Bar u Vojtěcha1211C
13.4.20240Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar)Kalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny126B
13.4.20240Středočeský pohár dvojiceKalina Daniel04Praha - Sportbar Hostivař129C
13.4.20240Středočeský pohár dvojiceZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar910C
13.4.20240Úpické dvojiceTrdlikát Libor30Úpice - Apríl1321C
9.4.20242Místní Open Karlovarsko dvojicePetrželka MilošChodov - Club Bar U Žíly109C
9.4.20240Středočeský pohár dvojiceMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa88C
6.4.20240Klubový open MSK - dvojicePerutková RadkaOstrava - Sport bar Miapr2111C
5.4.20247Open JčŠTJ dvojiceLinhartová HanaČeské Budějovice - Pivní Bar Vltava118C
5.4.20240Středočeský pohár dvojiceMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa189C
1.4.20240Místní Open Karlovarsko dvojiceHanák PatrikKaceřov - Zámecká restaurace711C
1.4.20240Středočeský pohár dvojiceJirkalová Milena08Praha - Klub Ajeto1910C
31.3.20240M. Open KHK jih - dvojiceRohr MilanHradec Králové - Hospůdka Sova816C
31.3.20240Místní Open dvojicKříž MartinBrno - Topas Club- Brno79C
31.3.20240Open Libereckého kraje - dvojiceDoležalová SandraHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny3911C
30.3.20241Open Libereckého kraje - dvojiceNekvindová VeronikaLiberec - Bakalářská711C
30.3.20240MO Plzeňského kraje - dvojiceBöhm OtakarLETINY - LETINY2213C
30.3.20240Open Olomoucko dvojiceVšianská PavlínaŘídeč - Hospoda u Zlatého potoka1116C
30.3.20240Open Ústeckého kraje - dvojiceKutzler Martindušníky - cowhand club1511C
30.3.20240Středočeský pohár dvojiceMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa1410C
30.3.20240Středočeský pohár dvojiceDostál Radim07Praha - Bulls810C
30.3.20240Úpické dvojiceMannová Alena30Úpice - Apríl bar1520C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.5.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.5.2024 06:53:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement