Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (51-100/380)
 NáhledTiskNahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - DVOJICE ŽENY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Dvojice ženy | Dvojic: 699 | Turnajů: 380

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
29.3.20240Open Olomoucko dvojiceŠmudla RomanProstějov - Bar Plzeň2116C
29.3.20240Středočeský pohár dvojiceMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa910C
29.3.20240Středočeský pohár dvojiceJirkalová Milena08Praha - Klub Ajeto1410C
27.3.20240Středočeský pohár dvojiceZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar910C
26.3.202430Místní Open Karlovarsko dvojiceSieglová LucieKarlovy Vary - Club Náplavka2111C
25.3.20240Středočeský pohár dvojiceZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar58C
25.3.20240Středočeský pohár dvojiceŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto1510C
23.3.20240Open dvojiceUhříček BřetislavŽďár nad Sázavou - Dům kultury397C
23.3.20240Open Olomoucko dvojiceŠmudla RomanProstějov - Bar Plzeň1212C
23.3.20240RGP dvojice ženy (SK&KO)Uhříček BřetislavŽďár nad Sázavou - Dům kultury525A
19.3.20241Místní Open Karlovarsko dvojicePetrželka MilošChodov - Club Bar U Žíly1411C
18.3.20240Středočeský pohár dvojiceŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto1510C
16.3.20240Bistro U Štěpánků - dvojiceŠtěpánek PavelBěleč nad Orlicí - U Štěpánků817C
16.3.20240Double Open PWS dvojicFormanová MonikaVelký Třebešov - U Vagonu3220C
16.3.20240Open JčŠTJ dvojicePitrová IvanaJindčichův Hradec - Na Piketě108C
15.3.20244Open JčŠTJ dvojiceLinhartová HanaČeské Budějovice - Pivní Bar Vltava258C
9.3.20241MO Pardubický kraj - dvojicePešek TomášLány - U Endrychu3216C
9.3.20240Místní Open Vysočiny dvojiceJenšík OndřejJihlava - Demlovka2314C
7.3.20240Středočeský pohár dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař98C
4.3.20240Středočeský pohár dvojiceBečková Kateřina04Praha - Bar Chrpa710C
4.3.20240Středočeský pohár dvojiceŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto1210C
2.3.20240Bistro U Štěpánků - dvojiceŠtěpánek PavelBěleč nad Orlicí - U Štěpánků717C
2.3.20240Klubový open MSK - dvojiceSchneider PetrOstrava - Miapr1511C
2.3.20240Úpické dvojiceGoldmannová Anna30Úpice - Pod Skalkou1721C
28.2.20240Místní Open Karlovarsko dvojiceMäsár MilanKarlovy Vary - Republica Bar1511C
27.2.202426Místní Open Karlovarsko dvojiceSieglová LucieKarlovy Vary - Club Náplavka1411C
24.2.20240Klubový open MSK - dvojiceMarkovič PeterOrlová - Perex2011C
24.2.20240Klubový open MSK - dvojicePlevová JanaOstrava - Miapr1511C
24.2.20240Open KHK-S doplňkový dvojiceMannová Alena22Úpice - Pod Skalkou719C
24.2.20240Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra88B
24.2.20240Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar)Kalaš LukášVratislavice n.N. - Pivovar Konrád156B
24.2.20240Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyKuneš KarelStarý Klíčov - Kulturní Sál87B
24.2.20240Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD146B
23.2.20243Open JčŠTJ dvojiceLinhartová HanaČeské Budějovice - Pivní Bar Vltava148C
23.2.20240Středočeský pohár dvojiceMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa1910C
23.2.20240Středočeský pohár dvojiceŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto208C
22.2.20240Středočeský pohár dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař98C
19.2.20240Středočeský pohár dvojiceŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto1210C
18.2.20240Open Olomoucko dvojiceŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána815C
18.2.20240Open Olomoucko dvojiceŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána817C
17.2.20242Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace76B
17.2.20240Master KHK-S&J dvojice ženyVylíčil OndřejVelké Poříčí - Sokolovna1513B
17.2.20240Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavOstrava - Miapr86B
17.2.20240Reg.Master Olomoucko dvojice ženyŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána79B
17.2.20240Reg.Master Plzeňska - dv. ženy (Švýcar)Šmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň127B
17.2.20240Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženyHudák RadekChotýčany - Chotýčany94B
17.2.20240Regionální Master dvojice ženyŠulc PetrPraha - Klub Ajeto95B
17.2.20240Středočeský pohár dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1810C
17.2.20240Středočeský pohár dvojiceZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar910C
15.2.20240Středočeský pohár dvojiceDostál Radim07Praha - Bulls108C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.5.2024 18:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.5.2024 19:00:10
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement