Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/380)
 NáhledTiskNahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - DVOJICE ŽENY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Dvojice ženy | Dvojic: 699 | Turnajů: 380

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
5.11.2023MČR dvojice ženy (SK&KO)Uhříček BřetislavŽďár nad Sázavou - Dům kultury546M
23.9.2023RGP dvojice ženy (SK&KO)Uhříček BřetislavŽďár nad Sázavou KD536A
23.3.20240RGP dvojice ženy (SK&KO)Uhříček BřetislavŽďár nad Sázavou - Dům kultury525A
13.1.20240MO Pardubický kraj - dvojiceSlavíková OlgaSlepotice - Slepotice4516C
30.12.20230MO Pardubický kraj - dvojiceKovačevič LjubanDamníkov - KD Damníkov4417C
31.3.20240Open Libereckého kraje - dvojiceDoležalová SandraHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny3911C
23.3.20240Open dvojiceUhříček BřetislavŽďár nad Sázavou - Dům kultury397C
26.12.20230Open Libereckého kraje - dvojiceDoležalová SandraHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny3612C
9.12.20230Středočeský pohár dvojiceŠpringerová Zuzana04Kolín - U Jána3511C
11.11.20230Klubový open MSK - dvojiceObluk LadislavKarviná - Tankovna Hutník356C
30.12.20230Místní Open Karlovarsko dvojiceHanák PatrikKaceřov - Zámecká restaurace3412C
30.12.20230Open KHK-S dvojiceTéra MarekHajnice - Motorest Na Výšince3421C
3.2.20240Open Olomoucko dvojiceBernard VladimírKraš - Kulturní dům3317C
18.11.20230MO Pardubický kraj - dvojiceFelkl TomášPředhradí - Panská Zahrada338C
12.8.20230MO Plzeňského kraje - dvojiceKrieglstein RadimPřeštice - Spolák Přeštice3311C
26.5.20230Open KHK-S dvojiceVylíčil OndřejNesytá u Kohoutova - Tábořiště3313C
16.3.20240Double Open PWS dvojicFormanová MonikaVelký Třebešov - U Vagonu3220C
9.3.20241MO Pardubický kraj - dvojicePešek TomášLány - U Endrychu3216C
23.9.20230Open dvojiceUhříček BřetislavŽďár nad Sázavou - Dům kultury328C
19.8.20230MO Plzeňského kraje - dvojiceŠmrha Jan10Křimice - Sokolovna3111C
18.11.20230Klubový open MSK - dvojiceObluk LadislavKarviná - Tankovna Hutník306C
12.8.20231MO Pardubický kraj - dvojicePešek TomášJezbořice - Jezbořice3011C
29.12.20230Open Olomoucko dvojiceŠmudla RomanOlomouc - Hostinec U Žida2816C
30.9.20230MO Pardubický kraj - dvojiceČáslavka PetrVortová - KD2711C
29.7.20230MO Pardubický kraj - dvojiceFotr PavelPředhradí - Panská zahrada2711C
29.12.20230Open Libereckého kraje - dvojiceNovák JanLiberec - Balon2612C
15.3.20244Open JčŠTJ dvojiceLinhartová HanaČeské Budějovice - Pivní Bar Vltava258C
16.1.20240Open JMOŠS dvojiceKulich MilošŠošůvka - U Mě a U Tebe259C
26.12.202327Open JčŠTJ dvojiceLinhartová HanaČeské Budějovice - Pivní Bar Vltava259C
30.9.20230Double Open PWS dvojicBubaň PavelVlčice - Obecní sál2511C
12.8.20230Místní Open dvojicCuřínová KristýnaBrno - Jundrov - Hospůdka na hřišti259C
15.7.20230Double Open PWS dvojicBubaň PavelVítězná - Sportcentrum2513C
26.12.20230Open Libereckého kraje - dvojiceKain AlešLiberec - Klub 442412C
22.12.20230Místní Open dvojicNovotný DušanTřebíč - Sport Aréna2410C
11.11.20230Double Open PWS dvojicMlejnek MiloslavChyjice - Obecní hospoda2410C
20.5.20230Double Open PWS dvojicMlejnek MiloslavChyjice - Obecní hospoda2413C
9.3.20240Místní Open Vysočiny dvojiceJenšík OndřejJihlava - Demlovka2314C
2.2.20242Open JčŠTJ dvojiceLinhartová HanaČeské Budějovice - Pivní Bar Vltava238C
16.12.20230Open Olomoucko dvojiceŠevčík MartinIvanovice na Hané - Klub Centrum Bar2318C
17.6.20230Open Libereckého kraje - dvojiceZÁKAZ ČINNOSTI - Zíka RadekJílové u Držkova - Hospoda v Jílovém2311C
16.6.20230Středočeský pohár dvojiceMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa2310C
30.3.20240MO Plzeňského kraje - dvojiceBöhm OtakarLETINY - LETINY2213C
26.12.20231MO Pardubický kraj - dvojicePešek TomášPardubice - Darts Pub Green2217C
5.8.20230Středočeský pohár dvojiceKalina Daniel04Praha - Sportbar Hostivař2210C
1.7.20230MO Plzeňského kraje - dvojiceŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň2211C
6.4.20240Klubový open MSK - dvojicePerutková RadkaOstrava - Sport bar Miapr2111C
29.3.20240Open Olomoucko dvojiceŠmudla RomanProstějov - Bar Plzeň2116C
26.3.202430Místní Open Karlovarsko dvojiceSieglová LucieKarlovy Vary - Club Náplavka2111C
8.9.20230Středočeský pohár dvojiceŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto218C
17.6.20230MO Plzeňského kraje - dvojiceVeselý MilanH.Týn - Kobra2111C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.5.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.5.2024 06:34:29
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement