Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/334)
 NáhledTiskNahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽÁCI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Kategorie: C | Hráčů: 116 | Turnajů: 351

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
22.4.202484JC Ludvíkovice Starý ŠenkKreidl PetrLudvíkovice - Starý Šenk2224C
21.4.202424ČDS Cup Olomouc IV.Doubravová Tereza21Olomouc - Pivnice Zenit1618C
21.4.20240Open Olomoucko smíšenýSmékal RomanDolany - Véska - SK Véska916C
20.4.20246Mládežnická Grandslam liga - LiberecNovák JanLiberec - Sportbar Balon719C
20.4.20240MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.Rojt JiříDomažlice - Skleník2315C
20.4.20240Open Libereckého kraje - mužiTill RadekČeská Lípa - Sport bar Honda3413C
19.4.202478JC Liberec Bakalářská HospůdkaNekvindová VeronikaLiberec - Bakalářská hospůdka3126C
19.4.202433Místní Open Karlovarsko jednotlivciMucha MiroslavSokolov - Sport bar Alex2116C
19.4.202427JC Jílové u DržkovaVágner JanJílové u Držkova - Hospůdka Jílové823C
19.4.20240U pěti véčekVraštil OtakarHradec Králové - U pěti véček1617C
18.4.202424ČDS Cup BoleloucHradilová Romana22Bolelouc - Hostinec u kříže1613C
18.4.202424Seven tour - Damníkovský sedmibojFotr PavelDamníkov - KD Damníkov3018C
18.4.20240JC Žatec TulipánKopecká MarkétaŽatec - Jahoda1427C
18.4.20240Vavřincovy šipkové čtvrtkySadílek ZdeněkObědovice - U Vavřince1118C
13.4.20240MO Pardubický kraj - jednotl.Čáslavka PetrStudnice - KD36C
13.4.20240MO Pardubický kraj - jednotl.Čáslavka PetrStudnice - KD4711C
13.4.20240MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.Šmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň917C
13.4.20240O pohár Žacléře doplňkovýFronc Jaroslav10Žacléř - Národní dům1218C
12.4.202481JC Hrádek nad Nisou Bažiny restauraceDoležal PavelHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny2123C
12.4.202428JC Jílové u DržkovaVágner JanJílové u Držkova - Hospůdka Jílové926C
12.4.202415Pitbull Cup Hrádek nad NisouDoležal PavelHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny1816C
11.4.202423ČDS Cup BoleloucHradilová Romana22Bolelouc - Hostinec u kříže1318C
9.4.202423ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaFrencl Martin03Stará Červená Voda - Hospoda Na Rozcestí1419C
9.4.20244Sokolka CupŠpička ZdeněkOlomouc - Restaurace Sokolka2016C
9.4.20240JC Podbořany Na RozcestíPuchrik RudolfPodbořany - Na Rozcestí1415C
7.4.202422ČDS Cup Olomouc IV.Doubravová Tereza21Olomouc - Pivnice Zenit2320C
7.4.20240Open jednotlivciUhříček BřetislavPraha - kvalifikace Žáci56C
6.4.20246Mládežnická Grandslam liga - LiberecNovák JanLiberec - Sportbar Balon813C
6.4.20246Mládežnická Grandslam liga - LiberecNovák JanLiberec - Sportbar Balon1421C
6.4.20240M. Open KHK jih - jednotlivciHomola JiříKosice - Pod Lípama2019C
5.4.202474JC Liberec Bakalářská HospůdkaNekvindová VeronikaLiberec - Bakalářská2426C
5.4.20249Open Libereckého kraje - jednotlivciNekvindová VeronikaLiberec - Bakalářská1918C
4.4.202422ČDS Cup BoleloucHradilová Romana22Bolelouc - Hostinec u kříže1519C
4.4.20247Vavřincovy šipkové čtvrtkySadílek ZdeněkObědovice - U Vavřince1919C
4.4.20240JC Podbořany Na RozcestíPuchrik RudolfPodbořany - Na Rozcestí1423C
2.4.202422ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaPiskacis Ladislav03Vidnava - Modrý jelen1313C
2.4.20246Místní Open Karlovarsko jednotlivciPetrželka MilošChodov - Club Bar U Žíly1817C
2.4.20243Sokolka CupŠpička ZdeněkOlomouc - Restaurace Sokolka1516C
2.4.20240U pěti véčekVraštil OtakarHradec Králové - U pěti Věček718C
1.4.20247Trefa CupŠpička ZdeněkOlomouc - Pivnice Zenit2116C
31.3.202421ČDS Cup Olomouc IV.Doubravová Tereza21Olomouc - Pivnice Zenit1020C
30.3.20240Místní open mládeže UBláhová MonikaJirkov - Dream Bar1211C
29.3.20240MJČ Na Piketě JHPitrová IvanaJindřichův Hradec - Na Piketě1716C
29.3.20240Open Olomoucko smíšenýOlšanský MilanLipník nad Bečvou - Prodarts club2018C
28.3.202422Seven tour - Damníkovský sedmibojFotr PavelDamníkov - KD Damníkov2419C
28.3.20246WS2024 (dvojnásobný)Kujal JosefHradec Králové - CC Lucie3320C
26.3.202421ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaFrencl Martin03Stará Červená Voda - Hospoda Na Rozcestí1913C
26.3.20242Sokolka CupŠpička ZdeněkOlomouc - Restaurace Sokolka2417C
24.3.202420ČDS Cup Olomouc IV.Doubravová Tereza21Olomouc - Pivnice Zenit1418C
23.3.202438JC Děčín Sport Bar FloridaHrnčíř ZbyněkDěčín - FLORIDA2625C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.4.2024 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.4.2024 00:54:09
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement