Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/352)
 NáhledTiskNahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽÁCI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Hráčů: 119 | Turnajů: 352

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
24.3.20240RGP žáci & žákyněVylíčil OndřejŽďár nad Sázavou - Dům kultury65A
24.9.20230RGP žáciVylíčil OndřejŽďár nad Sázavou - Dům kultury74A
11.5.20240Reg.Master Plzeňského kraje - MLÁDEŽŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň1215B
21.4.20240Reg.Master Olomoucko mládežSmékal RomanDolany - Véska - SK Véska48B
20.4.20240Reg. Master Pardubicko - MLÁDEŽNetolický MilanHradec nad Svitavou - Formanka88B
20.4.20240Reg.Master Ústecka - žáciBaráková MarkétaDobroměřice - KD108B
19.4.20240Master KHK-S&J žáci & žákyněGörner VítJaroměř - Důstojnická beseda49B
24.2.20240Reg.Master Ústecka - žáciBaráková MarkétaDobroměřice - KD168B
18.2.20240Reg.Master Olomoucko mládežŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána66B
16.2.20240Master KHK-S&J žáci & žákyněVylíčil OndřejVelké Poříčí - Sokolovna49B
21.1.20240Reg.Master Olomoucko mládežŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána58B
20.1.20240Reg.Master Ústecka - žáciBaráková MarkétaDobroměřice - KD128B
19.1.20241Reg.Master KHK-J&S - žáci & žákyněGörner VítHradec Králové - Sokolovna v Novém HK49B
21.10.20230Reg.Master Vysočina žáciNetolický MilanDušejov - Sokolovna56B
2.9.20230Reg.Master Ústecka - žáciBaráková MarkétaDobroměřice - KD66B
1.9.20230Reg.Master KHK-J&S - žáci & žákyněBernard VladimírŠtít - Chárovna59B
16.5.20240MO Pardubický kraj - jednotl.Fotr PavelDamníkov - KD Damníkov2019C
14.5.202428ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaPiskacis Ladislav03Vidnava - Modrý jelen1712C
14.5.20244Na Kopečku CupHusák LiborDěčín - Kopeček1414C
12.5.20240Open KHK-S jednotlivciMiščuk LadislavKrálovec - Šipkový klub U Ládi715C
11.5.20240JC Děčín Sport Bar FloridaHrnčíř ZbyněkDěčín - FLORIDA1512C
10.5.202436Místní Open Karlovarsko jednotlivciMucha MiroslavSokolov - Sport bar Alex2116C
9.5.20240Jackpot Cup MSK - rozhodčíKrčmář MichalOrlová - Profin2216C
7.5.202427ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaFrencl Martin03Stará Červená Voda - Hospoda Na Rozcestí1820C
7.5.20242Na Kopečku CupHusák LiborDěčín - Kopeček1515C
4.5.20247Mládežnická Grandslam liga - LiberecNovák JanLiberec - Sportbar Balon819C
4.5.20247Mládežnická Grandslam liga - LiberecNovák JanLiberec - Sportbar Balon819C
4.5.20240MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.Schröder TomášHaltrava - Haltrava1314C
2.5.202426Seven tour - Damníkovský sedmibojFotr PavelDamníkov - KD Damníkov2819C
2.5.20249Vavřincovy šipkové čtvrtkySadílek ZdeněkObědovice - U Vavřince1813C
2.5.20241Na Kopečku CupŠtěpánek MartinDěčín - Na Kopečku1012C
2.5.20240Klubový Open MSK - jednotlivciUlík TomášKarviná - Modrý Slon914C
30.4.20240JC Podbořany Na RozcestíPuchrik RudolfPodbořany - Na Rozcestí1121C
27.4.202442JC Děčín Sport Bar FloridaHrnčíř ZbyněkDěčín - FLORIDA2216C
26.4.202410Mikuleč Cup - dvojnásobnýFotr PavelMikuleč - Pivnice Mikuleč2517C
26.4.20240MJČ Na Piketě JHPitrová IvanaJindřichův Hradec - Na Piketě1014C
25.4.202485JC Děčín Na KopečkuHusák LiborDěčín - Kopeček1420C
25.4.202425ČDS Cup BoleloucHradilová Romana22Bolelouc - Hostinec u kříže1114C
23.4.20246Sokolka CupŠpička ZdeněkOlomouc - Restaurace Sokolka2015C
22.4.202484JC Ludvíkovice Starý ŠenkKreidl PetrLudvíkovice - Starý Šenk2224C
21.4.202424ČDS Cup Olomouc IV.Doubravová Tereza21Olomouc - Pivnice Zenit1619C
21.4.20240Open Olomoucko smíšenýSmékal RomanDolany - Véska - SK Véska916C
20.4.20246Mládežnická Grandslam liga - LiberecNovák JanLiberec - Sportbar Balon719C
20.4.20240MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.Rojt JiříDomažlice - Skleník2315C
20.4.20240Open Libereckého kraje - mužiTill RadekČeská Lípa - Sport bar Honda3413C
19.4.202478JC Liberec Bakalářská HospůdkaNekvindová VeronikaLiberec - Bakalářská hospůdka3126C
19.4.202433Místní Open Karlovarsko jednotlivciMucha MiroslavSokolov - Sport bar Alex2116C
19.4.202427JC Jílové u DržkovaVágner JanJílové u Držkova - Hospůdka Jílové823C
19.4.20240U pěti véčekVraštil OtakarHradec Králové - U pěti véček1617C
18.4.202424ČDS Cup BoleloucHradilová Romana22Bolelouc - Hostinec u kříže1613C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.5.2024 05:31:49
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement