Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/361)
 NáhledTiskNahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽÁCI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Hráčů: 117 | Turnajů: 361

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
5.11.20230MČR žáciUhříček BřetislavŽďár nad Sázavou - Dům kultury165M
15.6.202410Mládežnická Grandslam liga - LiberecNovák JanLiberec - Sportbar Balon723C
15.6.20246O pohár Žacléře zvýhodněnýFronc Jaroslav10Žacléř - Národní dům1019C
15.6.20241Open Libereckého kraje - jednotlivciVunderer MilanLiberec - U Mitika1516C
15.6.20241Open Libereckého kraje - jednotlivciVunderer MilanLiberec - U Mitika1615C
15.6.20240Open Olomoucko smíšenýŠmudla RomanProstějov - Restaurace na Zátiší1116C
14.6.202441Místní Open Karlovarsko jednotlivciMucha MiroslavSokolov - Sport bar Alex1917C
14.6.202414Liberecké letní házení - zk. Bakal. hos.Nekvindová VeronikaLiberec - Bakalářská hospůdka2319C
14.6.20240MJČ Na Piketě JHPitrová IvanaJindřichův Hradec - Na Piketě1819C
13.6.202419Bulls Cup 2024Kain AlešLiberec - Klub 44917C
13.6.202412Vavřincovy šipkové čtvrtkySadílek ZdeněkObědovice - U Vavřince1715C
13.6.20240Jackpot Cup MSK - rozhodčíKrčmář MichalOrlová - Profin2217C
11.6.202413Liberecké letní házení - zk. Bakal. hos.Šlajch VojtěchLiberec - Bakalářská2117C
8.6.202421Klubový Open MSK - jednotlivciFolvarčný PatrikOstrava - Restaurace Hero3019C
8.6.20240MO Plzeňského kraje - MLÁDEŽŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň1015C
8.6.20240Open Ústeckého krajeVrbata MartinRadonice u Kadaně - Radonická Hospůdka -4320C
8.6.20240Open Ústeckého kraje - mužiKutzler MartinDušníky 90 - cowhand6013C
6.6.20240Jackpot Cup MSK - rozhodčíKrčmář MichalOrlová - Profin1814C
4.6.20249Na Kopečku CupHusák LiborDěčín - Kopeček1418C
1.6.20249Mládežnická Grandslam liga - LiberecNovák JanLiberec - Sportbar Balon724C
1.6.20240Open KHK-S jednotlivciFronc Jaroslav10Žacléř - Národní dům921C
30.5.20240Bulls Cup 2024Kain AlešLiberec - Klub 441117C
30.5.20240Jackpot Cup MSK - sekretariátUlík TomášKarviná - Modrý Slon1722C
28.5.20247Na Kopečku CupHusák LiborDěčín - Kopeček1417C
28.5.20244Sokolka CupDostál JaromírOlomouc - Restaurace Sokolka1418C
28.5.20240MJČ Velká Maxima ČKHudák RadekČeský Krumlov - Velká Maxima819C
28.5.20240MJČ Velká Maxima ČKHudák RadekČeský Krumlov - Velká Maxima919C
28.5.20240Open jednotlivciŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1318C
25.5.20248Mládežnická sérieFotr PavelMikuleč - Pivnice Mikuleč169C
25.5.20240Klubový Open MSK - jednotlivciŠup MichalOstrava - Restaurace u dvoru Vítkovice1118C
25.5.20240Mládežnická sérieFotr PavelMikuleč - Pivnice Mikuleč169C
23.5.20246Na Kopečku CupŠtěpánek MartinDěčín - Na Kopečku1217C
18.5.20240O pohár Žacléře doplňkovýFronc Jaroslav10Žacléř - Národní dům1119C
16.5.20240MO Pardubický kraj - jednotl.Fotr PavelDamníkov - KD Damníkov2021C
14.5.202428ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaPiskacis Ladislav03Vidnava - Modrý jelen1715C
14.5.20244Na Kopečku CupHusák LiborDěčín - Kopeček1415C
14.5.20242Sokolka CupDostál JaromírOlomouc - Restaurace Sokolka1719C
12.5.20240Open KHK-S jednotlivciMiščuk LadislavKrálovec - Šipkový klub U Ládi719C
11.5.20240Open Ústeckého krajeHrnčíř ZbyněkDěčín - FLORIDA1514C
10.5.202436Místní Open Karlovarsko jednotlivciMucha MiroslavSokolov - Sport bar Alex2119C
9.5.20240Jackpot Cup MSK - rozhodčíKrčmář MichalOrlová - Profin2218C
7.5.202427ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaFrencl Martin03Stará Červená Voda - Hospoda Na Rozcestí1823C
7.5.20242Na Kopečku CupHusák LiborDěčín - Kopeček1518C
4.5.20247Mládežnická Grandslam liga - LiberecNovák JanLiberec - Sportbar Balon822C
4.5.20247Mládežnická Grandslam liga - LiberecNovák JanLiberec - Sportbar Balon822C
4.5.20240MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.Schröder TomášHaltrava - Haltrava1317C
2.5.20249Vavřincovy šipkové čtvrtkySadílek ZdeněkObědovice - U Vavřince1817C
2.5.20241Na Kopečku CupŠtěpánek MartinDěčín - Na Kopečku1015C
2.5.20240Klubový Open MSK - jednotlivciUlík TomášKarviná - Modrý Slon916C
30.4.20240JC Podbořany Na RozcestíPuchrik RudolfPodbořany - Na Rozcestí1118C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.6.2024 03:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.6.2024 03:01:55
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement