Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/352)
 NáhledTiskNahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽÁCI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Hráčů: 119 | Turnajů: 352

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
19.5.20234MJM Open - Cristal Rosice IIKulich MilošRosice - Cristal Rosice119C
20.5.20230Místní Open Karlovarsko jednotlivciHanák PatrikTěšovice - Těšovice3517C
20.5.20230MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.Veselý MilanDomažlice - Bar Tunel2312C
20.5.20230MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.Šmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň715C
20.5.20230Open KHK-S jednotlivciMlejnek MiloslavChyjice - Obecní hospoda1813C
20.5.20231Mládežnická sérieHomolová LenkaVelká Bíteš - Bowling bar Tankovna u Rau614C
20.5.20231Mládežnická sérieHomolová LenkaVelká Bíteš - Bowling bar Tankovna u Rau614C
23.5.202310Místní Open Karlovarsko jednotlivciDvorský BronislavChodov - Club Bar u Žíly1716C
25.5.20230Bulls Cup 2024Kain AlešLiberec - Klub 44912C
26.5.20235MJM Open - Cristal Rosice IIKulich MilošRosice - Cristal Rosice912C
30.5.20231Summer DARTs 2023 - základní turnajBernard VladimírHradec Králové - Kuzelna3015C
30.5.202311Místní Open Karlovarsko jednotlivciDvorský BronislavChodov - Club Bar u Žíly1515C
2.6.20236MJM Open - Cristal Rosice IIKulich MilošRosice - Cristal Rosice1310C
5.6.20230Místní Open Karlovarsko jednotlivciHanák PatrikKaceřov - Zámecká restaurace1016C
10.6.20236O pohár Žacléře zvýhodněnýFronc Jaroslav10Žacléř - Národní dům1414C
11.6.20230Open mládežMatušíková JanaPraha 9 - Kobra69C
11.6.20230Open mládežMatušíková JanaPraha 9 - Kobra715C
13.6.202312Letní házení na Netovce SemilyMašek MartinSemily - Netovka bar1011C
13.6.202322Místní Open Karlovarsko jednotlivciŠimůnek MilanChodov - Club - Bar "U Žíly1615C
15.6.20230Bulls Cup 2024Kain AlešLiberec - Klub 441510C
16.6.20238MJM Open - Cristal Rosice IIKulich MilošRosice - Cristal Rosice612C
17.6.20230Open Libereckého kraje - jednotlivciZÁKAZ ČINNOSTI - Zíka RadekJílové u Držkova - Hospoda v Jílovém4415C
17.6.20236Mládežnická sérieBednářová Monika JosefínaLitomyšl - FotbalPark67C
22.6.20230Jackpot Cup MSK - sekretariátOchodek RobinOrlová - Profin Bar2115C
22.6.202315Letní házení na Netovce SemilyMašek MartinSemily - Netovka bar1313C
23.6.20239MJM Open - Cristal Rosice IIKulich MilošRosice - Cristal Rosice59C
30.6.20232Mládežnická sérieHomolová LenkaVelká Bíteš - Bowling bar Tankovna u Rau717C
30.6.20232Mládežnická sérieHomolová LenkaVelká Bíteš - Bowling bar Tankovna u Rau715C
30.6.202310MJM Cricket - Cristal Rosice IIKulich MilošRosice - Cristal Rosice712C
1.7.20230Open Libereckého kraje - jednotlivciNovák JanLiberec - Sportbar Balon2613C
1.7.20231JC Děčín Sport Bar FloridaHrnčíř ZbyněkDěčín - FLORIDA2122C
4.7.20230JC Dobranov Penzion Na KonciKubín MilanDobranov - Penzion Na Konci2123C
8.7.20233JC Dušníky restaurace u DinaKutzler MartinDušníky 90 - Cowhand klub1723C
10.7.20230Středočeský pohár základníJirkalová Milena08Praha - Klub Ajeto5018C
11.7.20230Summer DARTs 2023 - základní turnajRohr MilanHradec Králové - Hospůdka Sova3317C
15.7.20230JC Dušníky restaurace u DinaKutzler MartinDušníky 90 - Cowhand klub1725C
15.7.20235MJM Open - Pivní bar Lidická VIKulich MilošBrno - Pivní bar Lidická1213C
16.7.20233Mládežnická sérieHomolová LenkaVelká Bíteš - Bowling bar Tankovna u Rau715C
16.7.20233Mládežnická sérieHomolová LenkaVelká Bíteš - Bowling bar Tankovna u Rau717C
18.7.20230Summer DARTs 2023 - zvýhodněný turnajBernard VladimírHradec Králové - Kuzelna4014C
22.7.20230Místní Open Karlovarsko jednotlivciHanák PatrikKaceřov - Zámecká restaurace1112C
25.7.20230Summer DARTs 2023 - základní turnajRohr MilanHradec Králové - Hospůdka Sova3515C
26.7.20230Letní Charvatce cupAdamus DavidCharvatce 3 - Pohostinství Charvatce1610C
28.7.20230Středočeský pohár zvýhodněnýTauš Václav08Sedlec - Santa bar2119C
28.7.20234JC Kadaň SlovanDvořák JakubKadaň - Slovan Kadaň817C
29.7.20230Místní Open Karlovarsko jednotlivciHanák PatrikChlum - Vidle1212C
29.7.20230Sova CUPRohr MilanHradec Králové - Hospůdka Sova3414C
29.7.20235JC Děčín Sport Bar FloridaHrnčíř ZbyněkDěčín - FLORIDA1720C
1.8.20239Summer DARTs 2023 - základní turnajBernard VladimírHradec Králové - Kuzelna3915C
4.8.20232Místní Open Karlovarsko jednotlivciKalousek Vladimírsokolov - alex1716C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.5.2024 17:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.5.2024 18:03:29
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement