Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/352)
 NáhledTiskNahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽÁCI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Hráčů: 119 | Turnajů: 352

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
24.3.20240RGP žáci & žákyněVylíčil OndřejŽďár nad Sázavou - Dům kultury65A
5.11.20230MČR žáciUhříček BřetislavŽďár nad Sázavou - Dům kultury164M
24.9.20230Open jednotlivciVylíčil OndřejŽďár nad Sázavou - Dům kultury2616C
24.9.20230RGP žáciVylíčil OndřejŽďár nad Sázavou - Dům kultury74A
9.3.20240Open Ústeckého krajeKopecká MarkétaŽatec - Tulipán1317C
18.4.20240JC Žatec TulipánKopecká MarkétaŽatec - Jahoda1427C
6.3.20240JC Žatec JahodaSteppan MiroslavŽatec - Darts Klub Jahoda2127C
13.4.20240O pohár Žacléře doplňkovýFronc Jaroslav10Žacléř - Národní dům1218C
10.2.20242O pohár ŽacléřeFronc Jaroslav10Žacléř - Národní dům1419C
10.2.20240O pohár Žacléře doplňkovýFronc Jaroslav10Žacléř - Národní dům1219C
13.1.20241O pohár Žacléře doplňkovýFronc Jaroslav10Žacléř - Národní dům1218C
2.12.202312O pohár Žacléře fináleFronc Jaroslav10Žacléř - Národní dům1519C
2.12.20230O pohár Žacléře doplňkovýFronc Jaroslav10Žacléř - Národní dům1019C
18.11.202311O pohár ŽacléřeFronc Jaroslav10Žacléř - Národní dům1311C
16.9.20239O pohár Žacléře zvýhodněnýFronc Jaroslav10Žacléř - Národní dům1314C
16.9.20230O pohár Žacléře doplňkovýFronc Jaroslav10Žacléř - Národní dům1014C
10.6.20236O pohár Žacléře zvýhodněnýFronc Jaroslav10Žacléř - Národní dům1414C
23.3.20243O pohár Žacléře zvýhodněnýKraus Filip10Žacléř - Nároďák1519C
20.2.202416ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaPiskacis LadislavVidnava - Modrý jelen1813C
14.5.202428ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaPiskacis Ladislav03Vidnava - Modrý jelen1712C
2.4.202422ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaPiskacis Ladislav03Vidnava - Modrý jelen1313C
19.3.202420ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaPiskacis Ladislav03Vidnava - Modrý jelen1413C
27.12.20230VagonFormanová Monika06Velký Třebešov - U Vagonu4915C
16.2.20240Master KHK-S&J žáci & žákyněVylíčil OndřejVelké Poříčí - Sokolovna49B
16.2.20240Open KHK-S&J jednotlivciVylíčil OndřejVelké Poříčí - Sokolovna1223C
16.2.20240Open KHK-S&J mládežVylíčil OndřejVelké Poříčí - Sokolovna515C
27.10.20235Mládežnická sérieHomolová LenkaVelká Bíteš - Bowling bar Tankovna u Rau718C
27.10.20235Mládežnická sérieHomolová LenkaVelká Bíteš - Bowling bar Tankovna u Rau717C
20.8.20234Mládežnická sérieHomolová LenkaVelká Bíteš - Bowling bar Tankovna u Rau918C
20.8.20234Mládežnická sérieHomolová LenkaVelká Bíteš - Bowling bar Tankovna u Rau916C
16.7.20233Mládežnická sérieHomolová LenkaVelká Bíteš - Bowling bar Tankovna u Rau715C
16.7.20233Mládežnická sérieHomolová LenkaVelká Bíteš - Bowling bar Tankovna u Rau717C
30.6.20232Mládežnická sérieHomolová LenkaVelká Bíteš - Bowling bar Tankovna u Rau717C
30.6.20232Mládežnická sérieHomolová LenkaVelká Bíteš - Bowling bar Tankovna u Rau715C
20.5.20231Mládežnická sérieHomolová LenkaVelká Bíteš - Bowling bar Tankovna u Rau614C
20.5.20231Mládežnická sérieHomolová LenkaVelká Bíteš - Bowling bar Tankovna u Rau614C
20.5.20230Místní Open Karlovarsko jednotlivciHanák PatrikTěšovice - Těšovice3517C
15.11.20235ČDS Cup ŠumperkKrestýn Roman13Šumperk - Šipkový klub2412C
18.12.20236Blue Star CupKrestýn RomanŠumperk - Blue Star Bowling2118C
20.11.20232Blue Star CupKrestýn RomanŠumperk - Blue Star Bowling1710C
10.2.20240M. Open KHK jih - jednotlivciKomora MartinŠtít - Restaurace Chárovna1721C
1.9.20230M. Open KHK-J&S - mládežBernard VladimírŠtít - Chárovna911C
1.9.20230Reg.Master KHK-J&S - žáci & žákyněBernard VladimírŠtít - Chárovna59B
13.4.20240MO Pardubický kraj - jednotl.Čáslavka PetrStudnice - KD4711C
13.4.20240MO Pardubický kraj - jednotl.Čáslavka PetrStudnice - KD36C
7.5.202427ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaFrencl Martin03Stará Červená Voda - Hospoda Na Rozcestí1820C
9.4.202423ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaFrencl Martin03Stará Červená Voda - Hospoda Na Rozcestí1419C
26.3.202421ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaFrencl Martin03Stará Červená Voda - Hospoda Na Rozcestí1913C
12.3.202419ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaFrencl Martin03Stará Červená Voda - Hospoda Na Rozcestí1819C
27.2.202417ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaFrencl Martin03Stará Červená Voda - Hospoda Na Rozcestí1916C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.5.2024 17:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.5.2024 18:16:11
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement