Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/361)
 NáhledTiskNahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽÁCI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Hráčů: 117 | Turnajů: 361

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
13.4.20240MO Pardubický kraj - jednotl.Čáslavka PetrStudnice - KD34C
3.12.20230Open mládežMatušíková Jana04Praha 9 - Kobra39C
28.10.20230MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.Šmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň39C
21.4.20240Reg.Master Olomoucko mládežSmékal RomanDolany - Véska - SK Véska47B
19.4.20240Master KHK-S&J žáci & žákyněGörner VítJaroměř - Důstojnická beseda46B
16.2.20240Master KHK-S&J žáci & žákyněVylíčil OndřejVelké Poříčí - Sokolovna46B
19.1.20241Reg.Master KHK-J&S - žáci & žákyněGörner VítHradec Králové - Sokolovna v Novém HK46B
13.1.20240MO Plzeňského kraje - MLÁDEŽŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň411C
30.9.20230MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.Šmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň411C
7.4.20240Open jednotlivciUhříček BřetislavPraha - kvalifikace Žáci58C
16.2.20240Open KHK-S&J mládežVylíčil OndřejVelké Poříčí - Sokolovna517C
8.2.20240Open KHK-S jednotlivciMiščuk LadislavKrálovec - Šipkový klub U Ládi514C
21.1.20240Reg.Master Olomoucko mládežŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána510B
19.1.20240M. Open KHK-J&S - mládežGörner VítHradec Králové - Sokolovna v Novém HK514C
21.10.20230Reg.Master Vysočina žáciNetolický MilanDušejov - Sokolovna57B
1.9.20230Reg.Master KHK-J&S - žáci & žákyněBernard VladimírŠtít - Chárovna510B
23.6.20239MJM Open - Cristal Rosice IIKulich MilošRosice - Cristal Rosice510C
24.3.20240RGP žáci & žákyněVylíčil OndřejŽďár nad Sázavou - Dům kultury67A
18.2.20240Reg.Master Olomoucko mládežŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána68B
9.2.20242MJM Open - Pivní bar Lidická IIKulich MilošBrno - Pivní bar Lidická615C
27.12.20230Open Olomoucko smíšenýŠmudla RomanHněvotín - Restaurace Na Hřišti616C
20.10.20232MJM Open - Pivní bar Lidická IXKulich MilošBrno - Pivní bar Lidická612C
2.9.20230Reg.Master Ústecka - žáciBaráková MarkétaDobroměřice - KD67B
15.6.202410Mládežnická Grandslam liga - LiberecNovák JanLiberec - Sportbar Balon723C
1.6.20249Mládežnická Grandslam liga - LiberecNovák JanLiberec - Sportbar Balon724C
12.5.20240Open KHK-S jednotlivciMiščuk LadislavKrálovec - Šipkový klub U Ládi719C
20.4.20246Mládežnická Grandslam liga - LiberecNovák JanLiberec - Sportbar Balon722C
2.4.20240U pěti véčekVraštil OtakarHradec Králové - U pěti Věček718C
4.2.20240Open KHK-S doplňkový jednotlivciMiščuk LadislavKrálovec - Šipkový klub U Ládi718C
4.2.20240Open KHK-S jednotlivciMiščuk LadislavKrálovec - Šipkový klub U Ládi718C
19.1.202416JC Jílové u DržkovaVágner JanJílové u Držkova - Hospůdka Jílové718C
14.1.20241Open KHK-S jednotlivciMiščuk LadislavKrálovec - Šipkový klub U Ládi717C
29.12.20230Místní Open 501 DOToncar MartinHorní Bojanovice - KD712C
19.12.20230Winter Bull´s cupKain AlešLiberec - Klub 44714C
3.12.20230Open mládežMatušíková Jana04Praha 9 - Kobra711C
2.12.20237Mládežnická sérieFotr PavelBenátky - Benátky v Okliku711C
2.12.20237Mládežnická sérieFotr PavelBenátky - Benátky v Okliku78C
10.11.20238MJM Open - Pivní bar Lidická IXKulich MilošBrno - Pivní bar Lidická710C
27.10.20235Mládežnická sérieHomolová LenkaVelká Bíteš - Bowling bar Tankovna u Rau718C
27.10.20235Mládežnická sérieHomolová LenkaVelká Bíteš - Bowling bar Tankovna u Rau719C
15.10.20231MJM Open - Pivní bar Lidická IXKulich MilošBrno - Pivní bar Lidická79C
15.10.20230Open mládežMatušíková JanaPraha 9 - Kobra710C
24.9.20230RGP žáciVylíčil OndřejŽďár nad Sázavou - Dům kultury75A
18.9.20230Místní Open Karlovarsko jednotlivciHanák PatrikKaceřov - Zámecká restaurace712C
29.8.20230JC Liberec Klub 44Kain AlešLiberec - Klub 4478C
26.8.20230MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.Šmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň717C
16.7.20233Mládežnická sérieHomolová LenkaVelká Bíteš - Bowling bar Tankovna u Rau718C
16.7.20233Mládežnická sérieHomolová LenkaVelká Bíteš - Bowling bar Tankovna u Rau716C
30.6.202310MJM Cricket - Cristal Rosice IIKulich MilošRosice - Cristal Rosice712C
30.6.20232Mládežnická sérieHomolová LenkaVelká Bíteš - Bowling bar Tankovna u Rau716C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.6.2024 03:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.6.2024 03:31:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement