Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/56)
 NáhledTiskNahoru
Windson Cup 2024 - ČP mužů

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Kategorie: B | Hráčů: 9259 | Turnajů: 8000

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
27.4.20240Reg.Master Plzeňského kraje - mužiKuneš KarelHyršov - U Džbánu2512B
27.4.20240Reg.Master Vysočina mužiNetolický MilanBrtnice - KD3911B
27.4.20240Regionální Master mužiMenšík RadekPraha - Bulls Restaurant3016B
20.4.20243Reg.Master Karlovarsko mužiDvorský BronislavRotava - Slovanský dům7312B
20.4.20240Master KHK-S&J mužiVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická beseda8119B
20.4.20240Nominační Reg.Master MSK - mužiObluk LadislavOstrava-Bártovice - Kulturní dům5812B
20.4.20240Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - mužiHudák RadekChotýčany - Chotýčany7810B
20.4.20240Nominační RM Plzeňska (s TOP) - mužiŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň3612B
20.4.20240Nominační RM Ústecka (s TOP) - mužiBaráková MarkétaDobroměřice - KD8812B
20.4.20240Reg. Master Pardubicko - mužiNetolický MilanHradec nad Svitavou - Formanka4412B
20.4.20240Reg.Master JMOŠS mužiPokorný MichalObřany - Obřany4213B
20.4.20240Reg.Master Olomoucko mužiŠpička ZdeněkDolany - Sportovní klub Véska4812B
20.4.20240Reg.Master Zlínsko mužiŠpička ZdeněkVsetín - Bar Trávníky2312B
20.4.20240Regionální Master mužiŠulc PetrPraha - Klub Ajeto4216B
20.4.20240TOP RM MSK - mužiObluk LadislavOstrava-Bártovice - Kulturní dům1616B
20.4.20240TOP RM Plzeňska - mužiŠmrha JanPlzeň - Klub OKO Plzeň1616B
20.4.20240TOP RM Ústecka - mužiBaráková MarkétaDobroměřice - KD1217B
20.4.20240TOP RM UŠO Jižní Čechy mužiHudák RadekChotýčany - Chotýčany1614B
13.4.20240Nominační RM Liberecka (s TOP) - mužiKalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny5011B
13.4.20240TOP RM Liberecka - mužiKalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny813B
24.2.20240Nominační RM Liberecka (s TOP) - mužiKalaš LukášVratislavice n.N. - Pivovar Konrád6811B
24.2.20240Nominační RM Ústecka (s TOP) - mužiBaráková MarkétaDobroměřice - KD8111B
24.2.20240Reg. Master Pardubicko - mužiNetolický MilanChrudim - Cleopatra5011B
24.2.20240Reg.Master Plzeňského kraje - mužiKuneš KarelStarý Klíčov - Kulturní Sál4011B
24.2.20240TOP RM Liberecka - mužiKalaš LukášVratislavice n.N. - Pivovar Konrád813B
24.2.20240TOP RM Ústecka - mužiBaráková MarkétaDobroměřice - KD1616B
17.2.20242Reg.Master Karlovarsko mužiDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace8111B
17.2.20240Master KHK-S&J mužiVylíčil OndřejVelké Poříčí - Sokolovna7917B
17.2.20240Nominační Reg.Master MSK - mužiObluk LadislavOstrava - Miapr5011B
17.2.20240Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - mužiHudák RadekChotýčany - Chotýčany619B
17.2.20240Nominační RM Plzeňska (s TOP) - mužiŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň4811B
17.2.20240Reg.Master Olomoucko mužiŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána5211B
17.2.20240Regionální Master mužiŠulc PetrPraha - Klub Ajeto4215B
17.2.20240TOP RM MSK - mužiObluk LadislavOstrava - Miapr1615B
17.2.20240TOP RM Plzeňska - mužiŠmrha JanPlzeň - Klub OKO Plzeň1615B
17.2.2024TOP RM UŠO Jižní Čechy mužiHudák RadekChotýčany - Chotýčany1213B
10.2.20240Reg.Master JMOŠS mužiDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna7912B
10.2.20240Regionální Master mužiProcházka JaroslavPraha - Bulls4015B
27.1.20240Nominační RM Liberecka (s TOP) - mužiKalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny5611B
27.1.20240Reg.Master Plzeňského kraje - mužiVeselý MilanKlenčí - Haltrava3511B
27.1.20240TOP RM Liberecka - mužiKalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny813B
20.1.20241Reg.Master Karlovarsko mužiDvorský BronislavN.Sedlo - Meteor8411B
20.1.20240Nominační Reg.Master MSK - mužiObluk LadislavKarviná - Tankovna Hutník8711B
20.1.20240Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - mužiHudák RadekChotýčany - Chotýčany729B
20.1.20240Nominační RM Plzeňska (s TOP) - mužiŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň5411B
20.1.20240Nominační RM Ústecka (s TOP) - mužiBaráková MarkétaDobroměřice - KD9611B
20.1.20240Reg. Master Pardubicko - mužiNetolický MilanChrudim - Cleopatra4511B
20.1.20240Reg.Master KHK-J&S - mužiVylíčil OndřejHradec Králové - Sokolovna v Novém HK6717B
20.1.20240Reg.Master Olomoucko mužiŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána7411B
20.1.20240Regionální Master mužiŠulc PetrPraha - Klub Ajeto6916B
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.6.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.6.2024 06:24:57
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement