Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/252)
 NáhledTiskNahoru
2023 - Český pohár - ŽÁCI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 137 | Turnajů: 252

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
5.11.20230MČR žáciUhříček BřetislavŽďár nad Sázavou - Dům kultury165M
1.11.20233ČDS Cup ŠumperkKrestýn Roman13Šumperk - Šipkový klub2317C
31.10.20230JC Česká Lípa Sport Bar HondaTill RadekČeská Lípa - Sport Bar Honda813C
28.10.202318JC Děčín Sport Bar FloridaHrnčíř ZbyněkDěčín - FLORIDA1410C
28.10.20230Buldoc Cup Moravská TřebováBádal LudvíkMoravská Třebová - Na Růžku1713C
28.10.20230MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.Šmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň39C
27.10.20235Mládežnická sérieHomolová LenkaVelká Bíteš - Bowling bar Tankovna u Rau719C
27.10.20235Mládežnická sérieHomolová LenkaVelká Bíteš - Bowling bar Tankovna u Rau718C
27.10.20232ČDS Cup Olomouc III.Novák František17Olomouc - Punat2317C
27.10.20230JC Kadaň SlovanDvořák JakubKadaň - Slovan Kadaň1614C
26.10.20236Seven tour - Damníkovský sedmibojFotr PavelDamníkov - KD Damníkov2818C
26.10.20230Jackpot Cup MSK - sekretariátOchodek RobinOrlová - Profin Bar2218C
21.10.20230Open jednotlivciVaňková Martina04Praha - Restaurace Alfa1413C
21.10.20230Reg.Master Vysočina žáciNetolický MilanDušejov - Sokolovna57B
21.10.20230Středočeský pohár základníFrei Pavel07Praha - Bulls Restaurant1617C
20.10.20237JC Jílové u DržkovaVágner JanJílové u Držkova - Hospůdka Jílové1213C
20.10.20230O pohár CukrárnyLamka Josef07Náchod - Cukrárna1211C
20.10.20230Open Ústeckého krajeTomov LadislavPšov - Pšov1513C
17.10.20230Jackpot Cup MSK - sekretariátDujka TomášFrýdek-Místek - Nevada Bar2013C
15.10.20231MJM Open - Pivní bar Lidická IXKulich MilošBrno - Pivní bar Lidická79C
15.10.20230Open mládežMatušíková JanaPraha 9 - Kobra917C
15.10.20230Open mládežMatušíková JanaPraha 9 - Kobra710C
14.10.20230JC Dušníky restaurace u DinaKutzler MartinDušníky 90 - Cowhand klub1715C
14.10.20230Master KHK-S&J mládežVylíčil OndřejVítězná-Kocléřov - Sportcentrum512B
14.10.20230Open JčŠTJ jednotlivciHudák RadekChotýčany - Chotýčany2510C
14.10.20230Reg.Master Ústecka - žáciBaráková MarkétaDobroměřice - KD Dobroměřice56B
14.10.20230Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽHudák RadekChotýčany - Chotýčany58B
13.10.20234JC Jílové u DržkovaVágner JanJílové u Držkova - Hospůdka Jílové1412C
13.10.20230JC Most Metro Music PubJeřábek JiříMost - Metro Music Club99C
12.10.20236Havana Tour LanškrounKubešová LenkaLanškroun - Sportcentrum LA1213C
12.10.20230JC Podbořany Na RozcestíPuchrik RudolfPodbořany - Na Rozcestí1311C
12.10.20230Winter Bull´s cupKain AlešLiberec - Klub 441210C
11.10.202339MJČ Na Zvíkově PísekČerný MilanPísek - Restaurace na Zvíkově2212C
9.10.20235Místní Open Karlovarsko jednotlivciHanák PatrikKaceřov - Zámecká restaurace1615C
6.10.20230JC Kadaň SlovanDvořák JakubKadaň - Slovan Kadaň1712C
5.10.202313Klubový Open MSK - jednotlivciKočí Vítězslav22Ostrava - Partay Pub U Richarda1813C
1.10.20230Open Olomoucko smíšenýŠpička ZdeněkŘídeč - U Zlatého potoka1016C
1.10.20230Open Olomoucko smíšenýŠpička ZdeněkŘídeč - U Zlatého potoka1016C
30.9.20230MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.Šmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň411C
30.9.20230Středočeský pohár zvýhodněnýDostál Radim07Praha - Bulls1718C
29.9.20236MJM Open - Pivní bar Lidická VIIIKulich MilošBrno - Pivní bar Lidická1013C
29.9.20234JC Jílové u DržkovaVágner JanJílové u Držkova - Hospůdka Jílové913C
25.9.20230Středočeský pohár zvýhodněnýVaňková Martina07Praha - Bulls1518C
24.9.20230Open jednotlivciVylíčil OndřejŽďár nad Sázavou - Dům kultury2617C
24.9.20230RGP žáciVylíčil OndřejŽďár nad Sázavou - Dům kultury75A
22.9.20233JC Jílové u DržkovaVágner JanJílové u Držkova - Hospůdka Jílové1113C
21.9.20232Seven tour - Damníkovský sedmibojFotr PavelDamníkov - KD Damníkov1613C
18.9.202310Šumperský OpenKrestýn RomanŠumperk - Šipkový klub2712C
18.9.20230Místní Open Karlovarsko jednotlivciHanák PatrikKaceřov - Zámecká restaurace712C
16.9.20239O pohár Žacléře zvýhodněnýFronc Jaroslav10Žacléř - Národní dům1313C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.6.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.6.2024 05:36:01
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement