Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/72)
 NáhledTiskNahoru
2023 - ČP dvojic mužů

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice muži | Kategorie: B | Dvojic: 5606 | Turnajů: 1149

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
28.10.20230Reg. Master Pardubicko - dvojice mužiNetolický MilanChrudim - Cleopatra185B
21.10.20230Reg.Master Karlovarsko dvojice mužiDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace338B
21.10.20230Reg.Master Liberecka - dv. muži (švýcar)Kalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny245B
21.10.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. mužiŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň225B
21.10.20230Reg.Master Vysočina dvojice mužiNetolický MilanDušejov - Sokolovna385B
21.10.20230Regionální Master dvojice mužiMichálková MichaelaPraha - Restaurace Alfa164B
14.10.20230Master KHK-S&J dvojice mužiVylíčil OndřejVítězná-Kocléřov - Sportcentrum276B
14.10.20230Reg.Master JMOŠS dvojice mužiDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna284B
14.10.20230Reg.Master MSK dvojice mužiObluk LadislavOstrava - Rubín234B
14.10.20230Reg.Master Olomoucko dvojice mužiŠpička ZdeněkDolany - Sportovní klub Véska275B
14.10.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. mužiVeselý MilanHyršov - Hyršov145B
14.10.20230Reg.Master Ústecka - dv. muži (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD Dobroměřice305B
14.10.20230Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice mužiHudák RadekChotýčany - Chotýčany274B
14.10.20230Regionální Master dvojiceProcházka JaroslavPraha - Bulls206B
16.9.20230Reg. Master Pardubicko - dvojice mužiNetolický MilanChrudim - Cleopatra225B
16.9.20230Reg.Master Liberecka - dv. muži (švýcar)Kalaš LukášLiberec - U martina 1205B
16.9.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. mužiŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň265B
10.9.20230Reg.Master Zlínsko dvojice mužiSmékal RomanVsetin - Bar Herna Trávníky135B
9.9.20234Reg.Master Karlovarsko dvojice mužiDvorský BronislavSadov - Kultuní dům248B
9.9.20230Reg.Master JMOŠS dvojice mužiDubovec JurajBrno- Komín - U Dvořáků284B
9.9.20230Reg.Master MSK dvojice mužiObluk LadislavFrýdek-Místek - Bulls-eye294B
9.9.20230Reg.Master Olomoucko DVOJICEŠpička ZdeněkČeská Ves - Hotel Zlatý Chlum168B
9.9.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. mužiKuneš KarelStarý Klíčov - Kulturní Sál165B
9.9.20230Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice mužiHudák RadekChotýčany - Chotýčany284B
9.9.20230Regionální Master dvojice mužiProcházka JaroslavPraha - Bulls164B
2.9.20230Reg.Master KHK-J&S - dvojice mužiBernard VladimírŠtít - Chárovna166B
2.9.20230Reg.Master Ústecka - dv. muži (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD285B
2.9.20230Regionální Master dvojice mužiŠlehofr DavidPraha - Sportbar Hostivař274B
26.8.20230Reg.Master Olomoucko dvojice mužiŠpička ZdeněkČelčice - Kulturní sál175B
30.4.20230Reg.Master Zlínsko dvojice mužiSmékal RomanVsetin - Bar Herna Trávníky114B
29.4.20230Reg. Master Pardubicko - dvojice mužiNetolický MilanDamníkov - KD294B
29.4.20230Reg.Master Olomoucko dvojice mužiSmékal RomanOlomouc - U Pelikána304B
29.4.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. mužiVeselý MilanHyršov - Hyršov124B
29.4.20230Reg.Master Ústecka - dv. muži (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD Dobroměřice244B
22.4.20233Reg.Master Karlovarsko dvojice mužiDvorský BronislavChodov u Karlovych Var 1 - Kass297B
22.4.20230Master KHK-S&J dvojice mužiVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická beseda285B
22.4.20230Reg.Master Liberecka - dvojice mužiKalaš LukášLiberec - U martina 1194B
22.4.20230Reg.Master MSK dvojice mužiObluk LadislavOstrava - Miapr333B
22.4.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. mužiŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň224B
22.4.20230Reg.Master Vysočina dvojice mužiNetolický MilanBrtnice - KD314B
22.4.20230Regionální Master dvojice mužiMichálková MichaelaPraha - Restaurace Alfa263B
15.4.20230Reg.Master JMOŠS dvojice mužiDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna293B
15.4.20230Regionální Master dvojice mužiMenšík RadekPraha - DOUBLE¨S193B
25.2.20232Reg.Master Karlovarsko dvojice mužiDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace287B
25.2.20230Reg. Master Pardubicko - dvojice mužiNetolický MilanChrudim - Cleopatra294B
25.2.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. mužiVeselý MilanKlenčí pod Čerchovem - Hotel Haltrava104B
25.2.20230Regionální Master dvojice mužiŠlehofr DavidPraha - Sportbar Hostivař263B
19.2.20230Reg.Master Zlínsko dvojice mužiSmékal RomanVsetin - Bar Herna Trávníky64B
18.2.20230Master KHK-S&J dvojice mužiVylíčil OndřejVítězná-Kocléřov - Sportcentrum275B
18.2.20230Reg.Master JMOŠS dvojice mužiDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna283B
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.5.2024 17:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.5.2024 18:01:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement