Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/72)
 NáhledTiskNahoru
2023 - ČP dvojic žen

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice ženy | Kategorie: B | Dvojic: 646 | Turnajů: 367

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
28.10.20230Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra77B
21.10.20230Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace99B
21.10.20230Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar)Kalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny107B
21.10.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň87B
21.10.20230Reg.Master Vysočina dvojice ženyNetolický MilanDušejov - Sokolovna117B
21.10.20230Regionální Master dvojice ženyMichálková MichaelaPraha - Restaurace Alfa56B
14.10.20230Master KHK-S&J dvojice ženyVylíčil OndřejVítězná-Kocléřov - Sportcentrum109B
14.10.20230Reg.Master JMOŠS dvojice ženyDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna96B
14.10.20230Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavOstrava - Rubín76B
14.10.20230Reg.Master Olomoucko dvojice ženyŠpička ZdeněkDolany - Sportovní klub Véska97B
14.10.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyVeselý MilanHyršov - Hyršov87B
14.10.20230Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD Dobroměřice137B
14.10.20230Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženyHudák RadekChotýčany - Chotýčany105B
14.10.20230Regionální Master dvojiceProcházka JaroslavPraha - Bulls209B
16.9.20230Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra87B
16.9.20230Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar)Kalaš LukášLiberec - Restaurace U Martina87B
16.9.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň77B
10.9.20230Reg.Master Zlínsko dvojice ženySmékal RomanVsetin - Bar Herna Trávníky57B
9.9.20234Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavSadov - Kultuní dům79B
9.9.20230Reg.Master JMOŠS dvojice ženyDubovec JurajBrno- Komín - U Dvořáků86B
9.9.20230Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavFrýdek-Místek - Bulls-eye86B
9.9.20230Reg.Master Olomoucko DVOJICEŠpička ZdeněkČeská Ves - Hotel Zlatý Chlum1611B
9.9.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyKuneš KarelStarý Klíčov - Kulturní Sál67B
9.9.20230Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženyHudák RadekChotýčany - Chotýčany115B
9.9.20230Regionální Master dvojice ženyProcházka JaroslavPraha - Bulls66B
2.9.20230Reg.Master KHK-J&S - dvojice ženyBernard VladimírŠtít - Chárovna119B
2.9.20230Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD147B
2.9.20230Regionální Master dvojice ženyŠlehofr DavidPraha - Sportbar Hostivař86B
26.8.20230Reg.Master Olomoucko dvojice ženyŠpička ZdeněkČelčice - Kulturní sál57B
30.4.20230Reg.Master Zlínsko dvojice ženySmékal RomanVsetin - Bar Herna Trávníky46B
29.4.20230Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanDamníkov - KD77B
29.4.20230Reg.Master Olomoucko dvojice ženySmékal RomanOlomouc - U Pelikána97B
29.4.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyVeselý MilanHyršov - Hyršov67B
29.4.20230Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD Dobroměřice137B
22.4.20233Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavChodov u Karlovych Var 1 - Kass59B
22.4.20230Master KHK-S&J dvojice ženyVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická beseda129B
22.4.20230Reg.Master Liberecka - dvojice ženyKalaš LukášLiberec - U martina 1107B
22.4.20230Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavOstrava - Miapr96B
22.4.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň77B
22.4.20230Reg.Master Vysočina dvojice ženyNetolický MilanBrtnice - KD87B
22.4.20230Regionální Master dvojice ženyMichálková MichaelaPraha - Restaurace Alfa126B
15.4.20230Reg.Master JMOŠS dvojice ženyDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna74B
15.4.20230Regionální Master dvojice ženyMenšík RadekPraha - DOUBLE¨S64B
25.2.20232Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace117B
25.2.20230Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra75B
25.2.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyVeselý MilanKlenčí pod Čerchovem - Hotel Haltrava85B
25.2.20230Regionální Master dvojice ženyŠlehofr DavidPraha - Sportbar Hostivař94B
19.2.20230Reg.Master Zlínsko dvojice ženySmékal RomanVsetin - Bar Herna Trávníky65B
18.2.20230Master KHK-S&J dvojice ženyVylíčil OndřejVítězná-Kocléřov - Sportcentrum96B
18.2.20230Reg.Master JMOŠS dvojice ženyDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna84B
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.4.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.4.2024 05:23:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement