Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/72)
 NáhledTiskNahoru
2023 - ČP dvojic žen

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice ženy | Kategorie: B | Dvojic: 647 | Turnajů: 367

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
28.10.20230Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra76B
21.10.20230Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace98B
21.10.20230Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar)Kalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny106B
21.10.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň86B
21.10.20230Reg.Master Vysočina dvojice ženyNetolický MilanDušejov - Sokolovna116B
21.10.20230Regionální Master dvojice ženyMichálková MichaelaPraha - Restaurace Alfa55B
14.10.20230Master KHK-S&J dvojice ženyVylíčil OndřejVítězná-Kocléřov - Sportcentrum107B
14.10.20230Reg.Master JMOŠS dvojice ženyDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna95B
14.10.20230Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavOstrava - Rubín75B
14.10.20230Reg.Master Olomoucko dvojice ženyŠpička ZdeněkDolany - Sportovní klub Véska96B
14.10.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyVeselý MilanHyršov - Hyršov86B
14.10.20230Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD Dobroměřice136B
14.10.20230Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženyHudák RadekChotýčany - Chotýčany104B
14.10.20230Regionální Master dvojiceProcházka JaroslavPraha - Bulls207B
16.9.20230Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra86B
16.9.20230Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar)Kalaš LukášLiberec - Restaurace U Martina86B
16.9.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň76B
10.9.20230Reg.Master Zlínsko dvojice ženySmékal RomanVsetin - Bar Herna Trávníky56B
9.9.20234Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavSadov - Kultuní dům78B
9.9.20230Reg.Master JMOŠS dvojice ženyDubovec JurajBrno- Komín - U Dvořáků85B
9.9.20230Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavFrýdek-Místek - Bulls-eye85B
9.9.20230Reg.Master Olomoucko DVOJICEŠpička ZdeněkČeská Ves - Hotel Zlatý Chlum169B
9.9.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyKuneš KarelStarý Klíčov - Kulturní Sál66B
9.9.20230Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženyHudák RadekChotýčany - Chotýčany114B
9.9.20230Regionální Master dvojice ženyProcházka JaroslavPraha - Bulls65B
2.9.20230Reg.Master KHK-J&S - dvojice ženyBernard VladimírŠtít - Chárovna117B
2.9.20230Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD146B
2.9.20230Regionální Master dvojice ženyŠlehofr DavidPraha - Sportbar Hostivař85B
26.8.20230Reg.Master Olomoucko dvojice ženyŠpička ZdeněkČelčice - Kulturní sál56B
30.4.20230Reg.Master Zlínsko dvojice ženySmékal RomanVsetin - Bar Herna Trávníky42B
29.4.20230Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanDamníkov - KD73B
29.4.20230Reg.Master Olomoucko dvojice ženySmékal RomanOlomouc - U Pelikána93B
29.4.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyVeselý MilanHyršov - Hyršov63B
29.4.20230Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD Dobroměřice133B
22.4.20233Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavChodov u Karlovych Var 1 - Kass55B
22.4.20230Master KHK-S&J dvojice ženyVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická beseda124B
22.4.20230Reg.Master Liberecka - dvojice ženyKalaš LukášLiberec - U martina 1103B
22.4.20230Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavOstrava - Miapr92B
22.4.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň73B
22.4.20230Reg.Master Vysočina dvojice ženyNetolický MilanBrtnice - KD83B
22.4.20230Regionální Master dvojice ženyMichálková MichaelaPraha - Restaurace Alfa122B
15.4.20230Reg.Master JMOŠS dvojice ženyDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna72B
15.4.20230Regionální Master dvojice ženyMenšík RadekPraha - DOUBLE¨S62B
25.2.20232Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace115B
25.2.20230Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra73B
25.2.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyVeselý MilanKlenčí pod Čerchovem - Hotel Haltrava83B
25.2.20230Regionální Master dvojice ženyŠlehofr DavidPraha - Sportbar Hostivař92B
19.2.20230Reg.Master Zlínsko dvojice ženySmékal RomanVsetin - Bar Herna Trávníky63B
18.2.20230Master KHK-S&J dvojice ženyVylíčil OndřejVítězná-Kocléřov - Sportcentrum94B
18.2.20230Reg.Master JMOŠS dvojice ženyDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna82B
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.6.2024 14:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.6.2024 14:37:02
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement