Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/72)
 NáhledTiskNahoru
2023 - ČP dvojic žen

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice ženy | Kategorie: B | Dvojic: 646 | Turnajů: 367

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
14.10.20230Master KHK-S&J dvojice ženyVylíčil OndřejVítězná-Kocléřov - Sportcentrum106B
22.4.20230Master KHK-S&J dvojice ženyVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická beseda125B
18.2.20230Master KHK-S&J dvojice ženyVylíčil OndřejVítězná-Kocléřov - Sportcentrum95B
28.10.20230Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra75B
16.9.20230Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra85B
29.4.20230Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanDamníkov - KD74B
25.2.20230Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra74B
21.1.20230Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra114B
14.10.20230Reg.Master JMOŠS dvojice ženyDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna94B
9.9.20230Reg.Master JMOŠS dvojice ženyDubovec JurajBrno- Komín - U Dvořáků84B
15.4.20230Reg.Master JMOŠS dvojice ženyDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna73B
18.2.20230Reg.Master JMOŠS dvojice ženyDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna83B
28.1.20230Reg.Master JMOŠS dvojice ženyDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna113B
21.10.20230Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace97B
21.1.20231Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavN.Sedlo - Meteor136B
25.2.20232Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace116B
22.4.20233Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavChodov u Karlovych Var 1 - Kass56B
9.9.20234Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavSadov - Kultuní dům77B
2.9.20230Reg.Master KHK-J&S - dvojice ženyBernard VladimírŠtít - Chárovna116B
28.1.20231Reg.Master KHK-J&S - dvojice ženyBernard VladimírHradec Králové - Hospůdka Sova (Tatran)135B
21.10.20230Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar)Kalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny105B
16.9.20230Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar)Kalaš LukášLiberec - Restaurace U Martina85B
18.2.20230Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar)Kalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny104B
28.1.20230Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar)Kalaš LukášLiberec - U martina 1104B
22.4.20230Reg.Master Liberecka - dvojice ženyKalaš LukášLiberec - U martina 1104B
14.10.20230Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavOstrava - Rubín74B
9.9.20230Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavFrýdek-Místek - Bulls-eye84B
22.4.20230Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavOstrava - Miapr93B
18.2.20230Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavOstrava - Miapr83B
21.1.20230Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavKarviná - Tankovna Hutník73B
9.9.20230Reg.Master Olomoucko DVOJICEŠpička ZdeněkČeská Ves - Hotel Zlatý Chlum168B
14.10.20230Reg.Master Olomoucko dvojice ženyŠpička ZdeněkDolany - Sportovní klub Véska95B
26.8.20230Reg.Master Olomoucko dvojice ženyŠpička ZdeněkČelčice - Kulturní sál55B
29.4.20230Reg.Master Olomoucko dvojice ženySmékal RomanOlomouc - U Pelikána94B
18.2.20230Reg.Master Olomoucko dvojice ženySmékal RomanOlomouc - Arx64B
28.1.20230Reg.Master Olomoucko dvojice ženySmékal RomanOlomouc - U Pelikána104B
21.10.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň85B
14.10.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyVeselý MilanHyršov - Hyršov85B
16.9.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň75B
9.9.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyKuneš KarelStarý Klíčov - Kulturní Sál65B
29.4.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyVeselý MilanHyršov - Hyršov64B
22.4.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň74B
25.2.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyVeselý MilanKlenčí pod Čerchovem - Hotel Haltrava84B
18.2.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň104B
28.1.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyKuneš KarelDomažlice - Skleník64B
21.1.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň104B
14.10.20230Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD Dobroměřice135B
2.9.20230Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD145B
29.4.20230Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD Dobroměřice134B
11.2.20230Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD Dobroměřice134B
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.5.2024 05:10:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement