Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/939)
 NáhledTiskNahoru
2023 - Nominace Bull´s Turnaj mistrů - MUŽI abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 981 | Turnajů: 939

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
30.11.20237ČDS Cup BoleloucHradilová Romana22Bolelouc - Hostinec u kříže511C
30.11.20237ČDS Cup ŘídečVšianská Pavlína16Řideč - Hospoda u Zlatého potoka1212C
30.11.20236ČDS Cup Prostějov III.Dohnalová Renata25Prostějov - Sport Bar1010C
29.11.202311Plzeňka openŠmudla RomanProstějov - Bar Plzeň167C
29.11.20237ČDS Cup Lipník nad BečvouOlšanský Milan11Lipník nad Bečvou - Prodarts club1712C
29.11.20237ČDS Cup LudslaviceDobrovolný Vratislav14Ludslavice - Hostinec U studny1412C
29.11.20237ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin15OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNY178C
29.11.20237ČDS Cup ŠumperkKrestýn Roman13Šumperk - Šipkový klub2212C
29.11.20237ČDS Cup TážalySmékal Roman12Tážaly - U kupce138C
28.11.20237ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka88C
28.11.20237ČDS Cup KomárovVlha Tomáš04Komárov - Hostinec na Rychtě118C
28.11.20237ČDS Cup Olomouc I.Trilč Patrik06Olomouc I. - Pivnice Knihovna118C
28.11.20237ČDS Cup PřerovDoudová Šárka10Přerov - Sportbar Atláč1512C
28.11.20237ČDS Cup Prostějov I.Mičková Monika09Prostějov - U Jedličky1512C
28.11.20237ČDS Cup Senice na HanéDuda Ladislav08Senice na Hané - Sportcentrum Panav712C
28.11.20237ČDS Cup ŠternberkVšianská Pavlína07Šternberk - pivnice u Samsona1812C
28.11.20237ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaFrencl Martin03Stará Červená Voda - Hospoda Na Rozcestí1212C
27.11.20237ČDS Cup HraniceVysloužil Radim02Hranice - SportBar Hromůvka2012C
27.11.20237ČDS Cup PivínŠevčík Martin01Pivín - Hostinec Nad hřištěm1011C
27.11.20236ČDS Cup LitovelSmékal Roman24Litovel - Myslivna208C
27.11.20233Blue Star CupKrestýn RomanŠumperk - Blue Star Bowling218C
27.11.20231Trefa CupŠpička ZdeněkOlomouc - Pivnice Zenit188C
26.11.20236ČDS Cup HraniceVysloužil Radim02Hranice - SportBar Hromůvka1512C
26.11.20236ČDS Cup Olomouc IV.Špička Zdeněk21Olomouc - Zenit Pivnice1712C
26.11.20236ČDS Cup Prostějov II.Šmudla Roman23Prostějov - Bar Plzeň158C
25.11.20230Open Olomoucko dvojiceŠmudla RomanProstějov - Bar Plzeň76C
24.11.20236ČDS Cup ČelčiceČerný Karel19Čelčice - Pohostinství Čelčice88C
24.11.20236ČDS Cup Ivanovice na HanéŠevčík Martin18Ivanovice na Hané - Klub centrum bar1412C
24.11.20236ČDS Cup PočeniceČechová Ariana20Počenice - Bar Počenice1012C
23.11.202310Plzeňka openŠmudla RomanProstějov - Bar Plzeň188C
23.11.20236ČDS Cup BoleloucHradilová Romana22Bolelouc - Hostinec u kříže911C
23.11.20236ČDS Cup Olomouc III.Novák František17Olomouc - Punat1712C
23.11.20236ČDS Cup ŘídečVšianská Pavlína16Řideč - Hospoda u Zlatého potoka1410C
23.11.20235ČDS Cup Prostějov III.Dohnalová Renata25Prostějov - Sport Bar1110C
22.11.20236ČDS Cup Lipník nad BečvouOlšanský Milan11Lipník nad Bečvou - Prodarts club1912C
22.11.20236ČDS Cup LudslaviceDobrovolný Vratislav14Ludslavice - Hostinec U studny1011C
22.11.20236ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin15OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNY1812C
22.11.20236ČDS Cup ŠumperkKrestýn Roman13Šumperk - Šipkový klub2010C
22.11.20236ČDS Cup TážalySmékal Roman12Tážaly - U kupce1412C
21.11.20236ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka1112C
21.11.20236ČDS Cup KomárovVlha Tomáš04Komárov - Hostinec na Rychtě1812C
21.11.20236ČDS Cup Olomouc I.Trilč Patrik06Olomouc I. - Pivnice Knihovna1310C
21.11.20236ČDS Cup PřerovDoudová Šárka10Přerov - Sportbar Atláč1412C
21.11.20236ČDS Cup Prostějov I.Mičková Monika09Prostějov - U Jedličky1610C
21.11.20236ČDS Cup Senice na HanéDuda Ladislav08Senice na Hané - Sportcentrum Panav710C
21.11.20236ČDS Cup ŠternberkVšianská Pavlína07Šternberk - pivnice u Samsona2012C
21.11.20236ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaPiskacis Ladislav03Vidnava - Modrý jelen138C
21.11.20235ČDS Cup Olomouc III.Novák František17Olomouc - Punat2212C
20.11.202310Trefa CupŠpička ZdeněkOlomouc - Pivnice Zenit248C
20.11.20236ČDS Cup PivínŠevčík Martin01Pivín - Hostinec Nad hřištěm910C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 28.5.2024 23:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 29.5.2024 01:41:09
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement