Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/3192)
 NáhledTiskNahoru
Odehrané turnaje ČP - za posledních 10 let

Další statistické přehledy | Jednotlivci smíšení | Kategorie: B | Hráčů: 40248 | Turnajů: 118227

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
24.2.20240Nominační RM Liberecka (s TOP) - mužiKalaš LukášVratislavice n.N. - Pivovar Konrád6814B
24.2.20240Nominační RM Ústecka (s TOP) - mužiBaráková MarkétaDobroměřice - KD8114B
24.2.20240Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženyBaráková MarkétaDobroměřice - KD2914B
24.2.20240Reg. Master Pardubicko - dvojice mužiNetolický MilanChrudim - Cleopatra259B
24.2.20240Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra88B
24.2.20240Reg. Master Pardubicko - mužiNetolický MilanChrudim - Cleopatra5010B
24.2.20240Reg. Master Pardubicko - ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra169B
24.2.20240Reg.Master Liberecka - dv. muži (švýcar)Kalaš LukášVratislavice n.N. - Pivovar Konrád346B
24.2.20240Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar)Kalaš LukášVratislavice n.N. - Pivovar Konrád156B
24.2.20240Reg.Master Liberecka - ženyKalaš LukášVratislavice n.N. - Pivovar Konrád2914B
24.2.20240Reg.Master Plzeňského kraje - dv. mužiKuneš KarelStarý Klíčov - Kulturní Sál208B
24.2.20240Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyKuneš KarelStarý Klíčov - Kulturní Sál87B
24.2.20240Reg.Master Plzeňského kraje - mužiKuneš KarelStarý Klíčov - Kulturní Sál4010B
24.2.20240Reg.Master Plzeňského kraje - ženyKuneš KarelStarý Klíčov - Kulturní Sál168B
24.2.20240Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD146B
24.2.20240Reg.Master Ústecka - juniořiBaráková MarkétaDobroměřice - KD68B
24.2.20240Reg.Master Ústecka - žáciBaráková MarkétaDobroměřice - KD168B
24.2.20240TOP RM Liberecka - mužiKalaš LukášVratislavice n.N. - Pivovar Konrád814B
24.2.20240TOP RM Ústecka - mužiBaráková MarkétaDobroměřice - KD1619B
24.2.20240TOP RM Ústecka - ženyBaráková MarkétaDobroměřice - KD815B
24.2.2024Reg.Master Ústecka - dv. muži (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD256B
18.2.20240Reg.Master Olomoucko mládežŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána57B
18.2.20240Reg.Master Olomoucko mládežŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána510B
18.2.20240Reg.Master Olomoucko mládežŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána66B
17.2.20242Reg.Master Karlovarsko dvojice mužiDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace356B
17.2.20242Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace76B
17.2.20242Reg.Master Karlovarsko mužiDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace8110B
17.2.20242Reg.Master Karlovarsko ženyDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace2110B
17.2.20240Master KHK-S&J dvojice mužiVylíčil OndřejVelké Poříčí - Sokolovna3516B
17.2.20240Master KHK-S&J dvojice ženyVylíčil OndřejVelké Poříčí - Sokolovna1513B
17.2.20240Master KHK-S&J mužiVylíčil OndřejVelké Poříčí - Sokolovna7917B
17.2.20240Master KHK-S&J ženyVylíčil OndřejVelké Poříčí - Sokolovna3314B
17.2.20240Nominační Reg.Master MSK - mužiObluk LadislavOstrava - Miapr5010B
17.2.20240Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - mužiHudák RadekChotýčany - Chotýčany618B
17.2.20240Nominační RM Plzeňska (s TOP) - mužiŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň4810B
17.2.20240Nominační RM Plzeňska (s TOP) - ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň228B
17.2.20240Reg.Master MSK dvojice mužiObluk LadislavOstrava - Miapr356B
17.2.20240Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavOstrava - Miapr86B
17.2.20240Reg.Master MSK ženyObluk LadislavOstrava - Miapr1710B
17.2.20240Reg.Master Olomoucko dvojice mužiŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána299B
17.2.20240Reg.Master Olomoucko dvojice ženyŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána79B
17.2.20240Reg.Master Olomoucko mužiŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána5210B
17.2.20240Reg.Master Olomoucko ženyŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána1810B
17.2.20240Reg.Master Plzeňska - dv. muži (Švýcar)Šmrha JanPlzeň - Klub OKO Plzeň248B
17.2.20240Reg.Master Plzeňska - dv. ženy (Švýcar)Šmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň127B
17.2.20240Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice mužiHudák RadekChotýčany - Chotýčany204B
17.2.20240Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženyHudák RadekChotýčany - Chotýčany94B
17.2.20240Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽHudák RadekChotýčany - Chotýčany58B
17.2.20240Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženyHudák RadekChotýčany - Chotýčany2410B
17.2.20240Regionální Master dvojice mužiŠulc PetrPraha - Klub Ajeto195B
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 29.2.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 29.2.2024 23:57:10
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement