Započítané turnaje hráče
UŠO > Započítané turnaje hráče (1-36/36)
 NáhledTiskNahoru

Kocánová Lucie

Dream Bar Jirkov

Windson Cup 2024 - ČP žen

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Pořadí: 11 | Turnajů: 36 | Body: 6350

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Kat
Pořadí
Body
Akce
12.7.20240JC Most Metro Music PubJeřábek JiříMost - Metro Music Club9.
10.7.20242JC Most Na NáměstíčkuMach JakubMost - Na NáměstíčkuC7.70
5.7.20240JC Žatec JahodaMrázek VladimírŽatec - Darts Klub Jahoda ŽatecC4.90
19.5.20240Severočeský Cup - ženy A+BBaráková MarkétaDěčín - PivovarC3.110
18.5.20240Jackpot Cup ženy fináleBaráková MarkétaDěčín - PivovarC25.90
4.5.20240Bohemia Dart Cup - ženy kat. A & BUhříček BřetislavKrálíky - KD18.
23.4.202485JC Jirkov Dream BarBláhová MonikaJirkov - Dream BarC17.30
20.4.20240TOP RM Ústecka - ženyBaráková MarkétaDobroměřice - KDB1.1150
18.4.202484JC Jirkov Dream BarBláhová MonikaJirkov - Dream BarC3.150
30.3.20240Open Ústeckého krajeBláhová MonikaJirkov - Dream Bar9.
28.3.202478JC Jirkov Dream BarBláhová MonikaJirkov - Dream Bar9.
23.3.20240Nominační RGP ženy (DKO)Uhříček BřetislavŽďár nad Sázavou - Dům kulturyA7.2100
23.3.20240TOP RGP 12Uhříček BřetislavŽďár nad Sázavou - Dům kultury9.
16.3.20240JC Litvínov Korbel IIDavid KarelLitvínov - Korbel 27.
14.3.202474JC Jirkov Dream BarBláhová MonikaJirkov - Dream BarC5.110
9.3.202456JC Most Na NáměstíčkuMach JakubMost - Na NáměstíčkuC5.150
24.2.20240Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženyBaráková MarkétaDobroměřice - KDB2.950
22.2.202468JC Jirkov Dream BarBláhová MonikaJirkov - Dream Bar4.
17.2.20240JC Litvínov Korbel IIDavid KarelLitvínov - Korbel 25.
17.2.20240Open Ústeckého krajeŠatný JanLitvínov - U Hrušků17.
14.2.202464JC Most Bar Na PekárněVéghová MilušeMost - Na pekárně7.
8.2.202464JC Jirkov Dream BarBláhová MonikaJirkov - Dream Bar9.
3.2.202461JC Most Bar Na PekárněSměja RadekMost - Bar Na PekárněC3.130
2.2.20240JC Kadaň SlovanDvořák JakubKadaň - Slovan KadaňC7.110
1.2.202462JC Jirkov Dream BarBláhová MonikaJirkov - Dream Bar7.
30.1.202461JC Jirkov Dream BarBláhová MonikaJirkov - Dream BarC3.130
27.1.20240Open Ústeckého krajeŠatný JanLitvínov - U Hrušků17.
25.1.202460JC Jirkov Dream BarBláhová MonikaJirkov - Dream Bar7.
23.1.202459JC Jirkov Dream BarBláhová MonikaJirkov - Dream Bar13.
20.1.20240TOP RM Ústecka - ženyBaráková MarkétaDobroměřice - KDB5.750
18.1.202458JC Jirkov Dream BarBláhová MonikaJirkov - Dream Bar3.
11.1.202456JC Jirkov Dream BarBláhová MonikaJirkov - Dream Bar9.
6.1.2024Bull´s Turnaj mistrů kat. A+ ženyUhříček BřetislavOlomouc - U PelikánaC5.110
2.1.202454JC Jirkov Dream BarBláhová MonikaJirkov - Dream Bar5.
23.12.20230Open Ústeckého krajeBláhová MonikaJirkov - Dream BarC17.30
12.12.202347JC Jirkov Dream BarBláhová MonikaJirkov - Dream BarC7.90
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.7.2024 10:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.7.2024 11:56:27
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement