Ligový pohár
UŠO > Vysočina > Ligový pohár
ČP UŠO družstev 2023/2024 - Vysočina

24.10.2023 11:53 (aktualizováno 27.2.2024 21:00) | Netolický Milan | Přečteno: 3454×

Kompletní info

Není vypsaný jeden pevný termín, ale vždy datum "do kdy" se musí dané kolo odehrát.
Můžete tedy začít hrát hned zítra.
Pokud se soupeři nedohodnou na termínu sehrání, bude pro oba platit vždy datum a hodina v tomto rozpisu jako poslední možný termín.
Na Velké finále (24.3.2024, DK Žďár nad Sázavou) postupují nejlepší dvě družstva Vysočiny.
Výsledek ihned po utkání zašlete SMS na číslo 608 121 306.
Zápis pohárového utkání je zde
Rozpis jednotlivých kol dle data odehrání :

1.kolo do soboty 25.11.2023 (čas 14.00) - 20 družstev (4 zápasy)

2.kolo do soboty 13.1.2024 (čas 14.00) - 16 družstev

3.kolo do soboty 10.2.2024 (čas 14.00) - 8 družstev

4.kolo do soboty 2.3.2024 (čas 14.00) - 4 družstva

Rozlosování 4.kola: (losovali Marcela Medová a Josef Vrzáček na Demlovce)

Domácí      -        Hosté

Cerberos Netín - DC Přibyslav 0 - 21 K

Šipková Akademie Dušejov - Tajfun Darts Havlíčkův Brod 21 - 0 K

Rozlosování 3.kola: (losovali Olda Zána a Dana Tučková na Demlovce)

Domácí      -        Hosté

DC Přibyslav - Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 21 - 11

Šipková Akademie Dušejov - Formanský Dravci Jihlava 21 - 9

Šipková Akademie Dušejov B - Tajfun Darts Havlíčkův Brod 17 - 21

Trkaví Berani Velký Beranov - Cerberos Netín 13 - 21

Rozlosování 2.kola: (losoval jsem já)

Domácí      -        Hosté

Devious Darts Dušejov - Tajfun Darts Havlíčkův Brod 7 - 21

Šipková Akademie Dušejov - Wudle Brtnice 21 - 10

Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod - DC Přibyslav 4 - 21

Formanský Dravci Jihlava - DC Přibyslav B 21 - 13

Wudle Brtnice B - Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 4 - 21

Šipková Akademie Dušejov B - Trkaví Berani Velký Beranov B 21 - 15

Trkaví Berani Velký Beranov - Zapomnění Jihlava 21 - 14

Panda Jihlava - Cerberos Netín 6 - 21

Rozlosování 1.kola: (losovali Víťa Majer a Jaromír Vierer na RM v Dušejově)

Domácí      -        Hosté

Kovárna Žďár nad Sázavou - Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 8 - 21

Tajfun Havlíčkův Brod B - DC Přibyslav 8 - 21

Řezníci Dobronín - Wudle Brtnice 8 - 21

Bestie Havlíčkův Brod - Šipková Akademie Dušejov 3 - 21

Přihlášeno 20 družstev, ostatní ligová družstva se do ČP UŠO nepřihlásila.

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.6.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.6.2024 03:59:56
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement