Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-44/44)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Vysočiny 2024 - ženy abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 44 | Turnajů: 184

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Čechová Kateřina CZE064386AFormanský Dravci Jihlava12125812 000
2.Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov12124510 600
3.Veleková Dagmar CZE045129BDevious Darts Dušejov1212578 800
4.Tučková Dana CZE051452ADragon Darts Jihlava1212367 900
5.Žiačiková Petra CZE058361BKlub Zapomnění Jihlava1212287 300
6.Vrzáčková Alžběta CZE071138BTrkaví Berani Velký Beranov1212576 800
7.Markovičová Lenka CZE072576BTrkaví Berani Velký Beranov1212806 500
8.Davidová Hana CZE001853BBlack Death Jindřichův Hradec1212326 400
9.Mašátová Iveta CZE072992BDevious Darts Dušejov1212206 100
10.Žiačiková Monika CZE078286Jihlava1212555 500
11.Žiačiková Věra CZE058362Jihlava1212405 400
11.Mokrá Martina CZE049914AWüdle Brtnice1212145 400
13.Eisenhammerová Iveta CZE078963Rantířov1111115 150
14.Spudilová Hana CZE049504CDušejov1212205 100
14.Kartáková Tereza CZE078818Jihlava1212185 100
16.Votavová Marie CZE060683Brtnice1212184 700
16.Filasová Kateřina CZE073692Vlašim1212164 700
18.Truhlářová Lenka CZE078883Skorkov1111114 250
19.Žuravlov Ivana CZE058360BKlub Zapomnění Jihlava1010104 000
19.Tučková Markéta CZE061219Jihlava1212144 000
21.Urbánková Kristýna CZE076210AŠŠ Panda Jihlava1212163 600
21.Zemanová Marietta CZE065671BKlub Zapomnění Jihlava1010103 600
23.Slavíková Pavlína CZE078911Jihlava9993 550
24.Kunčar Klára CZE061224ACerberos Netín8883 300
25.Rychecká Julie CZE049501Dušejov1010103 200
26.Milfaitová Lucie CZE052880BTajfun Darts Havlíčkův Brod8883 000
27.Truhlářová Vendula CZE079025Skorkov9992 950
28.Fílová Barbora CZE049497Dušejov5552 150
29.Vencelidesová Zdeňka CZE072522BKovárna Žďár nad Sázavou6662 000
30.Mikešová Lenka CZE037383ATJ Dušejov 20005551 850
30.Baňarová Iveta CZE079257Brno-město5551 850
32.Boháčová Lucie CZE059353BCerberos Netín4441 500
32.Jůzlová Alžběta CZE049492Dušejov4441 500
34.Kloudová Lenka CZE072523BKovárna Žďár nad Sázavou4441 300
35.Klemerová Sabina CZE079487Brno-město4441 200
35.Růžičková Šárka CZE055811Dušejov4441 200
37.Tučková Veronika CZE065966BDragon Darts Jihlava2221 100
38.Pavlišová Veronika CZE080260Havlíčkův Brod222800
39.Kuncová Lenka CZE047040BTajfun Darts Havlíčkův Brod333750
40.Hlávková Dana CZE060037Jihlava222700
41.Pomahačová Jana CZE073597CHavlíčkův Brod222500
41.Vomelová Lenka CZE074412Jihlava222500
43.Šavelová Anna WRD079260Trenčín111250
43.Hlaváčková Blažena CZE050958Jihlava111250
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.4.2024 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.4.2024 01:43:43
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement