Statistika hráčů
UŠO > Vysočina > Statistika hráčů
 NáhledTiskNahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
PořadíHráč / DružstvoLKH
ZápasyLegyNáhozy 95+Náhozy 133+Náhozy 170+Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1.Fák Jan
Šipková Akademie Dušejov
92,287,5084484279,28111881471,32240,2260,059500
2.Ptáček Radim
DC Přibyslav
91,084,7280726176,021711302221,30620,3670,0420400
3.Strašil Pavel
DC Přibyslav
88,985,5380766574,051851372451,32670,3660,0323200
4.Daňo Lukáš
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
85,678,8580524169,29127881631,28380,30110,0915210
5.Vondrák Miroslav
Cerberos Netín
83,274,6780755669,491771232301,30610,34110,0617010
6.Veverka František
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
81,876,4780685269,881661162471,49630,3830,028000
7.Vacek Václav
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
81,577,7876453571,96107771391,30380,3610,016000
8.Pop Jaroslav
Šipková Akademie Dušejov
80,176,6084473671,30108771311,21290,2750,056000
9.Götthans Roman
Cerberos Netín B
78,383,3384847072,642011462521,25430,2140,021000
10.Smolík Tomáš
Wüdle Brtnice B
77,787,2784554877,34128991060,83190,1510,012100
11.Lacina Tomáš
DC Přibyslav B
76,476,8176695367,631731171831,06450,26110,0612010
12.Bártl David
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
75,268,8380775365,571831201820,99650,3670,0412300
13.Novák Luděk
Fčely Střítež
72,079,6984645173,971461081060,73120,0880,050000
14.Jenšík Ondřej
DC Přibyslav
70,768,5280543762,99127801311,03410,3260,052000
15.Fikar Rostislav
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
70,274,6580715366,671741161470,84440,2550,035000
16.Krainer Tomáš
Dragon Darts Jihlava
70,071,4376775568,161791221841,03260,1520,014000
17.Bender Martin
Šipková Akademie Dušejov
69,672,0084503663,64121771140,94360,3010,014000
18.Brussmann Jiří
Wüdle Brtnice B
69,175,4184614669,181461011300,89230,1620,010000
19.Folejtar Štěpán
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
68,868,4276573961,87139861541,11280,2050,045100
20.Smejkal František
Trkaví Berani Velký Beranov
68,174,7084836265,611891241670,88230,1240,022000
21.Svoboda Lukáš
Wüdle Brtnice
67,174,4276433262,62107671111,04180,1700,003000
22.Špinar Petr
Tajfun Darts Bestie Havlíčkův Brod C
66,073,4488644768,921481021020,69180,1200,000000
23.Beneš Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
65,663,7780694460,74163991741,07370,2310,014000
24.Milichovský Jakub
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
65,460,3880533257,14126721531,21270,2130,026000
25.Fliega Jakub
Řezníci Dobronín
61,570,2484845964,882051331340,65230,1110,000000
26.Brůna Jiří
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
61,562,9680543458,52135791210,90250,1920,015000
27.Námešný Marek
Řezníci Dobronín
61,470,2784745264,201761131220,69120,0720,010000
28.Fikar Karel
Dragon Darts Jihlava B
61,067,6184714862,791721081200,70220,1330,020000
29.Vrzáček Josef
Trkaví Berani Velký Beranov B
60,666,1888684563,411641041020,62230,1410,010100
30.Navrátil Karel
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
60,658,7376633755,84154861360,88380,2540,033100
31.Čermák Jiří
Wüdle Brtnice
59,955,2276673754,88164901420,87400,2450,037100
32.Kříž Miroslav
Kovárna Žďár nad Sázavou
59,871,9384574164,1813486690,5160,0410,010000
33.Bílek Radek 1995
Dragon Darts Jihlava
59,656,7276673854,78157861671,06240,1540,033000
34.Navrkal David
Wüdle Brtnice B
58,361,4084573557,14140801330,95190,1400,000000
35.Bednář Martin
Panda Jihlava
58,260,5676714356,821761001610,91230,1340,021000
36.Nevídal Miloš
Cerberos Netín
58,249,0680532650,38131661611,23310,2450,041100
37.Votava Jiří
Dragon Darts Jihlava
57,356,6776603454,67150821430,95270,1810,013000
38.Vierer Jaromír
Dragon Darts Jihlava B
56,359,7684824957,282061181710,83280,1400,000000
39.Nedbal Daniel
Trkaví Berani Velký Beranov
56,264,6284654259,15164971060,65140,0900,002000
40.Vopálenský Martin
Šipková Akademie Dušejov
56,254,7684422352,0010052800,80240,2430,031000
41.Klíma Kvirín
Kovárna Žďár nad Sázavou
55,962,5084644060,0015090790,53130,0900,001000
42.Šimůnek Martin
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
55,054,8480623451,70147761420,97240,1600,000000
43.Vala Jindřich
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
54,649,1876613050,34147741340,91270,1820,015100
44.Neuwirth Jan
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
54,553,4580583152,78144761380,96220,1520,010000
45.Janošťák Václav
DC Přibyslav
54,344,4480452046,85111521291,16320,2920,021000
46.Babický Michal
Formanský Dravci Jihlava
53,354,0080502751,52132681230,93200,1510,012000
47.Koukal Jiří
Cunami Panská Lhota
52,755,8884683856,7116493990,60140,0910,011000
48.Benda Lukáš
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
52,653,6676412255,0010055750,7550,0540,040000
49.Hvězda Michal
Asfaltéři Jihlava
52,557,3884613554,7914680960,66130,0900,000000
50.Kameník Roman
Dragon Darts Jihlava
52,250,7976633251,30154791130,73260,1740,032000
51.Med Lukáš
Fčely Střítež
52,058,7584804755,961931081080,56110,0600,001000
52.Čermák Michal
DC Přibyslav B
51,444,9076492247,93121581050,87320,2630,020000
53.Staněk Michal
Tajfun Darts Bestie Havlíčkův Brod C
51,256,2588482755,5611765690,5980,0700,000000
54.Novák Radek
Formanský Dravci Jihlava
51,150,0080804051,761991031600,80270,1410,011000
55.Rychlý Stanislav
Cunami Panská Lhota
50,859,1584714254,7117093800,4790,0520,010000
56.Hranický Rostislav
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
50,845,9080612849,66149741370,92240,1620,010000
57.Cakl Jindřich
Asfaltéři Jihlava
50,755,8484774354,26188102890,47220,1230,020000
58.Hladký Pavel
DC Přibyslav B
50,649,0676532648,46130631170,90220,1700,000000
59.Hocke Ondřej
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
50,641,6780602546,62148691621,09220,1550,032000
60.Vondra Mário
Kovárna Žďár nad Sázavou
50,359,6284523156,2512872480,3880,0610,010000
61.Kunčar Leopold
Cerberos Netín
49,953,1380643450,3315176980,65190,1300,000000
62.Procházka Petr
Devious Darts Dušejov
49,853,7384673653,29167891060,63100,0630,020000
63.Bernard Slavomír
Řezníci Dobronín
49,550,7984633251,0114976880,59200,1320,010000
64.Kopeček Ondřej
Formanský Dravci Jihlava
49,444,6280652946,79156731510,97220,1410,011000
65.Boháč Martin
Cerberos Netín B
48,447,4684592851,0813971780,56190,1420,010000
66.Ždimera Roman
Šipková Akademie Dušejov B
48,253,9784633452,9415381750,4980,0510,010000
67.Šimek Antonín
Dragon Darts Jihlava B
48,049,3784793949,46186921050,56270,1500,000000
68.Jůzl Pavel
Šipková Akademie Dušejov B
47,955,0784693852,3017491890,51100,0610,010000
69.Fürst David
Trkaví Berani Velký Beranov
47,551,9284522748,4112661830,6690,0710,010000
70.Čechová Kateřina
Formanský Dravci Jihlava
47,540,6880592446,00150691390,93250,1710,012000
71.Kubát Lukáš
DC Přibyslav B
46,144,0076502245,2412657980,78170,1320,021000
72.Tučková Dana
Dragon Darts Jihlava B
45,542,2284451945,4511050890,81110,1010,011000
73.Schmidt Pavel
Šipková Akademie Dušejov B
44,144,2984703147,0917281980,57120,0720,010100
74.Sedláček Pavel
Kovárna Žďár nad Sázavou
42,546,7784622946,0015069660,44100,0710,010000
75.Veleková Dagmar
Devious Darts Dušejov
42,445,7184703247,8816579620,3860,0420,010000
76.Žuravlov Boris
Zapomnění Jihlava
41,644,6284652946,5415974680,43100,0600,000000
77.Kružík Petr
Zapomnění Jihlava
41,346,8884643046,5415974610,3860,0410,010000
78.Hlávka Jan
Dragon Darts Jihlava
41,139,4776381543,019340550,5980,0920,020000
79.Šmíd Michal
DC Přibyslav B
40,737,5076481841,1811949820,69110,0930,030000
80.Bahenský Jakub
Cerberos Netín B
40,642,8684843643,15197851030,52100,0500,000000
81.Velek Václav
Devious Darts Dušejov
40,241,4384702943,5317074750,44180,1100,000000
82.Správka Jiří
Asfaltéři Jihlava
40,141,3084461945,2211552420,37130,1100,000000
83.Kalenda Luboš
Cunami Panská Lhota
39,942,5584472041,7510343480,4740,0400,000000
84.Láník Petr
Fčely Střítež
39,341,4684823444,0620289790,39140,0710,000000
85.Varmuža Miroslav
Řezníci Dobronín
39,239,6284532144,7813460590,4480,0610,010000
86.Žiačiková Petra
Zapomnění Jihlava
39,040,4384471944,8311652450,3970,0600,000000
87.Valenta Petr
Tajfun Darts Bestie Havlíčkův Brod C
38,838,4688522043,0813056600,46120,0900,000000
88.Doležal Kamil
26ERS Jihlava
37,830,0080802436,79193711510,78260,1310,010000
89.Ježek Martin
Zapomnění Jihlava
37,440,5484743042,4617976710,4030,0210,010000
90.Vopěnka Jiří
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
37,333,9080592037,3214253870,61140,1020,011000
91.Duba Leoš
Devious Darts Dušejov
36,941,3884582441,4314058360,2680,0620,010000
92.Minster Marek
Cerberos Netín
36,933,9380561937,2313751880,6470,0540,031000
93.Němec Jaromír
Panda Jihlava
36,032,6976521739,5312951660,51120,0900,000000
94.Vondrák Milan
Wüdle Brtnice
35,928,9576381136,849535690,73100,1100,000000
95.Boubal Petr
Cerberos Netín B
35,033,3384451538,8910842450,4290,0800,000000
96.Smejkal Martin
Trkaví Berani Velký Beranov
33,932,6184461538,3210741430,4050,0500,000000
97.Jenčík Pavel
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
33,930,3080662034,7816156960,60100,0620,011000
98.Musil Daniel
Wüdle Brtnice
32,433,3376421434,6210436470,4560,0600,000000
99.Vrzáčková Alžběta
Trkaví Berani Velký Beranov B
32,130,3088662037,6516261610,3840,0220,010000
100.Smejkal Tomáš
Trkaví Berani Velký Beranov
31,729,1784481437,3911543460,4030,0300,000000
101.Zuda Michal
26ERS Jihlava
28,221,0580761631,7218659840,45140,0820,010000
102.Kadlec Martin
Panda Jihlava
26,421,7476461026,8510829540,5080,0700,000000
103.Novák Jaroslav
Trkaví Berani Velký Beranov B
23,820,3788541130,7713040230,1830,0210,010000
104.Šovčík Patrik
Panda Jihlava
23,610,537638424,189122560,6290,1010,010000
105.Fliega Martin
26ERS Jihlava
22,117,6580681223,5315336620,4160,0400,000000
106.Markovičová Lenka
Trkaví Berani Velký Beranov B
21,818,7588641226,3215240320,2180,0500,000000
107.Falt Jakub
Fčely Střítež
21,320,3784541125,2012331280,2310,0100,000000
108.Horáková Kristýna
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
19,312,778047620,1910421350,3480,0810,010000
109.Novický Jiří
26ERS Jihlava
18,513,648066919,3315029640,4330,0200,000000
110.Meister Lukáš
Panda Jihlava
16,89,767641419,599719320,3340,0400,000000
111.Iorio Giuseppe
Šipková Akademie Dušejov
 100,008444100,008860,7570,8810,132200
112.Kremser Jiří
Šipková Akademie Dušejov
 100,00844480,00108121,2010,1010,100000
113.Karel Miloslav
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
 100,00801166,673231,0010,3300,000000
114.Rezek Josef
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
 87,50808768,182215251,1460,2740,183010
115.Polák Michal
DC Přibyslav
 81,0880373072,948562931,09190,2230,042000
116.Zadražil Vladimír
Šipková Akademie Dušejov
 80,5684362974,078160951,17210,2650,063100
117.Fábera Jiří
Kovárna Žďár nad Sázavou
 75,0084403066,339865570,58160,1620,020000
118.Klement Jaroslav
Cunami Panská Lhota
 75,00844370,0010760,6000,0010,100000
119.Prášil Vojtěch
Šipková Akademie Dušejov B
 71,7984392864,529360640,6980,0920,020000
120.Peřina Milan 1977
Asfaltéři Jihlava
 70,0084302164,007548480,64100,1300,000000
121.Neubauer Luděk
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
 70,008010760,002515170,6830,1210,040000
122.Blažek Tomáš
DC Přibyslav
 69,5780231663,645535510,93150,2700,001000
123.Eisner Josef
DC Přibyslav
 69,238013957,143520310,8990,2600,000000
124.Doležal Michal
Wüdle Brtnice B
 68,9784292065,717046470,6750,0720,031000
125.Říha Vladimír
Řezníci Dobronín
 68,7584322267,537752590,77150,1900,002000
126.Pech Libor
Devious Darts Dušejov
 66,67843257,147410,1400,0000,000000
127.Novotný Jan
Wüdle Brtnice
 65,0076201357,144928491,00100,2000,002000
128.Janda Jan
Šipková Akademie Dušejov B
 64,7184342259,497947590,7590,1100,001000
129.Peřina Milan 1956
Asfaltéři Jihlava
 61,1184181156,104123200,4960,1500,000000
130.Mokrý Jan
Trkaví Berani Velký Beranov
 58,8284342056,328749530,6160,0720,020000
131.Motáček Richard 1971
Cunami Panská Lhota
 58,338412758,063118130,4230,1000,000000
132.Kutyna Marek
Šipková Akademie Dušejov B
 57,148414854,553318190,5810,0300,000000
133.Sobotka Antonín
Šipková Akademie Dušejov
 56,5284231356,145732350,6170,1210,020000
134.Vala Tomáš
Wüdle Brtnice B
 56,5284231353,575630340,6150,0900,000000
135.Medová Marcela
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
 56,2576321856,587643600,7990,1200,000000
136.Maštera David
Cunami Panská Lhota
 56,258416951,433518150,4310,0300,000000
137.Navrkal Filip
Wüdle Brtnice B
 55,0084402255,679754620,64120,1200,000000
138.Polák Aleš
Asfaltéři Jihlava
 53,5784281553,036635310,4710,0200,000000
139.Brambůrek Petr
Devious Darts Dušejov
 53,1384321746,348238310,3810,0100,000000
140.Rychecký Jiří
Šipková Akademie Dušejov B
 52,3884211153,855228210,4010,0200,000000
141.Hlávka Petr
Formanský Dravci Jihlava
 52,1780231250,885729530,93120,2120,041000
142.Zadražil Milan
Cunami Panská Lhota
 52,1784231250,005829180,3100,0000,000000
143.Jašek Milan
Asfaltéři Jihlava
 51,4384351849,438743390,4520,0200,000000
144.Klement Robert
Wüdle Brtnice B
 50,0084301551,287840350,4540,0510,010000
145.Musil Luboš
Wüdle Brtnice
 50,0076261348,446431380,5940,0620,031000
146.Kopic Daniel
Tajfun Darts Bestie Havlíčkův Brod C
 50,0088201053,064926120,2410,0200,000000
147.Krejčí Bohumil
Šipková Akademie Dušejov
 50,008416850,004020290,7310,0300,000000
148.Koníř Miloslav
Šipková Akademie Dušejov
 50,008412650,003216180,5630,0900,000000
149.Jakubů Vít
Řezníci Dobronín
 50,008412650,002814110,3910,0400,000000
150.Křípal Milan
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
 50,00806350,00168110,6910,0600,000000
151.Močuba Jiří
DC Přibyslav B
 46,677615744,743817220,5820,0500,000000
152.Bartoš Karel
Wüdle Brtnice B
 45,9584371747,068540490,5870,0820,022000
153.Drda Jaromír
Šipková Akademie Dušejov
 43,5984391745,839644660,69100,1000,000000
154.Holoubek Petr
Dragon Darts Jihlava
 41,6776241043,105825450,7880,1410,020000
155.Palát David
Asfaltéři Jihlava
 41,1884341443,908236320,3920,0200,000000
156.Votava Michal
Wüdle Brtnice
 40,6376321342,677532430,57110,1500,000000
157.Krupička Václav
Formanský Dravci Jihlava
 40,008015640,543715210,5720,0500,000000
158.Bílek Radek 1973
Dragon Darts Jihlava B
 40,00845253,8513770,5420,1500,000000
159.Wastl Filip
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
 40,00765250,00126100,8310,0800,000000
160.Prycl Jan
Cunami Panská Lhota
 38,4684261046,276731200,3030,0400,000000
161.Hyský Jan
Dragon Darts Jihlava B
 36,368422840,005522170,3150,0900,000000
162.Götthans Kamil
Šipková Akademie Dušejov
 35,718414542,423314190,5840,1200,000000
163.Kasal Aleš
Tajfun Darts Bestie Havlíčkův Brod C
 35,2988341239,768333260,3140,0500,000000
164.Zadražil František
Cunami Panská Lhota
 35,2984341239,518132220,2750,0600,000000
165.Mašátová Iveta
Devious Darts Dušejov
 34,3884321138,677529250,3340,0500,000000
166.Paulíček Jan
Tajfun Darts Bestie Havlíčkův Brod C
 33,3388361240,229237280,3050,0500,000000
167.Vencelidesová Zdeňka
Kovárna Žďár nad Sázavou
 33,338424838,605722150,2620,0400,000000
168.Milfaitová Lucie
Tajfun Darts Bestie Havlíčkův Brod C
 33,338812433,3327960,2200,0000,000000
169.Mikšíček Michal
Řezníci Dobronín
 33,338412430,7726880,3100,0000,000000
170.Šulista Jiří
Řezníci Dobronín
 33,33846241,18177100,5900,0000,000000
171.Hoštický Petr
Tajfun Darts Bestie Havlíčkův Brod C
 32,3588341138,278131330,4120,0200,000000
172.Motáček Richard 2003
Cunami Panská Lhota
 32,2684311037,337528110,1520,0300,000000
173.Švaříček Jiří
Wüdle Brtnice
 32,2676311034,727225510,71100,1400,001000
174.Bartušek Jiří
Zapomnění Jihlava
 32,148428939,447128170,2420,0310,010000
175.Kozák Ondřej
Formanský Dravci Jihlava
 30,438023732,085317370,7090,1700,000000
176.Vrzáček Ondřej
Trkaví Berani Velký Beranov B
 30,0088401238,389938410,4140,0400,000000
177.Luža Josef
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
 28,578028834,786924470,6840,0600,001000
178.Tuček Roman
Dragon Darts Jihlava B
 28,578428831,826621290,4450,0800,000000
179.Gnol Drahoslav
Asfaltéři Jihlava
 28,57847226,6715460,4000,0000,000000
180.Lébr Daniel
Trkaví Berani Velký Beranov
 27,278411334,6226930,1210,0400,000000
181.Vlček David
26ERS Jihlava
 26,678030832,887324300,4170,1000,001000
182.Zemanová Marietta
Zapomnění Jihlava
 25,008412335,71281060,2100,0000,000000
183.Petrlík Radek
Tajfun Darts Bestie Havlíčkův Brod C
 25,00888235,0020790,4530,1500,000000
184.Nikodým Jan
Dragon Darts Jihlava B
 25,00844136,3611470,6420,1800,000000
185.Kalina Ladislav
Cunami Panská Lhota
 25,00844130,0010350,5000,0000,000000
186.Kuncová Lenka
Tajfun Darts Bestie Havlíčkův Brod C
 25,00884130,0010330,3010,1000,000000
187.Kloudová Lenka
Kovárna Žďár nad Sázavou
 25,00844125,008200,0000,0000,000000
188.Vácha Miroslav
Devious Darts Dušejov
 25,00844125,008230,3800,0000,000000
189.Láník Alexandr
Fčely Střítež
 23,818421527,45511480,1610,0200,000000
190.Boháčová Markéta
Cerberos Netín B
 23,688438931,879129300,3330,0300,000000
191.Vaněček Ondřej
Panda Jihlava
 23,537617433,334214220,5230,0700,000000
192.Jonáš Jaroslav
Šipková Akademie Dušejov B
 23,088426629,236519230,3500,0020,030000
193.Láníková Dagmar
Fčely Střítež
 22,228418433,334816120,2510,0200,000000
194.Dostál Radek
Formanský Dravci Jihlava
 21,748023532,145618410,7390,1620,041000
195.Zelený Milan
Kovárna Žďár nad Sázavou
 21,438414321,4328660,2110,0400,000000
196.Daniel Michal
Panda Jihlava
 20,007630628,777321160,2220,0300,000000
197.Bílek Michal
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
 20,008010227,27226190,8620,0900,001000
198.Tesař Jiří
Cerberos Netín
 19,358031627,037420320,4390,1200,000000
199.Boháčová Lucie
Cerberos Netín B
 19,238426521,055712150,2600,0000,000000
200.Schabský Luboš
Trkaví Berani Velký Beranov B
 17,658817327,50401170,1830,0800,000000
201.Kasal Martin
Tajfun Darts Bestie Havlíčkův Brod C
 17,508840727,849727100,1010,0100,000000
202.Meister Tomáš
Panda Jihlava
 16,67766115,3813230,2300,0000,000000
203.Pleskač Bohumil
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
 13,648022326,425314170,3220,0400,000000
204.Kunčar Klára
Cerberos Netín
 13,518037521,438418430,5150,0600,000000
205.Melichar Tomáš
Kovárna Žďár nad Sázavou
 13,338415225,0036960,1710,0300,000000
206.Dobřichovský Marek
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
 11,11809120,0020490,4510,0500,000000
207.Žáček Roman
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
 11,11809120,00204100,5010,0500,000000
208.Markovič Robert
Trkaví Berani Velký Beranov B
 6,678815120,0035700,0000,0000,000000
209.Slovinec Miroslav
Trkaví Berani Velký Beranov B
 5,888817113,1638540,1100,0000,000000
210.Láníková Linda
Fčely Střítež
 0,00841702,8635140,1100,0000,000000
211.Březina Lukáš
DC Přibyslav B
 0,007612022,58317120,3940,1300,000000
212.Urbánková Kristýna
Panda Jihlava
 0,0076300,006000,0000,0000,000000
213.Žuravlov Ivana
Zapomnění Jihlava
 0,0084200,004000,0000,0000,000000
214.Hrala Miroslav
Formanský Dravci Jihlava
 0,0080100,002000,0000,0000,000000
215.Mikešová Lenka
Šipková Akademie Dušejov
 0,0084100,002021,0000,0000,000000
216.Mokrá Martina
Wüdle Brtnice
 0,0076100,002000,0000,0000,000000
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.4.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.4.2024 09:11:47
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement