Výsledková listina turnaje
UŠO > Vysočina > Výsledková listina turnaje (1-38/38)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Vysočina dvojice muži

21.10.2023| Dušejov - Sokolovna| Dvojice muži| Rozhodčí: Netolický Milan| Dvojic: 38| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
25.Balbach Remo WRD078524Schaffhausen
Ljatifi Sami WRD078525Schaffhausen
13.Iorio Giuseppe SUI220611ATJ Dušejov 2000
Kremser Jiří CZE024559ATJ Dušejov 2000
33.Meister Lukáš CZE074613AŠŠ Panda Jihlava
Vierer Jaromír CZE059373BDragon Darts Jihlava
17.Procházka Petr CZE071371BDevious Darts Dušejov
Velek Václav CZE040104BDevious Darts Dušejov
7.Folejtar Štěpán CZE071065AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
Vala Jindřich CZE035114AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
2.Ptáček Radim CZE071042ADarts Club Přibyslav
Janošťák Václav CZE033658ADarts Club Přibyslav
9.Kišš Marek CZE070892AAvengers Dašice
Čermák Daniel CZE062212AAvengers Dašice
25.Vrzáček Josef CZE070728BTrkaví Berani Velký Beranov
Smejkal František CZE071305BTrkaví Berani Velký Beranov
5.Beneš Petr CZE070315ATajfun Darts Havlíčkův Brod
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
25.Bártl Filip CZE066207Havlíčkův Brod
Bártl David CZE001696ATajfun Darts Havlíčkův Brod
17.Musil Daniel CZE060863AWüdle Brtnice
Pivoňka Pavel CZE001936CBrtnice
9.Kopeček Ondřej CZE059905AFormanský Dravci Jihlava
Babický Michal CZE063138AFormanský Dravci Jihlava
1.Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav
Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
17.Bílek Radek CZE056362ADragon Darts Jihlava
Kameník Roman CZE059800ADragon Darts Jihlava
5.Brussmann Jiří CZE056087BWüdle Brtnice
Koukal Jiří CZE061258BCunami Panská Lhota
9.Vopálenský Martin CZE052227ATJ Dušejov 2000
Sobotka Antonín CZE002625ATJ Dušejov 2000
17.Novák Stanislav CZE051517DŠipkaři Damníkov, z.s.
Fotr Pavel CZE007196CŠipkaři Damníkov, z.s.
3.Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Dašice
Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
33.Jonáš Jaroslav CZE049510BTJ Dušejov 2000
Rychecký Jiří CZE049506BTJ Dušejov 2000
13.Rychecký Lukáš CZE049502Dušejov
Šimek Ondřej CZE055786Humpolec
13.Vácha Miroslav CZE048765BDevious Darts Dušejov
Duba Leoš CZE068578BDevious Darts Dušejov
25.Pech Libor CZE047036BDevious Darts Dušejov
Pech Jindřich CZE049509Dušejov 93
17.Bender Martin CZE045588ATJ Dušejov 2000
Bednář Martin CZE005253AŠŠ Panda Jihlava
25.Prášil Vojtěch CZE043857BTJ Dušejov 2000
Ždimera Roman CZE038378BTJ Dušejov 2000
33.Krejčí Bohumil CZE038383ATJ Dušejov 2000
Schmidt Pavel CZE053500ATJ Dušejov 2000
33.Janda Jan CZE038380BTJ Dušejov 2000
Jůzl Pavel CZE038384BTJ Dušejov 2000
33.Koníř Miloslav CZE038379ATJ Dušejov 2000
Götthans Kamil CZE038381ATJ Dušejov 2000
25.Jonák Jan CZE031127AŠK Těmice
Piza Petr CZE066308Těmice
17.Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
Šimůnek Martin CZE049508ATajfun Darts Havlíčkův Brod
17.Minster Marek CZE026339ACerberos Netín
Kunčar Leopold CZE002085ACerberos Netín
25.Novák Petr CZE009503BPlechová Pacov
Horký David CZE060004Jihlava
13.Drda Jaromír CZE004894ATJ Dušejov 2000
Spudil Jaromír CZE050011Jihlava
17.Pop Jaroslav CZE004611ATJ Dušejov 2000
Dostál Radek CZE000514ADragon Darts Jihlava
33.Zuda Michal CZE004521A26ERS Jihlava
Fliega Martin CZE075698A26ERS Jihlava
7.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
Daňo Lukáš CZE061599ATajfun Darts Havlíčkův Brod
25.Fák Jan CZE001723ATJ Dušejov 2000
Vondrák Miroslav CZE056477ACerberos Netín
9.Král Jaroslav CZE001507CDC Skeleton Pelhřimov
Procházka Miloslav CZE001532BDC Skeleton Pelhřimov
4.Majer Vít CZE001201AFormanský Dravci Jihlava
Zadražil Vladimír CZE000852ATJ Dušejov 2000
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 26.5.2024 16:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 26.5.2024 17:05:43
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement