Výsledková listina turnaje
UŠO > Vysočina > Výsledková listina turnaje (1-50/69)
 NáhledTiskNahoru
Reg. Master Vysočina (Dušejov) - muži

21.10.2023| Dušejov - Sokolovna| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Netolický Milan| Hráčů: 69| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Vopálenský Martin CZE052227ATJ Dušejov 2000
2.Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
3.Ptáček Radim CZE071042ADarts Club Přibyslav
4.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
5.Bártl David CZE001696ATajfun Darts Havlíčkův Brod
5.Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
7.Beneš Petr CZE070315ATajfun Darts Havlíčkův Brod
7.Kunčar Leopold CZE002085ACerberos Netín
9.Bender Martin CZE045588ATJ Dušejov 2000
9.Iorio Giuseppe SUI220611ATJ Dušejov 2000
9.Janda Jan CZE038380BTJ Dušejov 2000
9.Zadražil Vladimír CZE000852ATJ Dušejov 2000
13.Götthans Kamil CZE038381ATJ Dušejov 2000
13.Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav
13.Král Jaroslav CZE001507CDC Skeleton Pelhřimov
13.Ždimera Roman CZE038378BTJ Dušejov 2000
17.Brussmann Jiří CZE056087BWüdle Brtnice
17.Jůzl Pavel CZE038384BTJ Dušejov 2000
17.Kameník Roman CZE059800ADragon Darts Jihlava
17.Majer Vít CZE001201AFormanský Dravci Jihlava
17.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
17.Pop Jaroslav CZE004611ATJ Dušejov 2000
17.Smejkal František CZE071305BTrkaví Berani Velký Beranov
17.Vondrák Miroslav CZE056477ACerberos Netín
25.Čermák Daniel CZE062212AAvengers Dašice
25.Dostál Radek CZE000514ADragon Darts Jihlava
25.Jonák Jan CZE031127AŠK Těmice
25.Koníř Miloslav CZE038379ATJ Dušejov 2000
25.Krejčí Bohumil CZE038383ATJ Dušejov 2000
25.Rychecký Jiří CZE049506BTJ Dušejov 2000
25.Schmidt Pavel CZE053500ATJ Dušejov 2000
25.Velek Václav CZE040104BDevious Darts Dušejov
33.Bednář Martin CZE005253AŠŠ Panda Jihlava
33.Bílek Radek CZE056362ADragon Darts Jihlava
33.Folejtar Štěpán CZE071065AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
33.Kopeček Ondřej CZE059905AFormanský Dravci Jihlava
33.Meister Lukáš CZE074613AŠŠ Panda Jihlava
33.Pech Jindřich CZE049509Dušejov 93
33.Prášil Vojtěch CZE043857BTJ Dušejov 2000
33.Procházka Miloslav CZE001532BDC Skeleton Pelhřimov
33.Procházka Petr CZE071371BDevious Darts Dušejov
33.Rychecký Lukáš CZE049502Dušejov
33.Sobotka Antonín CZE002625ATJ Dušejov 2000
33.Spudil Jaromír CZE050011Jihlava
33.Suk Martin CZE010246Jihlava
33.Šimůnek Martin CZE049508ATajfun Darts Havlíčkův Brod
33.Vierer Jaromír CZE059373BDragon Darts Jihlava
33.Vrzáček Josef CZE070728BTrkaví Berani Velký Beranov
49.Babický Michal CZE063138AFormanský Dravci Jihlava
49.Bártl Filip CZE066207Havlíčkův Brod
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.2.2024 13:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.2.2024 15:50:33
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement