Započítané turnaje hráče
UŠO > Započítané turnaje hráče (1-49/49)
 NáhledTiskNahoru

Vaňková Martina

I am 180 Praha

Windson Cup 2024 - ČP žen

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Pořadí: 26 | Turnajů: 49 | Body: 4530

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Kat
Pořadí
Body
Akce
17.5.20240Open jednotlivciVaňková Martina10JESENICE - Jesenice u Prahy - Hospoda n5.
8.5.20240Open jednotlivci ŽENYŠulc PetrPraha - Klub Ajeto13.
4.5.20240Bohemia Dart Cup - ženy kat. A & BUhříček BřetislavKrálíky - KDC15.70
3.5.20240Open jednotlivciVaňková Martina04Praha - Restaurace AlfaC5.110
30.4.20240Středočeský pohár základníVaňková Martina04Praha - Restaurace Alfa13.
23.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami7.
20.4.20240Regionální Master ženyŠulc PetrPraha - Klub AjetoB7.550
16.4.20240Středočeský pohár základníVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami7.
13.4.20240Středočeský pohár základníVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami7.
9.4.20240Středočeský pohár základníVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod LipamiC5.70
5.4.20240Středočeský pohár základníMichálková Michaela04Praha - Restaurace AlfaC13.90
2.4.20240Středočeský pohár základníVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami7.
30.3.20240Open jednotlivciMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa25.
30.3.20240Středočeský pohár zvýhodněnýMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa25.
26.3.20240Středočeský pohár zvýhodněnýVaňková Martina04Praha - Restaurace Alfa7.
23.3.20240Nominační RGP ženy (DKO)Uhříček BřetislavŽďár nad Sázavou - Dům kulturyA33.1100
19.3.20240Středočeský pohár základníVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami9.
16.3.20240Středočeský pohár základníTauš Václav08Stradonice - U KeltaC5.110
12.3.20240Středočeský pohár základníVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod LipamiC3.130
1.3.20240Středočeský pohár základníŠafránek Martin04Praha - Alfa25.
27.2.20240Středočeský pohár základníVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami9.
24.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýKalina Daniel04Praha - Sportbar Hostivař25.
20.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami5.
17.2.20240Regionální Master ženyŠulc PetrPraha - Klub AjetoB3.850
13.2.20240Středočeský pohár základníVaňková Martina04Praha - Restaurace AlfaC7.110
6.2.20240Středočeský pohár základníVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami9.
3.2.20240Středočeský pohár základníVaňková Martina07Praha - Bulls9.
2.2.20240Středočeský pohár základníVaňková Martina04Praha - Restaurace AlfaC9.90
30.1.20240Středočeský pohár základníVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami7.
26.1.20240Středočeský pohár ženy zvýhodněnýMichálková Michaela04Praha - Restaurace AlfaC3.130
23.1.20240Středočeský pohár zvýhodněnýVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod LipamiC5.110
20.1.20240Regionální Master ženyŠulc PetrPraha - Klub Ajeto9.
13.1.20240Regionální Master ženyProcházka JaroslavPraha - BullsB3.850
11.1.20240Středočeský pohár základníVaňková Martina07Praha - Bulls17.
9.1.20240Středočeský pohár základníVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami9.
7.1.2024Bull´s Turnaj mistrů kat. C ženyUhříček BřetislavOlomouc - U Pelikána9.
6.1.20240Open Olomoucko smíšenýŠmudla RomanProstějov - Restaurace na Zátiší13.
4.1.20240Středočeský pohár základníDostál Radim07Praha - Bulls13.
29.12.20230Středočeský pohár základníVaňková Martina04Praha - Restaurace Alfa25.
26.12.20230Středočeský pohár základníMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa33.
22.12.20230Středočeský pohár zvýhodněnýMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa17.
21.12.20230Středočeský pohár zvýhodněnýFrei Pavel07Praha - Bulls Restaurant25.
19.12.20230Středočeský pohár zvýhodněnýVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami9.
14.12.20230Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař17.
12.12.20230Středočeský pohár základníVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod LipamiC5.90
11.12.20230Středočeský pohár základníVaňková Martina07Praha - Bulls4.
9.12.20230Středočeský pohár ženy základníŠpringerová Zuzana04Kolín - U Jána9.
5.12.20230Středočeský pohár základníVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod LipamiC7.70
1.12.20230Středočeský pohár základníŠafránek Martin04Praha - Alfa17.
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.5.2024 15:49:55
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement