Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/8531)
 NáhledTiskNahoru
Windson Cup 2024 - ČP mužů

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 8531 | Turnajů: 6029

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Hoffmann Martin 1971CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha1310146610 070
2.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor131014269 930
3.Fidler David CZE061743AU Havlů pension Třebenice121013339 760
4.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most131014339 330
5.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha131014309 290
6.Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice131014399 250
7.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov13913449 240
8.Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov13913188 960
9.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor131014268 890
10.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les13913278 880
11.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov1310141048 810
12.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň131014188 710
13.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň121013148 680
14.Drtil Pavel 1973CZE000003A(Čerti na Ještědu)131558 560
15.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov131014268 270
16.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.131014637 970
17.Rathuský Jiří CZE013614ABrilliant Darts Praha131014477 910
18.Lexa Petr CZE023169ASgt. Pepik's Band Praha13610137 310
19.Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice131014467 090
20.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor131014416 970
20.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk131014526 970
22.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha131014286 870
23.David Karel CZE004342CKorbel II Litvínov131014246 850
24.Duda Martin CZE023896AVlčáci Č.Budějovice131014286 610
25.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov131014546 570
26.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava131014406 550
27.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov131014316 490
28.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová131014306 470
29.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy131014706 430
30.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň131014476 370
30.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most131014326 370
32.Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk131014556 350
33.Čermák Daniel CZE062212AAvengers Dašice13711166 320
34.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov13812146 250
35.Ulrych Jindřich CZE000540ATachov Tankovna Rubín1247106 180
36.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno131014346 170
37.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno131014346 110
38.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno132666 050
39.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek131014256 030
40.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno13812135 990
41.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov131014235 970
41.Kišš Marek CZE070892AAvengers Dašice131014415 970
43.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava131014425 910
44.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava131014555 890
45.Ulík Tomáš CZE070753BElefant Karviná131014455 870
46.Skřipský Stanislav CZE022079ALožisková mafie Pšov131014545 830
47.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň131014555 770
48.Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová13913185 740
49.Kučírek Ladislav CZE060535BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané131014575 630
50.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno113555 620
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.4.2024 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.4.2024 00:54:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement