Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-39/39)
 NáhledTiskNahoru
Open dvojice

23.3.2024| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 39| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Pliskva Jaroslav CZE037797BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
2.Rathuský Jiří CZE013614ABrilliant Darts Praha
Hejduk Vladimír CZE079013Premier League Bar Praha
3.Ledvinová Pavla CZE030107Racek B52 Karlovy Vary
Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary
3.Široký Oldřich CZE045802AZippo team Štít
Gregar Pavel CZE049227AZippo team Štít
5.Kadlecová Michaela CZE072356CSDH Florián Proskovice
Augustin Adam CZE075784DHospůdka U Kočky Svinov
5.Mach Milan CZE019996CSkarabeus Slatiňany
Capoušková Dagmar CZE058649DSkarabeus Slatiňany
5.Mikunda Tomáš CZE043085BOrli Trutnov
Smrček Tomáš CZE070622Kvetoslavov
5.Střeštík Lukáš CZE013878CSB Hostivař Praha
Korbel Tomáš CZE061515DSB Hostivař Praha
9.Boumová Kateřina CZE056851CKorbel II Litvínov
Pindiaková Zdeňka CZE063636CRytíři Jirkov
9.Buček Dalibor CZE061295DHospůdka U Kočky Svinov
Krůza Jiří CZE077527DHospůdka U Kočky Svinov
9.Csáno Dušan CZE058543CHvězdičky z Kapličky Jirkov
Vondráček Denis CZE076451DHvězdičky z Kapličky Jirkov
9.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov
Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov
9.Johanidesová Pavla CZE038247CAsgard's Labiště Pardubice
Johanides Jindřich CZE047647CAsgard's Labiště Pardubice
9.Telíšek Michal CZE000968BPohodáři Olomouc
Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
9.Václavíková Zuzana CZE002931ACyclura Jablonec nad Nisou
Schwarzová Lucie CZE047809CProdarts club Lipník nad Bečvou
9.Zelinka Štěpán CZE052366DWFS Evaň
Panoš Ondřej CZE068972DCowhand Dušníky
17.Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
Kašparová Veronika CZE054811ABest of Litoměřice
17.Kohout Petr CZE046712DŠK Lotři ze Sladovnický
Weishäupl Filip CZE063387DŠK Lotři ze Sladovnický
17.Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice
Polomová Veronika CZE037440BBobři Dasnice
17.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
Koudelka Miroslav CZE072533BŠkoláci Tipáč Písek
17.Matušík Michal CZE017240ALudgeřovice D.C.
Važík David CZE019889ALudgeřovice D.C.
17.Poledne Rudolf CZE000532CŠK Krásná těla Klenčí p. Č.
Schröder Tomáš CZE047099CŠK Amorovo Šípy Haltrava
17.Prokýšková Eva CZE000023Klub Ajeto z.s. Praha
Coufalová Kateřina CZE000136Klub Ajeto z.s. Praha
17.Reinišová Lucie CZE050867DŠK Lotři ze Sladovnický
Šímová Veronika CZE073755AŠK Sušice
17.Řezáč Lukáš CZE004463BDC Máchalové Kladno
Hrabovszki Tomáš CZE076764DPodLípáci Hrdlív
17.Smékal Roman CZE004471BTrefa Olomouc
Presová Zdeňka CZE067036DHadi Smržovka
17.Synek Tomáš CZE062270BSlezští rytíři Karviná
Ulík Tomáš CZE070753BElefant Karviná
17.Šimon Jiří CZE018514BŠvejci České Budějovice B
Koptiš Marek CZE040097BTrabanti České Budějovice
17.Vajdíková Ivana CZE061205DŘízci z Výškovic
Šatanová Jarmila CZE066500DUrba darts team Ostrava
17.Vundererová Martina CZE063813DGripeni Liberec
Vittek Petr CZE066884DHadi Smržovka
17.Zezulák Tomáš CZE052123CDC Simpsons family Ostrava
Kielbas Josef CZE064185BDC Simpsons family Ostrava
17.Zlatuška Antonín CZE069444CŘízci z Výškovic
Kobolka Jozef CZE071223CŘízci z Výškovic
33.Chalachan Kamil CZE074604CManíci Frýdek-Místek
Švrlanská Markéta CZE077927Ostrava
33.Fuja Miroslav CZE067663DŠK Lotři ze Sladovnický
Šleis Jakub CZE071467AŠK OKO Plzeň
33.Malinovská Markéta CZE032293Klub Ajeto z.s. Praha
Kroužecká Adéla CZE069042CŠK Radotín
33.Rosíková Alena CZE031703BProdarts club Lipník nad Bečvou
Vranková Julie CZE062101ASport Bar Atláč Přerov
33.Sádecký Branislav CZE053740CChmelaři z Knihovny Olomouc
Maier Ivo CZE066749CChmelaři z Knihovny Olomouc
33.Tomáš Petr CZE006663CSDH Florián Proskovice
Kadlec Miroslav CZE068560CSDH Florián Proskovice
33.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
Mečíř Petr CZE070564BKlub 44 Liberec
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.6.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.6.2024 04:02:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement