Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Severozápadní konference
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne10.9.2023Scorpions OKO Plzeň10:8Dream Team Tornádo JirkovPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
11:00Šimandl Kamil24:24Jičínský Milan
1.Ne10.9.2023DEXTEROUS Krásný Les5:1340+ Trutnov (V. Třebešov)U Hanky pohostinství, Krásný Les 
11:00Malý Petr15:29Sucharda Petr
1.Ne10.9.2023Dream Team Tornádo Jirkov10:9Kanec MostPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
13:45Jičínský Milan21:24Šmejc Miroslav
1.Ne10.9.2023Ložisková mafie Pšov9:1040+ Trutnov (V. Třebešov)U Hanky pohostinství, Krásný Les 
13:45Schieferdecker Václav20:24Sucharda Petr
1.Ne10.9.2023Scorpions OKO Plzeň11:7Kanec MostPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
16:00Šimandl Kamil28:17Šmejc Miroslav
1.Ne10.9.2023Ložisková mafie Pšov8:10DEXTEROUS Krásný LesU Hanky pohostinství, Krásný Les 
16:00Schieferdecker Václav21:21Malý Petr
2.Ne24.9.2023Ložisková mafie Pšov14:4ŠK Vyškov (Ivanovice)DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
10:30Schieferdecker Václav30:14Březovský Bořivoj
2.Ne24.9.202340+ Trutnov (V. Třebešov)11:7Fanatics SedlecDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
10:30Davídek Antonín28:21Tauš Václav
2.Ne24.9.2023Scorpions OKO Plzeň14:4Kaspec Libina (Olomouc)DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
10:30Brejcha Jiří31:14Skopalík Zbyněk
2.Ne24.9.2023DEXTEROUS Krásný Les8:10Sgt. Pepik's Band PrahaDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
10:30Malý Petr16:23Moravec Jiří
2.Ne24.9.2023Dream Team Tornádo Jirkov11:7Olympia TáborDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
10:30Jičínský Milan24:17Křepelka Čestmír
2.Ne24.9.2023Kanec Most5:13Mustang BrnoDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
10:30Šmejc Miroslav15:29Bašný David
2.Ne24.9.2023Fanatics Sedlec4:14Ložisková mafie PšovDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
12:30Tauš Václav13:30Schieferdecker Václav
2.Ne24.9.2023Kaspec Libina (Olomouc)7:1140+ Trutnov (V. Třebešov)DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
12:30Skopalík Zbyněk17:27Davídek Antonín
2.Ne24.9.2023Sgt. Pepik's Band Praha5:13Scorpions OKO PlzeňDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
12:30Moravec Jiří18:29Brejcha Jiří
2.Ne24.9.2023Olympia Tábor13:5DEXTEROUS Krásný LesDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
12:30Křepelka Čestmír27:18Malý Petr
2.Ne24.9.2023Mustang Brno6:12Dream Team Tornádo JirkovDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
12:30Bašný David18:26Jičínský Milan
2.Ne24.9.2023ŠK Vyškov (Ivanovice)8:10Kanec MostDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
12:30Březovský Bořivoj21:20Šmejc Miroslav
2.Ne24.9.2023Ložisková mafie Pšov14:4Kaspec Libina (Olomouc)DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
14:15Schieferdecker Václav30:14Skopalík Zbyněk
2.Ne24.9.202340+ Trutnov (V. Třebešov)8:10Sgt. Pepik's Band PrahaDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
14:15Davídek Antonín21:24Moravec Jiří
2.Ne24.9.2023Scorpions OKO Plzeň6:12Olympia TáborDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
14:15Brejcha Jiří18:27Křepelka Čestmír
2.Ne24.9.2023DEXTEROUS Krásný Les8:10Mustang BrnoDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
14:15Malý Petr20:24Bašný David
2.Ne24.9.2023Dream Team Tornádo Jirkov10:8ŠK Vyškov (Ivanovice)DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
14:15Jičínský Milan25:19Březovský Bořivoj
2.Ne24.9.2023Kanec Most5:13Fanatics SedlecDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
14:15Šmejc Miroslav17:29Tauš Václav
2.Ne24.9.2023Sgt. Pepik's Band Praha8:10Ložisková mafie PšovDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
16:00Moravec Jiří22:26Schieferdecker Václav
2.Ne24.9.2023Olympia Tábor12:640+ Trutnov (V. Třebešov)DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
16:00Křepelka Čestmír28:17Davídek Antonín
2.Ne24.9.2023Mustang Brno6:12Scorpions OKO PlzeňDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
16:00Bašný David18:28Brejcha Jiří
2.Ne24.9.2023ŠK Vyškov (Ivanovice)5:13DEXTEROUS Krásný LesDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
16:00Březovský Bořivoj12:29Malý Petr
2.Ne24.9.2023Fanatics Sedlec7:11Dream Team Tornádo JirkovDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
16:00Tauš Václav19:27Jičínský Milan
2.Ne24.9.2023Kaspec Libina (Olomouc)11:7Kanec MostDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
16:00Skopalík Zbyněk26:17Kalášek Jiří
3.Ne8.10.2023Scorpions OKO Plzeň10:940+ Trutnov (V. Třebešov)Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
11:00Hránek Pavel25:24Kuric Robert
3.Ne8.10.2023Dream Team Tornádo Jirkov9:10DEXTEROUS Krásný LesDream Bar, Jirkov 
11:00Jičínský Milan22:23Malý Petr
3.Ne8.10.2023Kanec Most8:10Scorpions OKO PlzeňVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
13:45Šmejc Miroslav21:22Hránek Pavel
3.Ne8.10.2023Ložisková mafie Pšov15:3DEXTEROUS Krásný LesDream Bar, Jirkov 
13:45Schieferdecker Václav30:12Malý Petr
3.Ne8.10.202340+ Trutnov (V. Třebešov)15:3Kanec MostVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
16:00Davídek Antonín30:14Šmejc Miroslav
3.Ne8.10.2023Dream Team Tornádo Jirkov10:8Ložisková mafie PšovDream Sport, Jirkov 
16:00Jičínský Milan24:23Schieferdecker Václav
4.Ne12.11.202340+ Trutnov (V. Třebešov)6:12Ložisková mafie PšovPohostinství Pšov, Pšov 
11:00Vašulín Miloš15:27Schieferdecker Václav
4.Ne12.11.2023Kanec Most5:13DEXTEROUS Krásný LesMetro Music Pub Club, Most 
11:00Šmejc Miroslav17:28Malý Petr
4.Ne12.11.2023DEXTEROUS Krásný Les13:5Dream Team Tornádo JirkovMetro Music Pub Club, Most 
13:45Malý Petr31:19Jičínský Milan
4.Ne12.11.2023Scorpions OKO Plzeň11:740+ Trutnov (V. Třebešov)Pohostinství Pšov, Pšov 
13:45Přibyl Václav26:19Vašulín Miloš
4.Ne12.11.2023Ložisková mafie Pšov6:12Scorpions OKO PlzeňPohostinství Pšov, Pšov 
16:00Schieferdecker Václav15:28Přibyl Václav
4.Ne12.11.2023Dream Team Tornádo Jirkov8:10Kanec MostMetro Music Pub Club, Most 
16:00Jičínský Milan22:24Šmejc Miroslav
5.Ne17.12.2023Ložisková mafie Pšov10:8Scorpions OKO PlzeňPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
11:00Schieferdecker Václav25:22Hránek Pavel
5.Ne17.12.202340+ Trutnov (V. Třebešov)12:6DEXTEROUS Krásný LesVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
11:00Davídek Antonín27:18Malý Petr
5.Ne17.12.2023DEXTEROUS Krásný Les12:6Kanec MostVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
13:45Malý Petr27:17Šmejc Miroslav
5.Ne17.12.2023Dream Team Tornádo Jirkov8:10Ložisková mafie PšovPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
13:45Jičínský Milan21:24Schieferdecker Václav
5.Ne17.12.2023Kanec Most5:1340+ Trutnov (V. Třebešov)Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
16:00Šmejc Miroslav19:28Davídek Antonín
5.Ne17.12.2023Scorpions OKO Plzeň13:5Dream Team Tornádo JirkovPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
16:00Koňařík Petr29:14Jičínský Milan
6.Ne14.1.2024DEXTEROUS Krásný Les11:7Kanec MostU Hanky pohostinství, Krásný Les 
11:00Malý Petr29:19Šmejc Miroslav
6.Ne14.1.2024Dream Team Tornádo Jirkov7:1140+ Trutnov (V. Třebešov)Dream Sport, Jirkov 
11:00Jičínský Milan19:27Davídek Antonín
6.Ne14.1.2024Kanec Most9:10Ložisková mafie PšovU Hanky pohostinství, Krásný Les 
13:45Šmejc Miroslav22:23Schieferdecker Václav
6.Ne14.1.202440+ Trutnov (V. Třebešov)10:9Scorpions OKO PlzeňDream Bar, Jirkov 
13:45Davídek Antonín26:24Hránek Pavel
6.Ne14.1.2024Dream Team Tornádo Jirkov6:12Scorpions OKO PlzeňDream Sport, Jirkov 
16:00Jičínský Milan18:28Hránek Pavel
6.Ne14.1.2024DEXTEROUS Krásný Les9:10Ložisková mafie PšovU Hanky pohostinství, Krásný Les 
16:00Malý Petr22:22Schieferdecker Václav
7.Ne4.2.2024Kanec Most13:540+ Trutnov (V. Třebešov)Metro Music Pub Club, Most 
11:00Šmejc Miroslav29:15Davídek Antonín
7.Ne4.2.2024Scorpions OKO Plzeň7:11DEXTEROUS Krásný LesPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
11:00Šimandl Kamil20:27Malý Petr
7.Ne4.2.2024DEXTEROUS Krásný Les6:12Ložisková mafie PšovPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
13:45Malý Petr17:27Schieferdecker Václav
7.Ne4.2.202440+ Trutnov (V. Třebešov)10:9Dream Team Tornádo JirkovMetro Music Pub Club, Most 
13:45Davídek Antonín24:22Jičínský Milan
7.Ne4.2.2024Kanec Most6:12Dream Team Tornádo JirkovMetro Music Pub Club, Most 
16:00Šmejc Miroslav15:28Jičínský Milan
7.Ne4.2.2024Scorpions OKO Plzeň10:9Ložisková mafie PšovPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
16:00Šimandl Kamil24:22Schieferdecker Václav
8.Ne18.2.202440+ Trutnov (V. Třebešov)8:10DEXTEROUS Krásný LesVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
11:00Davídek Antonín20:23Malý Petr
8.Ne18.2.2024Kanec Most6:12Ložisková mafie PšovPohostinství Pšov, Pšov 
11:00Šmejc Miroslav17:27Schieferdecker Václav
8.Ne18.2.2024Kanec Most5:13Dream Team Tornádo JirkovPohostinství Pšov, Pšov 
13:45Šmejc Miroslav15:28Jičínský Milan
8.Ne18.2.2024DEXTEROUS Krásný Les10:9Scorpions OKO PlzeňVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
13:45Malý Petr23:24Hránek Pavel
8.Ne18.2.202440+ Trutnov (V. Třebešov)14:4Scorpions OKO PlzeňVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
16:00Davídek Antonín29:15Hránek Pavel
8.Ne18.2.2024Ložisková mafie Pšov12:6Dream Team Tornádo JirkovPohostinství Pšov, Pšov 
16:00Schieferdecker Václav28:19Jičínský Milan
9.Ne10.3.2024DEXTEROUS Krásný Les10:840+ Trutnov (V. Třebešov)U Hanky pohostinství, Krásný Les 
11:00Malý Petr24:20Davídek Antonín
9.Ne10.3.2024Scorpions OKO Plzeň7:11Ložisková mafie PšovPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
11:00Šimandl Kamil18:26Schieferdecker Václav
9.Ne10.3.2024Ložisková mafie Pšov14:4Kanec MostPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
13:45Schieferdecker Václav28:11Šmejc Miroslav
9.Ne10.3.202440+ Trutnov (V. Třebešov)9:10Dream Team Tornádo JirkovU Hanky pohostinství, Krásný Les 
13:45Davídek Antonín22:23Jičínský Milan
9.Ne10.3.2024Dream Team Tornádo Jirkov8:10DEXTEROUS Krásný LesU Hanky pohostinství, Krásný Les 
16:00Jičínský Milan21:23Malý Petr
9.Ne10.3.2024Kanec Most9:10Scorpions OKO PlzeňPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
16:00Šmejc Miroslav22:23Šimandl Kamil
10.Ne14.4.202440+ Trutnov (V. Třebešov)13:5Kanec MostVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
11:00Davídek Antonín28:17Šmejc Miroslav
10.Ne14.4.2024DEXTEROUS Krásný Les10:8Dream Team Tornádo JirkovDream Bar, Jirkov 
11:00Malý Petr25:22Jičínský Milan
10.Ne14.4.2024Ložisková mafie Pšov14:4Kanec MostVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
13:45Schieferdecker Václav30:11Šmejc Miroslav
10.Ne14.4.2024Scorpions OKO Plzeň8:10DEXTEROUS Krásný LesDream Bar, Jirkov 
13:45Přibyl Václav22:25Malý Petr
10.Ne14.4.2024Dream Team Tornádo Jirkov4:14Scorpions OKO PlzeňDream Sport, Jirkov 
16:00Jičínský Milan17:32Přibyl Václav
10.Ne14.4.202440+ Trutnov (V. Třebešov)9:10Ložisková mafie PšovVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
16:00Kuric Robert22:22Schieferdecker Václav
11.Ne28.4.2024Ložisková mafie Pšov10:8Olympia TáborKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
12:30Schieferdecker Václav25:23Kraus Jan
11.Ne28.4.202440+ Trutnov (V. Třebešov)9:10Mustang BrnoKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
12:30Davídek Antonín23:23Bašný David
11.Ne28.4.2024Scorpions OKO Plzeň10:9ŠK Vyškov (Ivanovice)Klub AJETO P.M.P., Praha 7 
12:30Šimandl Kamil22:22Březovský Bořivoj
11.Ne28.4.2024DEXTEROUS Krásný Les14:4Fanatics SedlecKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
12:30Malý Petr30:16Tauš Václav
11.Ne28.4.2024Dream Team Tornádo Jirkov10:8Kaspec Libina (Olomouc)Klub AJETO P.M.P., Praha 7 
12:30Jičínský Milan23:19Skopalík Zbyněk
11.Ne28.4.2024Kanec Most4:14Sgt. Pepik's Band PrahaKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
12:30Šmejc Miroslav16:31Hlavatý Tomáš
11.Ne28.4.2024Mustang Brno9:10Ložisková mafie PšovKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
15:00Bašný David23:24Schieferdecker Václav
11.Ne28.4.2024ŠK Vyškov (Ivanovice)7:1140+ Trutnov (V. Třebešov)Klub AJETO P.M.P., Praha 7 
15:00Březovský Bořivoj19:25Davídek Antonín
11.Ne28.4.2024Fanatics Sedlec4:14Scorpions OKO PlzeňKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
15:00Tauš Václav11:30Šimandl Kamil
11.Ne28.4.2024Kaspec Libina (Olomouc)4:14DEXTEROUS Krásný LesKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
15:00Skopalík Zbyněk14:31Malý Petr
11.Ne28.4.2024Sgt. Pepik's Band Praha12:6Dream Team Tornádo JirkovKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
15:00Hlavatý Tomáš28:17Jičínský Milan
11.Ne28.4.2024Olympia Tábor15:3Kanec MostKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
15:00Chomout Jaroslav31:13Šmejc Miroslav
12.Ne12.5.2024Kanec Most10:8DEXTEROUS Krásný LesMetro Music Pub Club, Most 
11:00Šmejc Miroslav23:22Malý Petr
12.Ne12.5.2024Ložisková mafie Pšov12:640+ Trutnov (V. Třebešov)Pohostinství Pšov, Pšov 
11:00Schieferdecker Václav25:18Davídek Antonín
12.Ne12.5.2024DEXTEROUS Krásný Les8:10Scorpions OKO PlzeňMetro Music Pub Club, Most 
13:45Malý Petr21:25Přibyl Václav
12.Ne12.5.2024Dream Team Tornádo Jirkov10:940+ Trutnov (V. Třebešov)Pohostinství Pšov, Pšov 
13:45Jičínský Milan21:20Davídek Antonín
12.Ne12.5.2024Ložisková mafie Pšov14:4Dream Team Tornádo JirkovPohostinství Pšov, Pšov 
16:00Schieferdecker Václav31:14Jičínský Milan
12.Ne12.5.2024Scorpions OKO Plzeň14:4Kanec MostMetro Music Pub Club, Most 
16:00Přibyl Václav31:13Šmejc Miroslav
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.7.2024 23:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.7.2024 23:23:04
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement