Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/8377)
 NáhledTiskNahoru
Windson Cup 2024 - ČP mužů

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 8377 | Turnajů: 5750

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Fidler David CZE061743AU Havlů pension Třebenice121013339 760
2.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les13913278 880
3.Hoffmann Martin 1971CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha121013628 820
4.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor121013258 680
5.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň12912138 450
6.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha121013298 240
7.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov12912408 090
8.Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov12912178 010
9.Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice121013378 000
10.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most121013327 980
11.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.131014617 970
12.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov121013997 820
13.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň121013177 560
14.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor121013247 540
15.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)121447 210
16.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov121013246 980
17.Rathuský Jiří CZE013614ABrilliant Darts Praha12912456 970
18.Lexa Petr CZE023169ASgt. Pepik's Band Praha1269126 660
19.Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice121013446 140
20.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor121013396 020
21.Ulrych Jindřich CZE000540ATachov Tankovna Rubín123695 970
21.Kišš Marek CZE070892AAvengers Dašice131014395 970
23.David Karel CZE004342CKorbel II Litvínov121013235 800
24.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk121013495 720
25.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha121013265 680
26.Čermák Daniel CZE062212AAvengers Dašice12710155 670
27.Duda Martin CZE023896AVlčáci Č.Budějovice121013265 660
28.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy121013645 640
29.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most121013305 620
29.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno121013325 620
29.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno113555 620
32.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov12912295 610
33.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno122555 600
34.Kraus Martin 1980CZE012892ADEXTEROUS Krásný Les13711135 580
34.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov121013515 580
36.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha111335 540
37.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov121013225 520
38.Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk121013505 500
39.Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou121013205 460
40.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava121013395 400
41.Riedel Nils CZE004461ATequila Hrádek nad Nisou31013295 390
42.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno12811125 340
43.Ulík Tomáš CZE070753BElefant Karviná121013405 320
44.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová121013275 280
45.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno121013325 260
46.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov12811135 100
47.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava121013385 080
48.Hájek Zdeněk 1958CZE000284AKališníci Litoměřice121013305 000
49.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň121013454 980
50.Střeštík Lukáš CZE013878CSB Hostivař Praha121013364 960
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 16.4.2024 19:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 16.4.2024 20:03:31
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement