Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/2371)
 NáhledTiskNahoru
Windson Cup 2024 - ČP dvojic mužů

Republikové žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 2371 | Turnajů: 333

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor21332 630
Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
2.Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Dašice21352 530
Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
3.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk2222 400
Černošek Ondřej CZE042550ASport Bar Atláč Přerov
3.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno2222 400
Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
5.Dvořák Jan 1981CZE000462APlzeň 2222 200
Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
6.Sviták Pavel CZE000026AStřelci Český Krumlov21362 190
Moser Michal CZE000118AStřelci Český Krumlov
7.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov21332 150
Klemera Petr CZE031296ADC Žíla Chodov
8.Vaněk Martin ml. CZE073319CSport Bar Olomouc2222 100
Vaněk Martin st. CZE073321CSport Bar Olomouc
8.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor2222 100
Koky Filip CZE020493ADC Žíla Chodov
8.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová2222 100
Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová
8.Gregor Richard CZE035518BTornádo Destroyers Brno2222 100
Přibyl Pavel 1993CZE045427BTornádo Destroyers Brno
12.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava21332 090
Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek
13.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha21332 070
Šafránek Martin CZE045511AFRIENDS Praha
14.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha21342 010
Lexa Petr CZE023169ASgt. Pepik's Band Praha
15.Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov2222 000
Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha
16.Urbánek Petr CZE035690AWindson Ostrava21331 950
Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava
17.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov21331 930
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
18.Pilař Lukáš CZE071750AAvengers Dašice21341 910
Kišš Marek CZE070892AAvengers Dašice
19.Krejčí Pavel CZE001218ABlack Panthers Luna M. Lázně2221 900
Ulrych Jindřich CZE000540ATachov Tankovna Rubín
19.Žatkuliak Tomáš CZE065287DŠK Slováci Plzeň2221 900
Štorek František CZE058923AŠK Sušice
21.Chvojka Martin CZE070831ADarts Brothers Červený Kostelec2221 800
Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
21.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno2221 800
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
21.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov2221 800
Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
24.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary21351 770
Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary
25.Regner David CZE056777BDT Puškvorec Velké Svatoňovice21331 750
Tišler Matěj CZE054746BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
26.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno2221 700
Poráň David CZE051226APBL 45 Brno
27.Štěpánek Ondřej CZE033095ALudgeřovice D.C.2221 600
Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
27.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor2221 600
Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
29.Frei Kamil CZE076487CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov21381 590
Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov
30.Sienko Milan 1961CZE001656ADC Žíla Chodov21351 570
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
31.Člupný Petr CZE066956BThe Snakes Šumperk21351 550
Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk
31.Semerák Jan CZE052126ADarts Brothers Červený Kostelec21331 550
Téra Marek CZE049748BČerný Sup Hajnice
33.Pokorný Filip 1993CZE050230BStavba Brno2221 500
Hladík Jiří CZE050991CLetka Brno
33.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov2221 500
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
35.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň21341 450
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
36.Bartošek Lukáš CZE066007CChmelaři z Knihovny Olomouc21331 390
Magyar Štěpán CZE027540CChmelaři z Knihovny Olomouc
37.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava21331 370
Bača Jan CZE053656BDC PreDARTors Ostrava
38.Hofman Martin CZE006587BDoubleTrouble Hradec Králové21331 350
Hofman Petr CZE050491BDoubleTrouble Hradec Králové
39.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.11231 340
Šlambor Zdeněk CZE052010AEX Liberec
40.Pjajčik Pavel CZE071895APanteři Hranice2221 300
Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice
40.Rychta Martin CZE071366AŘízci z Výškovic2221 300
Černocký Jiří CZE062188BŘízci z Výškovic
42.Šleis Stanislav CZE004093Klenčí pod Čerchovem 21341 290
Šleis Jakub CZE071467AŠK OKO Plzeň
43.Ševčík Leoš CZE007889ADalovice21331 270
Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary
43.Hübner David CZE020124AZákeřňáci DC Praha21331 270
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
45.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy1111 250
Vácha Martin 1977CZE000293ABo.Co Fifejdy
46.Kiesl Albert CZE077403BŠK Štiky Domažlice11221 240
Ertl Reinhard CZE060061BŠK Štiky Domažlice
47.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov21331 230
Gibiec Karel CZE063589ADC Žíla Chodov
48.Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou11231 220
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
49.Fuchs Pavel CZE015611ADC Žíla Chodov2221 200
Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
49.Kačanolli Fitim CZE017097BDC Bejvávalo U Kolečka2221 200
Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.2.2024 19:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.2.2024 19:33:10
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement