Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/7286)
 NáhledTiskNahoru
Windson Cup 2024 - ČP mužů

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 7286 | Turnajů: 3586

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Hoffmann Martin 1971CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha268433 880
2.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň26883 800
3.Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha268153 740
4.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov268173 680
5.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha268203 660
5.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor268253 660
7.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor268153 640
8.Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice268223 620
9.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň268383 600
10.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov257193 570
11.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň268333 520
11.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most268153 520
13.Riedel Nils CZE004461ATequila Hrádek nad Nisou268203 500
14.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová268173 480
15.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava268243 440
16.Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice268203 380
16.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha268123 380
18.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor268163 360
18.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov268313 360
18.Dvořák Jan 1981CZE000462ADC McPuppin's268353 360
18.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les268173 360
22.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov268583 340
22.Zajíc Martin CZE031655BArsenal Most268163 340
22.Krotil Karel CZE053080ADream Bar Jirkov26893 340
22.Střeštík Lukáš CZE013878CSB Hostivař Praha268253 340
26.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň268123 320
26.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov26893 320
28.Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice268283 300
29.Hájek Zdeněk 1958CZE000284AKališníci Litoměřice268203 180
29.Čech Miroslav 1963CZE007773BMajáček Karviná268243 180
29.Šulista Martin CZE071170ACrazy České Budějovice268213 180
29.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek268153 180
29.Sedláček Miroslav CZE008453AHradec Králové 6 268143 180
29.Čermák David 1974CZE000265ADC Red Barons Plzeň26883 180
35.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov268203 160
36.Fedurco Tomáš CZE067126CThe Forge Varnsdorf257153 150
37.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.268383 140
38.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov268163 120
38.Šlambor Zdeněk CZE052010AEX Liberec268213 120
38.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor268103 120
38.Duda Martin CZE023896AVlčáci Č.Budějovice268163 120
38.Šmerda Daniel CZE010276ADC Bunda Starý Klíčov268163 120
43.Němec Zdeněk CZE032038ALožisková mafie Pšov268273 100
44.Kubánek Josef CZE000822AJestřábi Ostrava268163 080
45.Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou268123 060
45.Ptáček Radim CZE071042ADarts Club Přibyslav268363 060
47.Kraus Martin CZE012892ADEXTEROUS Krásný Les25783 030
48.Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava268253 020
48.Kučírek Ladislav CZE060535BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané268303 020
48.Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov268113 020
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 29.2.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 29.2.2024 22:33:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement