Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/362)
 NáhledTiskNahoru
Windson Cup 2024 - ČP dvojic žen

Republikové žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 362 | Turnajů: 159

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina12334 300
Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
2.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov12333 700
Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
3.Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov111333 620
Čechová Kateřina CZE064386AFormanský Dravci Jihlava
4.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou122553 560
Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
5.Plevová Jana CZE050557BŘízci z Výškovic12343 500
Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava
6.Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary121443 450
Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
7.Bauerová Jiřina CZE025806Racek B52 Karlovy Vary12333 000
Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
7.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno12333 000
Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha
9.Michálková Michaela CZE052185Game of Thrones Praha1225132 920
Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
10.Kaiserová Tereza CZE072395CŠK Amorovo Šípy Haltrava12332 900
Paitlová Klára CZE042472CDC Skleník Domažlice
11.Loudová Kristýna CZE073048CŠK Posterguys OKO Plzeň12342 700
Volfíková Kateřina CZE042607ADC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem
12.Kašparová Veronika CZE054811ABest of Litoměřice121442 170
Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
13.Makkaiová Šárka CZE061375DDarda Radim122572 120
Pešková Iveta CZE048526CMordorští Vrhači Pardubice
14.Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov1112 100
Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
15.Dorazilová Jitka CZE053572BChmelaři z Knihovny Olomouc111332 060
Doubravová Tereza CZE060092BTrefa Olomouc
16.Šímová Veronika CZE073755AŠK Sušice121461 970
Reinišová Lucie CZE050867DŠK Lotři ze Sladovnický
17.Homolová Leontýna Rozárie CZE069614CStavba Brno12331 900
Homolová Lenka CZE020567AStavba Brno
18.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov 22441 760
Kocianová Pavlína CZE059336AOrli Trutnov
19.Beranová Michaela CZE070717CŠK Dangerous Plzeň12331 700
Schořová Barbora CZE059755DHoražďovice
19.Térová Rozálie CZE068893CLumírkovci Úpice2221 700
Němcová Tereza CZE028638CSkarabeus Slatiňany
21.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)22441 520
Strnádková Radka CZE044989(Vichřice z Ještědu)
21.Wolfová Lenka CZE039951BDřevěnka Broumov22441 520
Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
23.Pacholíková Michaela CZE069380CŠK Kolinec2221 500
Moravcová Jana CZE048433CŠK Kolinec
23.Rychetská Formanová Denisa CZE056395AŠK Medvědi Velký Třebešov2221 500
Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov
25.Kadlecová Michaela CZE072356CSDH Florián Proskovice22441 440
Leváková Andrea CZE070342CSponzoři Ostrava
26.Míková Eva CZE034429BValkýry z Tábora2221 400
Jelínková Petra CZE064847BValkýry z Tábora
26.Mrňková Markéta CZE000111Olomouc 2221 400
Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
26.Čáslavová Javornická Jaroslava CZE071203BŠK Konec Světa Hyršov2241 400
Němečková Hana CZE071021CŠK Konec Světa Hyršov
29.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II122561 380
Moravcová Eliška CZE022455Cerhenice
30.Rosíková Alena CZE031703BProdarts club Lipník nad Bečvou112441 350
Vranková Julie CZE062101ASport Bar Atláč Přerov
31.Štěrbová Šárka CZE024930AMichelindart Havířov2221 300
Fukalová Marcela CZE000460BMýto Ostrava
31.Krajčo Jana CZE055052BŠkoláci Tipáč Písek2221 300
Křepelková Simona CZE048773BŠkoláci Tipáč Písek
31.Morales Rosario Elidia CZE069969AKlub 44 Liberec2221 300
Presová Zdeňka CZE067036DHadi Smržovka
31.Tůmová Petra 1985CZE047361APijonýři Litvínov2221 300
Kubíková Pavla CZE030187BMostecký Most
31.Fajtlová Gabriela CZE032387CLas Vegas Jablonec n/N.2221 300
Václavíková Zuzana CZE002931ACyclura Jablonec nad Nisou
31.Morales Rosario Elidia CZE069969AKlub 44 Liberec1111 300
Adámková Veronika CZE065211AXXX - Jablonec nad Nisou
31.Dlouhá Dobromila CZE061495CŠK Amorovo Šípy Haltrava1111 300
Krieglsteinová Zbyňka CZE043602BŠK BSOD 334 01 Přeštice
31.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc1111 300
Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
39.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina11221 250
Waldhauserová Naděžda CZE045383AHrušky Litvínov
40.Vaňková Martina CZE071858BI am 180 Praha111331 240
Kroužecká Adéla CZE069042CŠK Radotín
41.Nejedlá Hana CZE037495CDC Fontána Praha2221 200
Jirkalová Milena CZE000958Klub Ajeto z.s. Praha
41.Kovářová Jana CZE046805BWFS Evaň2221 200
Řepíková Marcela CZE009098DBulldogs Libochovice
41.Šikolová Šárka CZE055144CGripeni Liberec2221 200
Samlerová Michaela CZE048405Liberec
41.Cuřínová Kristýna CZE060291CMolly Darts Club2221 200
Pokorná Tereza CZE042274BGrácie Brno
45.Ledvinová Petra CZE031843Racek B52 Karlovy Vary22451 140
Ledvinová Pavla CZE030107Racek B52 Karlovy Vary
46.Kyjevská Veronika CZE060914DDC The Worker Praha22451 080
Kastnerová Eva CZE031728DTopinky Praha
47.Vaculová Lenka CZE000193CGold Řídeč21331 070
Kyselá Zdena ml. CZE039512CGold Řídeč
48.Hanáková Adéla CZE068941DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov11221 050
Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov
48.Hermanová Kateřina CZE065746CTěsně vedle Brno11221 050
Suchá Michaela CZE031968CDC Angry Birds Osmička Brno
50.Capoušková Dagmar CZE058649DSkarabeus Slatiňany2221 000
Vágnerová Alena CZE051526DHornets Darts Pardubice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.4.2024 02:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.4.2024 02:59:49
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement