Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/8306)
 NáhledTiskNahoru
Windson Cup 2024 - ČP mužů

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 8306 | Turnajů: 5661

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Hoffmann Martin 1971CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha121013618 820
2.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor121013248 620
3.Fidler David CZE061743AU Havlů pension Třebenice111012328 610
4.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň12912138 450
5.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha121013288 200
6.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov12912408 090
7.Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov12912178 010
8.Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice121013368 000
9.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most121013317 980
10.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov121013977 820
11.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les12912267 630
12.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň121013177 560
13.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor121013247 540
14.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)121447 210
15.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov121013246 980
16.Rathuský Jiří CZE013614ABrilliant Darts Praha12912456 970
17.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.121013596 620
18.Lexa Petr CZE023169ASgt. Pepik's Band Praha1258116 510
19.Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice121013436 140
20.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor121013386 020
21.Ulrych Jindřich CZE000540ATachov Tankovna Rubín123695 970
22.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk121013495 720
23.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha121013255 680
24.Duda Martin CZE023896AVlčáci Č.Budějovice121013265 660
25.David Karel CZE004342CKorbel II Litvínov12912225 650
26.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy121013635 640
27.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno113555 620
28.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov12912295 610
29.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno122555 600
30.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov121013505 580
31.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most121013295 540
31.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha111335 540
33.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov121013225 520
34.Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk121013505 500
35.Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou121013205 460
35.Čermák Daniel CZE062212AAvengers Dašice1269145 460
37.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno12912305 450
38.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava121013395 400
39.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno12811125 340
40.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová121013275 280
41.Ulík Tomáš CZE070753BElefant Karviná121013395 260
42.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno121013315 240
43.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov12811135 100
44.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava121013375 060
45.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň121013454 980
46.Kučírek Ladislav CZE060535BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané121013574 940
47.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň121013534 920
48.Kišš Marek CZE070892AAvengers Dašice121013374 900
49.Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová12912164 870
50.Hájek Zdeněk 1958CZE000284AKališníci Litoměřice121013294 860
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.4.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.4.2024 04:21:26
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement