Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Zlínský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/546)
 NáhledTiskNahoru
2011 - ČDS Cup celkový žebříček

ČDS Cup - archiv | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 546 | Turnajů: 396

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Šmudla Roman 1989CZE001041BHamerské kladivo6161616 930
2.Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov4848486 080
3.Klímek Radim CZE030990Morkovice4747475 510
4.Vymlátil Robert CZE037711BHanácká trefa Prostějov5454544 980
5.Dvořák Petr 1979CZE003261ADarts Prostějov5151514 450
6.Martina Robert CZE019490BKulturák Čehovice4545454 430
7.Kuzikowský Richard CZE002563Olomouc 3838383 900
8.Fitz Daniel CZE001873Přerov 3232323 740
9.Trčka Miloslav CZE002685Kojetín I 2525253 490
10.Paděra Pavel CZE018870AKaspec Libina2222223 420
11.Koláček Vladimír CZE000161APanteři Hranice2424243 200
12.Pazdera Hynek CZE018981ASport Bar Atláč Přerov2323233 070
13.Pospíšil Martin CZE026771AŠK Vyškov2222223 060
14.Labík Marián CZE000123ADobří bobři Olomouc1919193 010
15.Jeníček Petr CZE015787AMilenov 2222222 960
16.Šmíd Roman CZE021709Ivaň2020202 940
17.Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc2121212 910
18.Dostál Jaromír CZE021065CPohodáři Olomouc3232322 900
19.Ferenc Michal CZE003264Chropyně 2323232 890
20.Magyar Štěpán 1950CZE029840Olomouc2424242 860
21.Ondrejka Jakub CZE029560Olomouc2121212 710
22.Malošík Ladislav CZE024472Medlov2020202 640
23.Kocmanová Lucie CZE037710BSokol Plumlov4343432 610
24.Dokoupil Aleš CZE001481AŽabaři Olomouc2424242 580
25.Kuchejda Lukáš CZE017113BKobra Hrabůvka1919192 550
26.Banýr Josef CZE002267BSport Bar Atláč Přerov3030302 540
27.Chrobok Radek CZE005861Grygov2020202 520
28.Špička Zdeněk CZE000017BTrefa Olomouc2424242 480
29.Hračov Karel CZE030280CŠternberk2424242 460
30.Medek Milan CZE003076Ivanovice na Hané 2929292 450
31.Veselý Roman CZE018416ASharks Olomouc3030302 440
32.Mrnka Petr CZE018393Nezamyslice2121212 410
33.Toufar Petr CZE000197BSokol Plumlov1515152 390
34.Přidálek Lukáš CZE024535BKulturák Čehovice2727272 370
35.Janků Jiří CZE022274ADobří bobři Olomouc2020202 360
35.Drásal Jaroslav CZE025627AMachine Šumperk2222222 360
37.Brijar Petr CZE011853Libina2323232 350
37.Kučera Václav CZE005427Šternberk 2323232 350
39.Dostál Zbyšek CZE004546Šternberk 1 2222222 340
40.Přibylík Milan CZE001534Křižanovice 2424242 300
40.Pavlinský Zdeněk CZE000898Olomouc 2828282 300
40.Macháň Libor CZE037006Radslavice2828282 300
43.Klimša Roman CZE000862AŽabaři Olomouc3131312 290
44.Hollý Jan CZE022435BSport Bar Atláč Přerov2323232 270
44.Zapletal Milan CZE004517Prostějov1717172 270
46.Dočkal Jiří CZE016314ADarts Prostějov2020202 220
46.Vémola Jiří CZE000819BHamerské kladivo1818182 220
48.Satora David CZE018533AOlomoučtí orli2222222 200
49.Přikryl Miroslav 1988CZE000689Šternberk2121212 170
50.Tupý Radovan CZE004105Kroměříž 2929292 150
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.5.2024 23:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.5.2024 23:42:49
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement