Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Zlínský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/76)
 NáhledTiskNahoru
2016 - Nominace Bull´s Turnaj mistrů - ŽENY abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 76 | Turnajů: 61

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Žárská Daniela CZE034909Vsetín430343623 000
2.Kulíšková Jana CZE028512AOutsiders Vsetín530354821 400
3.Šimková Andrea CZE044779CPekárna Bar Trávníky530353720 400
4.Koňaříková Jana CZE003198AOutsiders Vsetín430344614 200
5.Jašková Dana CZE028898ABuď a nebo Vsetín520252514 100
6.Bayerová Jana CZE002253Vsetín 530353613 800
7.Hromadová Pavla CZE050626Vsetín526313112 400
8.Koncerová Markéta CZE041847Vsetín514191912 100
9.Jelínková Božena CZE039667Vsetínské štičky224262611 800
10.Křupalová Andrea CZE045183BPixely Vsetín222242410 900
11.Vráblová Gabriela CZE025797BKlub Karolinka54999 600
12.Chudárková Zdeňka CZE003195Tsunami Incinity Vsetín44889 300
13.Pinkavová Marcela CZE002939AClub Monako v Besedě41014148 900
14.Chvístková Kateřina CZE017680AMusic Club Lapač35888 850
15.Benešová Karolína CZE054471Vsetín21820208 700
16.Velešíková Petra CZE052283Vsetín12122228 250
17.Válková Kamila CZE001071Vsetín 9997 350
18.Barošová Kateřina CZE044778Vsetín11819197 300
19.Zgarbová Adéla CZE032075Vsetín27996 550
20.Koncerová Kateřina CZE022502Slavičín11112125 850
21.Labajová Veronika CZE052587Vsetín18993 900
22.Mikačová Regina CZE005657Vsetín 15663 450
23.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc22443 200
24.Vrajová Milena CZE002964BAdriana Fili Bar Vsetín6663 100
25.Mikulová Iveta CZE034568Vsetín23552 650
26.Horňáčková Kateřina CZE052282Vsetín6662 400
27.Lipnerová Marcela CZE053765Vsetín5551 650
27.Malotová Jaroslava CZE039726Zlín11221 650
29.Rážová Zuzana CZE050312Šternberk12331 400
30.Kavková Michaela CZE000779Olomouc11221 250
30.Šimková Martina CZE049996CPekárna Bar Trávníky3331 250
30.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš1111 250
33.Vyhlídalová Müllerová Dana CZE035023BHelios Olomouc1111 150
34.Spurná Vlasta CZE001052Olomouc 1111 050
35.Pastyříková Renáta CZE002454BSniper Nová Červená Voda111950
35.Hajdová Iveta CZE043580BPivnice Beseda B Vsetín333950
37.Rosíková Alena CZE031703BProdarts club Lipník nad Bečvou111850
37.Otrubová Eva CZE029649Luleč111850
37.Žídková Vladislava CZE048615Vsetín1122850
40.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice111750
40.Schwarzová Lucie CZE047809CProdarts club Lipník nad Bečvou111750
42.Vaculíková Renata CZE004862Kateřinice222700
43.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov111650
43.Jořenková Lenka CZE043413Olomouc111650
43.Králíková Šárka CZE049825Počenice111650
43.Wagnerová Miroslava st. CZE000713Náklo 111650
47.Dudíková Nikol CZE050318Uničov111550
47.Klimšová Libuše CZE026241Olomouc111550
47.Kopčilová Monika CZE049221Hulín111550
47.Slováčková Zdenka CZE030992Morkovice111550
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.5.2024 16:43:10
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement