Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Zlínský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/60)
 NáhledTiskNahoru
2020 - Nominace Bull´s Turnaj mistrů - ŽENY abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 60 | Turnajů: 36

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Valchářová Kateřina CZE021563ATsunami Incinity Vsetín330333321 200
2.Vráblová Gabriela CZE025797BKlub Karolinka327303016 550
3.Chudárková Zdeňka CZE003195Tsunami Incinity Vsetín319222213 650
4.Trnová Adéla CZE059639Tsunami Incinity Vsetín225272713 550
5.Jašková Dana CZE028898ABuď a nebo Vsetín21719199 250
6.Elšíková Petra CZE066060Vsetín32124247 950
7.Kulíšková Jana CZE028512AOutsiders Vsetín21416167 200
8.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc3710107 050
9.Šimková Andrea CZE044779CPekárna Bar Trávníky1910105 050
10.Štýbnarová Monika CZE062085Litovel33663 950
11.Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo12333 300
12.Janošová Kateřina CZE067280BTsunami Incinity Vsetín7772 550
13.Pinkavová Marcela CZE002939AClub Monako v Besedě11221 650
14.Zapletalová Veronika CZE047143BNo Men Prostějov12331 300
14.Rýzová Alena CZE045028Vsetín4441 300
16.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov1111 250
17.Hajdová Iveta CZE043580BPivnice Beseda B Vsetín3331 150
18.Beutelová Lenka CZE019261CPohodáři Olomouc1111 050
19.Jelínková Božena CZE039667Vsetínské štičky4441 000
20.Vaculová Lenka CZE000193CGold Řídeč111850
21.Vrajová Milena CZE002964BAdriana Fili Bar Vsetín222800
22.Liptáková Lenka CZE000887ASlezští rytíři Karviná111750
23.Kalužíková Jitka CZE057714Šternberk111650
23.Rosíková Alena CZE031703BProdarts club Lipník nad Bečvou111650
23.Kopčilová Monika CZE049221Hulín111650
23.Otevřelová Andrea CZE057727DPříšerky Šternberk111650
27.Dudíková Nikol CZE050318Uničov111550
27.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov111550
27.Vyhlídalová Müllerová Dana CZE035023BHelios Olomouc111550
27.Mimrová Kateřina CZE062091Hranice111550
31.Rýzová Melánie CZE066793Vsetín222500
32.Malošíková Pavlína CZE057035Úsov111450
32.Sedlaříková Jana CZE045417Hulín111450
32.Vranková Julie CZE062101ASport Bar Atláč Přerov111450
32.Mičková Monika CZE022874BNo Men Prostějov111450
32.Řeháková Renáta CZE053323AHospůdka u Bagarů Skalička111450
32.Rážová Zuzana CZE050312Šternberk111450
32.Kyselá Zdena ml. CZE039512CGold Řídeč111450
32.Tůmová Petra CZE034926BProdarts club Lipník nad Bečvou111450
32.Čechová Ariana CZE028848Morkovice111450
41.Prčíková Alice CZE004856Syslíci Velká Kraš111350
41.Malaníková Slavomíra CZE020013BDravci Supíkovice111350
41.Keclíková Marie CZE041009Hranice111350
41.Zámorská Kateřina CZE059533Lipník nab Bečvou111350
41.Všianská Pavlína CZE045768DGold Řídeč111350
41.Pohořelská Šárka CZE056832DPunat Olomouc111350
41.Bílková Pavla CZE057738BProdarts club Lipník nad Bečvou111350
41.Zapalačová Andrea CZE063032APekárna Bar Trávníky111350
41.Sklářová Aneta CZE066658Velké Karlovice111350
41.Svobodová Monika CZE067475Vsetín111350
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.5.2024 17:30:01
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement