Pořadí | Družstvo | Kol | V | VP | R | PP | P | K | Skóre | Legy | Body | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Candát Vodňany | 18 | 14 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 200 | : | 124 | 465 | : | 339 | 44 |
2. | Vlk Vodňany | 18 | 10 | 0 | 5 | 0 | 3 | 0 | 185 | : | 139 | 430 | : | 350 | 35 |
3. | Střelci z Virtu Dražejov | 18 | 10 | 0 | 3 | 0 | 5 | 0 | 187 | : | 137 | 428 | : | 352 | 33 |
4. | Kozlíci Prachatice | 18 | 10 | 0 | 3 | 0 | 5 | 0 | 184 | : | 140 | 440 | : | 345 | 33 |
5. | Šipkaři Strakonice | 18 | 9 | 0 | 1 | 0 | 8 | 0 | 167 | : | 157 | 407 | : | 373 | 28 |
6. | Dřeváci Strakonice | 18 | 9 | 0 | 1 | 0 | 8 | 0 | 163 | : | 161 | 394 | : | 399 | 28 |
7. | Školáci Tipáč Písek | 18 | 6 | 0 | 4 | 0 | 8 | 0 | 163 | : | 161 | 402 | : | 386 | 22 |
8. | Šupina Vodňany | 18 | 4 | 0 | 3 | 0 | 11 | 0 | 137 | : | 187 | 352 | : | 445 | 15 |
9. | Růžové údolí Škůdra | 18 | 4 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0 | 128 | : | 196 | 335 | : | 452 | 12 |
10. | DC Houba Horažďovice | 18 | 2 | 0 | 2 | 0 | 14 | 0 | 106 | : | 218 | 287 | : | 499 | 8 |
Pořadí | Hráč | Družstvo | LKH | Zápasy | Legy | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
% | C | O | V | % | O | V | ||||
1. | Šípek Jan | Vlk Vodňany | 87,3 | 80,88 | 72 | 68 | 55 | 74,05 | 158 | 117 |
2. | Švancar Jiří | Kozlíci Prachatice | 86,9 | 80,28 | 72 | 71 | 57 | 77,16 | 162 | 125 |
3. | Kub Martin | Vlk Vodňany | 82,0 | 76,92 | 72 | 65 | 50 | 69,43 | 157 | 109 |
4. | Hejlek Josef | Střelci z Virtu Dražejov | 79,6 | 74,14 | 72 | 58 | 43 | 68,61 | 137 | 94 |
5. | Ludvík Václav | Školáci Tipáč Písek | 77,0 | 75,00 | 72 | 48 | 36 | 70,80 | 113 | 80 |
Den | Datum | Čas | Kolo | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Akce | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pá | 7.4.2023 | 18:00 | 15. | Dřeváci Strakonice | 12 | : | 6 | Střelci z Virtu Dražejov | ||
Schovanec Miroslav | 26 | : | 16 | Hejlek Josef | ||||||
So | 15.4.2023 | 16:00 | 18. | Školáci Tipáč Písek | 14 | : | 4 | Růžové údolí Škůdra | ||
Drab Robert | 28 | : | 12 | Bárta Michael | ||||||
So | 15.4.2023 | 16:00 | 18. | DC Houba Horažďovice | 2 | : | 16 | Střelci z Virtu Dražejov | ||
Šoupa Petr | 10 | : | 32 | Hejlek Josef | ||||||
Ne | 16.4.2023 | 16:00 | 18. | Kozlíci Prachatice | 11 | : | 7 | Šupina Vodňany | ||
Švancar Jiří | 26 | : | 18 | Mach Jiří | ||||||
Ne | 16.4.2023 | 16:00 | 18. | Vlk Vodňany | 12 | : | 6 | Dřeváci Strakonice | ||
Šípek Jan | 28 | : | 17 | Schovanec Miroslav | ||||||
Ne | 16.4.2023 | 16:00 | 18. | Šipkaři Strakonice | 6 | : | 12 | Candát Vodňany | ||
Hlinka Milan | 18 | : | 25 | Filip Vladislav |
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |